Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 82

Temat: [#5] Pomoc w statystykach dla poziomów 41-50

  1. #46
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    nie gorsze rady, a inne, to tak jakby powiedzieć, że tankowe eq jest gorsze od luckowego.
    Bo jest.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #47
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Bo jest.
    co jak co, ale pajęczej za nic w świecie bym nie oddał
    @DOWN
    trochę odchodzimy od tematu, ale niech ci będzie.
    To był przykład, nie musiał dotyczyć tego przedziału poziomowego, mógł dotyczyć ogółu
    To, że topka gra w czarciej, nie znaczy, że kiedyś nie znajdzie się gracz, który ogarnie pajęczą w PvP.
    wszystko zależy od naszego stylu gry, a że wszyscy kopiują jedno i to samo, to już nie moja rzecz.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 10-09-2015 o 01:26

  3. #48
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    co jak co, ale pajęczej za nic w świecie bym nie oddał
    Ale to jest temat o 41-50 lvlu, czy mi się tak tylko zdaje?
    Poza tym zauważ, że topka pvp biega w czarcich zbrojach :P
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #49
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    co jak co, ale pajęczej za nic w świecie bym nie oddał
    @DOWN
    trochę odchodzimy od tematu, ale niech ci będzie.
    To był przykład, nie musiał dotyczyć tego przedziału poziomowego, mógł dotyczyć ogółu
    To, że topka gra w czarciej, nie znaczy, że kiedyś nie znajdzie się gracz, który ogarnie pajęczą w PvP.
    wszystko zależy od naszego stylu gry, a że wszyscy kopiują jedno i to samo, to już nie moja rzecz.
    Nie wszyscy, Ty biegasz w pajeczej. Ale nie o to chodzi, eq defowe jest slabsze, ale powod tego jest oczywisty, gdyby eq defowe bylo tak mocne jak luckowe, wszyscy w top 100 pvp mieliby full defowe eq, do tego minimalne defy w bazie, kosztem ktorych podbite inne staty, do tego gemy podnoszace jeszcze najwyzsze ze statystyk, co dawaloby na 65lvlu okolo 12% (z moich obliczen, mocno przyblizonych) przewagi nad itemami luckowymi czy speedowymi. Wniosek, eq defowe musi byc slabsze, bo w przeciwnym razie kazdy kto choc troche ogarnia biegalby w eq defowym. Pajecza zbroja jest dobra, ale nie z racji bycia uzbrojeniem defowym, lecz z powodu pasywki. Tyle, wiec sam rozumiesz ze moja rada, co do gry z minimalnym luckiem, oraz luckowymi itemami ma sens.

  5. #50
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    a tak wgl. to gdzie ja napisałem, że mówię o pvp? może powtórzę: mówiłem OGÓLNIE!, to znaczy, że nie miałem na myśli akurat pvp, a że soad zaczął mówić o zastosowaniu w PvP, to ja dostosowałem się do rozmówcy. Tak czy siak, koniec offtopu, podsumowanie: inne staty, nie znaczy gorsze!

  6. #51
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    a tak wgl. to gdzie ja napisałem, że mówię o pvp? może powtórzę: mówiłem OGÓLNIE!, to znaczy, że nie miałem na myśli akurat pvp, a że soad zaczął mówić o zastosowaniu w PvP, to ja dostosowałem się do rozmówcy. Tak czy siak, koniec offtopu, podsumowanie: inne staty, nie znaczy gorsze!
    Dzial dotyczy pvp, do expa lepsza jest gornicza niz pajecza, ale to nie znaczy ze jest mocniejsza. No i inne staty od najlepszych z definicji sa gorsze, nie mowie ze te sa najlepsze, choc moim zdaniem sa dobre. A do nich podalem najlepszy zestaw eq, jesli nie chcesz offtopic (chociaz dyskusja o czyms, czemu poswiecony jest dzial to nie offtop), zaproponuj lepszy zestaw eq dla tego gracza.

  7. #52
    musaraj
    Konto usunięte
    Pajęcza jest przede wszystkim dużo droższa niż Czarcia, bo jeśli chodzi o ich siłę, to jest ona prawdopodobnie niemal równa, kwestia co lepsze - fajne rege many, czy Przyspieszenie i slot. Kwestia bazy, a że nikt nie ma lucka w bazie, to Czarcia.

  8. #53
    Moje staty :
    HP 80
    MP 39
    Atak magiczny 108
    Obrona 79
    Obrona magiczna 79
    Szczęście 40
    Szybkość 95
    Co trzeba poprawić?
    Lvl 46 MAG

  9. #54
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    PvP czy fabuła?

  10. #55
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    PvP czy fabuła?
    Fabuła

  11. #56
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Od 50 dochodzą miksy życia 3, które leczą 2000 HP. Polecam więc mieć go conajmniej 2200, czyli 110 bazowo. Ponadto wyrównałbym szybkosc z atakiem magicznym, a szczescie dodawał tylko do limitu. MP i obrony mogą być.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2013
    Postów
    5
    Cytat Napisał benius Zobacz post
    hej mam 49 poziom i jestem magiem pomozecie (podpowiecie) co zmienic lub dodac

    HP 90
    Mp 45
    Atak magiczny 125
    obrona 82
    obrona mag. 85
    szczescie 32
    szybkosc 92
    Za mało MP obrona powinna być po 79 a szybkość 101 ;D

  13. #58
    Diast
    Konto usunięte
    Witam mam 43lvl ale na 50lvl planuje reset stat i zmiana profesji na maga poprosilbym ostaty dla maga speedera

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2015
    Postów
    29
    WItam ma dobre statystyki wojownik 38lvl?

    HP85
    MP25
    Atak100
    Obrona63
    Obrona magiczna54
    Szczęście43
    Szybkość70
    Ostatnio edytowane przez Kolson ; 24-04-2016 o 18:22

  15. #60
    Falafel
    Konto usunięte
    daj po 3 w deffy i te 4 co zostały w speed

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •