Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Temat: Zrób reklamę Google lub banner MFO

  1. #1
    Nikon
    Konto usunięte

    Zrób reklamę Google lub banner MFO

    1. Należy wykonać grafikę reklamującą mfo3 zgodną z wytycznymi.
    2. Każdy użytkownik może zrobić po 3 grafiki w każdej kategorii.
    3. Prace wysyłamy do mnie na PW.
    4. Prace można wysyłać do 23.02.2014 włącznie.
    5. Skład jury: sic, Nikon, Koridor, aich i Tomi.
    6. W przypadku gdy dany gracz wygra np. nagrodę za 2. miejsce, to już nie może wygrać (w przypadku innych jego prac) nagród za inne miejsca - a brane pod uwagę będzie jego najwyższe miejsce, z którejkolwiek pracy, natomiast następne zajęte przez niego miejsca przechodzą na następne osoby (tyczy się to 1 kategorii - można wygrać w dwóch kategoriach).
    7. Prace wysłane przez użytkowników mogą być użyte do reklamy gry.
    8. Zastrzegam sobie prawo do drobnych zmian regulaminu w każdej chwili.
    9. Reklama musi być odpowiednia "dla całej rodziny", czyli brak elementów kontrowersyjnych, przeznaczonych tylko dla dorosłych itp.
    10. Kategorie:
    A) Reklama Google
    format: JPEG, JPG, PNG lub GIF
    rozmiar pliku: 150 KB lub mniej
    Rozmiar obrazu: 336x280
    w przypadku animacji:
    Czas trwania animacji nie może przekraczać 30 sekund
    Animacje mogą być zapętlone, ale po 30 sekundach ich wyświetlanie musi się zatrzymać
    Animowane reklamy GIF muszą wyświetlać się z prędkością 5 kl./s lub wolniej
    przykład: https://pagead2.googlesyndication.co...24185901294351
    B) Banner MFO
    Obrazek który gracze będą mogli sobie wkleić do sygny/prezki na innych portalach lub swojej strony www.
    Rozmiar obrazu: 468x60, 250x100 lub 88x31
    przykład:
    https://www.margonem.pl/obrazki/bnr/468x60.gif
    https://www.margonem.pl/obrazki/bnr/88x31.gif
    11. Nagrody kategoria A:
    1 miejsce: 300k od Nikona, 50MF od Tomiego*
    2 miejsce: 200k od Nikona, 35MF od Tomiego*
    3 miejsce: 100k od Nikona, 15MF od Tomiego*
    100MF jeśli praca zostanie wykorzystana w reklamie google.
    12. Nagrody kategoria B:
    1 miejsce: 300k od Nikona, 50MF od Tomiego*
    2 miejsce: 200k od Nikona, 35MF od Tomiego*
    3 miejsce: 100k od Nikona, 15MF od Tomiego*

    *Warunek to przynajmniej 3 prace "na poziomie" (od 3 różnych osób) w każdej kategorii.
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 18-02-2014 o 22:35

  2. #2
    Pirrat
    Konto usunięte
    9. Reklama musi być odpowiednia "dla całej rodziny", czyli brak elementów kontrowersyjnych, przeznaczonych tylko dla dorosłych itp.
    Takie reklamy są poniekąd najlepsze .

  3. #3
    można by zamieścić parę słodkich cytrynek jak np. :
    -rzadkie aktualizacje- zdążysz nadrobić stracony czas względem graczy, którzy grają już w to 2 lata i więcej !
    -niedokończona fabuła - będziesz mógł dokończyć świat swojej fantasy w wyobraźni i dowolnie pokierować losem swojego bohatera
    -martwe pvp - brak rywalizacji z innymi graczami wyeliminuje możliwość odniesienia porażki !
    -brak panelu gm - nikt nie będzie cię kontrolował, możesz zabłysnąć niczym gwiazda wyszukanym językiem na czacie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    można by zamieścić parę słodkich cytrynek jak np. :
    -rzadkie aktualizacje- zdążysz nadrobić stracony czas względem graczy, którzy grają już w to 2 lata i więcej !
    -niedokończona fabuła - będziesz mógł dokończyć świat swojej fantasy w wyobraźni i dowolnie pokierować losem swojego bohatera
    -martwe pvp - brak rywalizacji z innymi graczami wyeliminuje możliwość odniesienia porażki !
    -brak panelu gm - nikt nie będzie cię kontrolował, możesz zabłysnąć niczym gwiazda wyszukanym językiem na czacie

    hahah, coś w tym jest

  5. #5
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    można by zamieścić parę słodkich cytrynek jak np. :
    -rzadkie aktualizacje- zdążysz nadrobić stracony czas względem graczy, którzy grają już w to 2 lata i więcej !
    -niedokończona fabuła - będziesz mógł dokończyć świat swojej fantasy w wyobraźni i dowolnie pokierować losem swojego bohatera
    -martwe pvp - brak rywalizacji z innymi graczami wyeliminuje możliwość odniesienia porażki !
    -brak panelu gm - nikt nie będzie cię kontrolował, możesz zabłysnąć niczym gwiazda wyszukanym językiem na czacie

    Nie wiem jak Wy, ale ja już mam faworyta na pierwsze miejsce xd

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    No jea, rozwalileś system powo all.
    Bididididid!

  7. #7
    Mato
    Konto usunięte
    Powo ale ta wasza " słodka cytrynka " jest kwaśną.. Gra jest NIEDOKOŃCZONA - Ograniczenia lvlowe itd

  8. #8
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Trochę siara prosić graczy o robienie banera za fikcyjną kasę, MFO: och nie nie mam pomysłów na baner, poproszę graczy którzy siedzą i marnują swój czas gierce żeby mi go zrobili? Bez jaj poniżej krytyki serio fabułę też mają za was zrobić?

  9. #9
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ziarrno Zobacz post
    Trochę siara prosić graczy o robienie banera za fikcyjną kasę, MFO: och nie nie mam pomysłów na baner, poproszę graczy którzy siedzą i marnują swój czas gierce żeby mi go zrobili? Bez jaj poniżej krytyki serio fabułę też mają za was zrobić?
    konkurs ja organizuje a nie administracja
    o sponsoring sam poprosiłem a mfów nigdy za wiele
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 22-01-2014 o 14:03

  10. #10
    grzepik
    Konto usunięte
    Lol$$$<3

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Nikon, wiadomka, że Ty organizujesz. ale 100mf za wykorzystanie w reklamie? 30 zł na nasze pieniądze - na adminowe 0. to żaaaaaaal więcej rysownik na rynku bierze niż zwycięzca, który potencjalnie może wygenerować dochody o jakich "szaraczek" może pomarzyć) za wykorzystanie w reklamie powinno być minimum 10 razy tyle.. w końcu na adminowe to nadal 0

    kolejną rzeczą jest: czy udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na komercyjne wykorzystanie pracy? powinno to być jasno zapisane w regulaminie. Gracze powinni z pracą załączać klauzulę zezwalającą na to oraz oświadczenie o pełnoletniości lub zgody rodziców. Wbrew pozorom stworzenie chwytliwej reklamy (wierze w społeczeństwo mfo - kilka osób tutaj potrafi się bawić programami graficznymi) to nie jest hop siup, a specjaliści trochę sobie za to liczą. Młodzi powinni być świadomi ile kasy stracą w przypadku wykorzystania tej reklamy

    ps. każda praca będzie lepsza od obecnych, które ani trochę nie zachęcają do rejestracji nowego użytkownika. Niby ja zarejestrowałam się z jakiejś reklamy na googlu czy srejku, ale tylko dlatego że grałam w v2 i byłam ciekawa co nowego napłodzili - gdyby nie to nawet nie zwróciłabym uwagi
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  12. #12
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    Nikon, wiadomka, że Ty organizujesz. ale 100mf za wykorzystanie w reklamie? 30 zł na nasze pieniądze - na adminowe 0. to żaaaaaaal więcej rysownik na rynku bierze niż zwycięzca, który potencjalnie może wygenerować dochody o jakich "szaraczek" może pomarzyć) za wykorzystanie w reklamie powinno być minimum 10 razy tyle.. w końcu na adminowe to nadal 0
    nikt nikomu nie każe brać udziału
    taka jedna grafika to nie dużo roboty
    a teoretyczny zysk dla najlepszego gracza to 400mf = 120zł (jeśli dobrze zrozumiałem pw Tomiego)
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    kolejną rzeczą jest: czy udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na komercyjne wykorzystanie pracy? powinno to być jasno zapisane w regulaminie. Gracze powinni z pracą załączać klauzulę zezwalającą na to oraz oświadczenie o pełnoletniości lub zgody rodziców. Wbrew pozorom stworzenie chwytliwej reklamy (wierze w społeczeństwo mfo - kilka osób tutaj potrafi się bawić programami graficznymi) to nie jest hop siup, a specjaliści trochę sobie za to liczą. Młodzi powinni być świadomi ile kasy stracą w przypadku wykorzystania tej reklamy
    jest jasno zapisane, nie szukaj dziury w całym
    grając w tą grę musisz mieć zgodę (lub oczywiście mieć min 18lat) więc po co drugi raz to zaznaczać?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    100MF jeśli praca zostanie wykorzystana w reklamie google.
    + 50mf za 1 miejsce - takie coś ja widzę.
    nie widze pw od tomiego, wiec mówie ze jest marnie
    nie jest jasno zapisane- bo ktoś może sobie nie życzyć tego. gra to gra.. w tym konkursie wchodzi jeszcze wykorzystanie w celach komercyjnych, co pociąga za sobą prawa autorskie (pozdro KrychaxD) wiec moim zdaniem powinno być jasno zaznaczone. Tyle ode mnie, nie hejcę, mówię jak jest. Każdy pomysł na konkurs jest spoko dopóki, nie żeruje się na nic nie świadomych dzieciach
    Powodzenia w konkursie
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  14. #14
    Nikon
    Konto usunięte
    jeśli 3 prace zostaną wykorzystane to 300mf + 100mf za pierwsze miejsca

  15. #15
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Więc 100 mf = 30 zł, na głowę, x3=90 zł +100 mf za 1#=30 zł całość =120 zł = 3 kliki no max 6 w panelu administracyjnym = 0 zł stracony czas kilka sekund na klika, nie sądzę że taki baner to coś dużego szczerze nawet nie wiem ile czasu by zajęło stworzenie go więc: nie podam ile to zajmie:P, w sumie w każdej sieci afiliacyjnej nie zapłacili by więcej niż jakieś 100 plna, "za 1 baner" więc co tam 2 stówki w kieszeni 500 mf na banie było by lepszym rozwiązaniem, nikt by się nie czepiał, a i może baner był by lepszy i ktoś by się zainteresował. "Upka nima banera nima nie będzie niczego mfo kupuje Kononowicz"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •