Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Aukcje usprawnienie

  1. #1
    Nikon
    Konto usunięte

    Aukcje usprawnienie

    1. Proponuje aby gracze widzieli ile osób obserwuje ich aukcje.
    Dzięki temu będzie wiedział gracz że jest dużo chętnych i nie zakończy aukcji przed czasem.
    Ewentualnie do premium ale dopiero jak zostanie wprowadzona ta funkcja, póki co dla wszystkich.

    2. Proponuje dodać info przy zakończaniu aukcji przed czasem że jeśli się zakończy to itemek trafia do licytującego.
    Łatwo tak oszukać nieobeznanych. Licytujesz za 10k, piszesz że dasz 1kk i aby zakończył, itemek trafia do ciebie.

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    1. Na tak.
    2. Na tak.

    Choć niewiedze o drugim sam kiedyś często wykorzystywałem, ale już nie gram a tym bardziej nie handluję to mogę poprzeć propozycję dla nowicjuszy.

  3. #3
    Oba na tak,
    z tym że 1. raczej nie zostanie zrobiona wcześniej niż przed premium. Co prawda nie wydaje się jakaś trudna w realizacji, jednak wręcz idealnie pasuje dla takiego konta premium. Co za tym idzie - gracze będą robić wyrzuty jeśli wejdzie wpierw dla wszystkich, a potem zostanie zmienione na KP.
    Poza tym każde zaburzanie prac zawsze wymaga jakiegoś stałego dodatkowego czasu na chwilową zmianę priorytetów, to z kolei zaburza tworzenie rzeczy posiadających obecnie większy priorytet. Choć wydaje mi się, że KP będzie następne w kolejce po obecnych - Panele, Update, jeszcze przed turniejami czy gildiami, ew. potem zaczną się znowu prace nad gildiami i KP naraz.

  4. #4
    Nikon
    Konto usunięte
    Wiem że jest idealna ale konto premium będzie za 2 lata (oby krócej) i szkoda mi aby takie dobre rozwiązanie nie było zrealizowane. Trzeba wyraźnie zaznaczyć że to tylko chwilowo jest darmowe. Dużo pracy to nie wymaga więc może da rade wcisnąć wraz z upkiem.

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    1. Nie dostrzegam związku pomiędzy obserwacją, a chęcią zakupu - na NIE.
    2. Może być.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •