Zobacz wyniki ankiety: n/d

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • n/d

    0 0%
  • n/d

    0 0%
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 110

Temat: [#5 - Eliar] Zielony Smok

  1. #91
    Ixonek
    Konto usunięte
    pokonalem go <3

    - - - - - - - - - -

    https://mfo3.pl/r/b4f273a78

  2. #92
    Użytkownik Avatar Mangue
    Dołączył
    06-01-2014
    Postów
    101
    Witam, jestem magiem i chciałabym na 43lv pokonać Smoka (już na poprzednich lv udawało mi się pobić bossy na najniższym zalecanym, więc co mi tam, spróbuję!). Mam 42lv. Moje staty prezentują się następująco:
    HP 87
    MP 40
    Atak magiczny 108
    Obrona 47
    Obrona magiczna 47
    Szczęście 31
    Szybkość 120
    Gdzie dołożyć następne 10pt?

  3. #93
    szczęście i obrony, pare negatywnych ci wleci

  4. #94
    To nie błąd gry, o pomoc zwróć się w tym dziale https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...pytaj-eksperta
    Polecam także przeczytać ten temat: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?14095-Zielony-Smok

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2018
    Postów
    2
    ok dzieki

  6. #96
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Polecam zalozyc na siebie uzbrojenie z wysoka obrona magiczna ( najlepiej set zolwi ) oraz wampirza rozdzke oraz 4x gem obr mag

  7. #97
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    I wbić wiatr na 25%

  8. #98
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    I wbić wiatr na 25%
    On bije z Wiatru, więc nie wyobrażam sobie, żeby miał mniej (choć lepiej bić z czegoś innego, czyli Ognia/Lodu lub Pocisku)

  9. #99
    musaraj
    Konto usunięte
    1. Dostosowujemy EQ do przeciwnika
    Jeżeli przeciwnik jest magiem, to nie ubieramy EQ, które dodaje obronę fizyczną (inne niż zbroja, która zawsze ją dodaje). Analogicznie jeżeli walczymy z wojownikiem, nie zakładamy EQ z obroną magiczną inne niż hełm/kapelusz. Rzadko kiedy "uniwersalne" uzbrojenie jest przydatne - tylko przeciw hybrydom.
    Ciężko mi po Twoich raportach ocenić, czy używasz Kościanej Różdżki i Pancernego Hełmu (bardzo źle), czy Żółwiej Różdżki i Wampirzego Diademu (nienajlepiej, ale znośnie). W obu przypadkach warto zmienić hełm na taki, który nie dodaje szczęścia/obrony zwykłej.

    2. Nie bijemy przeciwnika jego atrybutem.
    Jeżeli przeciwnik ma taki sam atrybut jak Ty - to już lepiej go atakować pociskiem magicznym/rękawicami. Jeżeli nie masz innych zaklęć niż Wiatr - na razie olej sprawę, na 50 lv kup sobie 3 zaklęcia - Pocisk Magiczny, Wiatr i coś z Ogień/Lód - to, co masz nabite wyżej.
    Oczywiście używamy zawsze zaklęcia na najwyższej gwiazdce (bo bije najmocniej)

    3. Działamy rozsądnie
    - używamy zdolności Leczenia raczej przed miksturami - bo mikstur możemy użyć zawsze, leczenia tylko jak mamy manę i nie mamy Klątwy/Paraliżu. Przy okazji polecam trzymać Leczenie 1
    - mając status Paraliż możemy atakować przeciwnika runami/kamieniami
    - nie używamy Bryzy od razu "bo mogę". Warto czekać np. na Skupienie przeciwnika (które i tak najlepiej znormować)
    - poza tym najlepszym momentem na użycie osłony/osłony magicznej/bryzy jest moment, kiedy zbliża się podwójny ruch przeciwnika - na jego 2 tury przypadnie 1 tura naszego statusu. Odwrotnie jeżeli my mamy dubla - wtedy w 1 turę przeciwnika my stracimy 2 tury statusu. Prosta matematyka.
    - nie używamy najsilniejszych mikstur od razu. Jeżeli brakuje nam np. 1000 HP to lepiej użyć mikstury 2 (leczącej 800) niż mikstury 3 (1300).
    - powyższe po części dotyczy też np. mikstur odnowienia - są to mikstury drogie, używamy ich tylko w walkach z graczami i bossami, prawie nigdy z minibossami. Tylko, kiedy jej użycie jest niezbędne. Po prostu, są drogie, koniunktury brak, trzeba zaciskać pasa.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 24-07-2018 o 23:20

  10. #100
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    687
    Nie nakładaj na siebie dużo statusów ponieważ Zielony Smok ci je znormuje lub da zniszczenie.

  11. #101
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Zniszczenie (usuwa pozytywne statusy przeciwnika i redukuje hp do 1) * - smok nie używa tej zdolności począwszy od 43 poziomu
    Nasz kolega ma 48lv, wiec raczej norma

  12. #102
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2020
    Postów
    4
    wojownik lvl 43
    Hp:90
    Mp:40
    atak:100
    obrona:50
    obrona magiczna:50
    szczęście:60
    szybkość:100

    czy to dobre statystyki na zielonego smoka?

  13. #103
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał gabor Zobacz post
    wojownik lvl 43
    Hp:90
    Mp:40
    atak:100
    obrona:50
    obrona magiczna:50
    szczęście:60
    szybkość:100

    czy to dobre statystyki na zielonego smoka?
    Tak. Jeśli ubierzesz eq w m.defa, nie powinieneś mieć problemu z ubiciem go.

  14. #104
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2020
    Postów
    4
    ok dzięki

  15. #105
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2015
    Postów
    29
    Witam mam pytanie zresetowałem statystyki gram magiem jak rozdać statystyki od 0 mam 47 lvl mag
    hp 10
    mp10
    atak mag10
    obrona 10
    obrona mag 10
    szczescie 10
    szybkosc10
    Ostatnio edytowane przez Kolson ; 08-08-2020 o 00:00

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •