Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: [#5 - Eliar] 3x Duch Gothar

  1. #46
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Bastard zamień na inną broń, ponieważ ona tylko przeszkadza w walce ze względu na paraliż.
    Dobij do 48-50 poziomu, dojdzie ci tam wtedy Buława Many lub Topór Życia (osobiście polecam pierwszą opcję, ale to zależy od twoich atrybutów)
    Ostatnio edytowane przez Yatagarasu ; 31-07-2020 o 00:44

  2. #47
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yatagarasu Zobacz post
    Bastard zamień na inną broń, ponieważ ona tylko przeszkadza w walce ze względu na paraliż.
    Dobij do 50 poziomu, dojdzie ci tam wtedy Buława Many lub Topór Życia (osobiście polecam pierwszą opcję, ale to zależy od twoich atrybutów)
    To już na 48 dochodzi

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    jak na moje oko masz za mało speeda, o wiele za mało

  4. #49
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Poziom: 45
    Profesja: Wojownik
    Statystyki:
    HP80
    MP33
    Atak105
    Obrona45
    Obrona magiczna45
    Szczęście97
    Szybkość105


    Witam, szukam pomocy w rozdaniu statystyk stricte pod fabułę. Rozdawałem je zgodnie z poradnikiem poziomowym jednak nie sprawdzają się one tak dobrze w fabule jak myślałem. Proszę o szczegółową pomoc. Jeżeli sytuacja jest tragiczna to zrobię reset statystyk.
    Poradnik poziomowy jest tak jakby "ulepszonym" automatem do stat, ale generalnie nie jest jakiś powalający; masz mało szybkości w bazie a zbyt dużo szczęścia; na reset nie warto wydawać, wystarczy że przez parę kolejnych poziomów dodasz pozostałe punkty (oprócz wymaganych do mp i hp) w szybkość, do szczęścia możesz nie dodawać przynajmniej do 50-55 lvl (albo i dalej, ale zależy już w jaki idziesz build, na luckera ci się przyda)

    pokombinuj sobie próbami na duchach, ile musisz mieć speeda żeby miały tylko po jednej turze, będziesz wiedział ile dać punktów jeszcze w swój "build"

  5. #50
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Wojem akurat najlepiej rozdawać staty auto, jak się samemu nie potrafi. Poradnikiem poziomowym nie polecam się sugerować, bo doradza 2400 hp na 65 lvlu.

  6. #51
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Poziom: 45
    Profesja: Wojownik
    Statystyki:
    HP80
    MP33
    Atak105
    Obrona45
    Obrona magiczna45
    Szczęście97
    Szybkość105



    Uzbrojenie:
    Bastard +3
    Żółwi Hełm +3
    Żółwi Pancerz +4
    Żółwie buty +7
    Pas rybaka/Żółwi pierścień +3

    Zdolności:
    Bryza
    Przełącz
    Drenaż 2
    Przełącz
    Leczenie 2
    Przełącz
    Przeczekanie
    Przełącz
    Trujący Atak
    Przełącz
    Leczenie 1


    Gemy:
    Obr Mag 5* x4 Hp 5* x2 Lub Speed 5* x2

    Witam, szukam pomocy w rozdaniu statystyk stricte pod fabułę. Rozdawałem je zgodnie z poradnikiem poziomowym jednak nie sprawdzają się one tak dobrze w fabule jak myślałem. Proszę o szczegółową pomoc. Jeżeli sytuacja jest tragiczna to zrobię reset statystyk.
    Dobij 48 lvl załóż Topór Życia i żółwi set, statystyki automatyczne i powinieneś ubić. Poradnikiem poziomowym się nie sugeruj, bo jest do edycji w każdym przedziale.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •