Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 82

Temat: [#5] Pomoc w statystykach dla poziomów 41-50

  1. #31
    Gram luckerem, ale poniewaz planuje ubrac rekawice (ewentualnie topor) chyba sie zastosuje, speeda nigdy za wiele, no a pancerz garu nadrobi mi choc troche brak branzolety. Dzieki za rade

  2. #32
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Jakieś sugestie, do czego dodać na następnym poziomie?
    Woj, lvl 48, postać glównie pod fabułę
    hp:85
    mp:33
    atak:100
    obrona:72
    obrona magiczna:75
    szczęście:80
    szybkość:95

  3. #33
    Cytat Napisał AJKS Zobacz post
    Jakieś sugestie, do czego dodać na następnym poziomie?
    Woj, lvl 48, postać glównie pod fabułę
    hp:85
    mp:33
    atak:100
    obrona:72
    obrona magiczna:75
    szczęście:80
    szybkość:95
    Jak dla mnie to hp przez dwa lvl i potem juz zostaw do 60lv. Podbij potem speeda, atak i chyba te obrony dalej. Hp musowo, reszte jak Ci wyjdzie pozniej w pkt. Ogolnie celuj w 140 ataku i tyle samo speeda, 2400 hp, wysokie obrony. To na 65lv. Jakies tam kombinacje mozesz powprowadzac, ale nie dawaj wiecej ataku, bo slyszalem ze mimic sie obraza.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    HP85
    MP35
    Atak magiczny110
    Obrona40
    Obrona magiczna50
    Szczęście40
    Szybkość130
    mag 43lv w co dodac do 53lv ? postac do pvp

  5. #35
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na 50 dochodzą miksy lv2, leczące 2k hp, więc najlepiej mieć ciut więcej HP (ew. zostawić 2k i liczyć na pasek rybaka), nie mniej polecam 110 bazowo conajmniej (2200 HP). MP powinno wystarczyc na razie (ew. podbić do 45-50). Reszta w atak magiczny i speeda (mniej wiecej porówno, tyle ile pozwala szczescie). Generalnie wez pod uwage fakt, ze przez nie dodawanie w defy mozesz byc slabszy na bossach (chyba, ze odbijesz to eq z plusami).
    Bididididid!

  6. #36
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    eq juz +6/7/8 kupuje ;p a hp raczej bedzie 2,2k. dzieki

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    4
    Siemka wszystki mam mały problemik nie wiem czy mam dobre staty prosił bym o pomoc z góry dzieki

    mianowicie wygladaja tak:
    nadmieniam iż jestem wojownikiem i mam 50lvl :P

    HP 105
    MP 40
    Atak 110
    Obrona 85
    Obrona magiczna 80
    Szczęście 30
    Szybkość 110

  8. #38
    Cytat Napisał dark dragons Zobacz post
    Siemka wszystki mam mały problemik nie wiem czy mam dobre staty prosił bym o pomoc z góry dzieki

    mianowicie wygladaja tak:
    nadmieniam iż jestem wojownikiem i mam 50lvl :P

    HP 105
    MP 40
    Atak 110
    Obrona 85
    Obrona magiczna 80
    Szczęście 30
    Szybkość 110
    Masz dobre staty do tvt, lub fabuly. Troche za duzo mp, no i nie rowne obrony, ubierz do tego pancerz garu, czepek garu, branze garu, buty gothar, rekawice garu i bedzie kosa na pvp nawet nic bym nie zmienial w eq, poza moze rekawicami

  9. #39
    Cytat Napisał dark dragons Zobacz post
    Siemka wszystki mam mały problemik nie wiem czy mam dobre staty prosił bym o pomoc z góry dzieki

    mianowicie wygladaja tak:
    nadmieniam iż jestem wojownikiem i mam 50lvl :P

    HP 105
    MP 40
    Atak 110
    Obrona 85
    Obrona magiczna 80
    Szczęście 30
    Szybkość 110
    Czy tego szczescia to nie za malo jak na woja??

  10. #40
    Cytat Napisał Karpiu diilmach Zobacz post
    Czy tego szczescia to nie za malo jak na woja??
    jak na Eliar to nie, jest w sam raz.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Dla nowicjusza to zdecydowanie za mało.
    dokładnie.

  12. #42
    sorry, zapomniałem że nowicjusz z racji bycia nowicjuszem powinien mieć gorsze statystyki, eq, oraz otrzymywać gorsze porady. jeżeli to jedyny argument przeciwko mojej poradzie, proszę oszczędźcie mi kontynuowania dyskusji.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    sorry, zapomniałem że nowicjusz z racji bycia nowicjuszem powinien mieć gorsze statystyki, eq, oraz otrzymywać gorsze porady. jeżeli to jedyny argument przeciwko mojej poradzie, proszę oszczędźcie mi kontynuowania dyskusji.
    yyy..., my uważamy o prostu, że zaraz będzie narzekał, że cały czas pudłuje.

  14. #44
    Nie musi go widziec, gdyby widzial nie pytalby, tak mysle. Zgadzam sie, nie kazdy widzi w nich potencjal, ale ponawiam, czy nowicjusz z racji bycia nowicjuszem powinien dostawac gorsze rady?

    Co do chybiania, 120 lucka i +6% celnosci w eq+0 to raczej nie jest "ciagle chybianie". Pomijam fakt, ze w zaproponowanym zestawie, podbijanie eq na wyzsze plusy, zwieksza luck w 4 itemach. Wiec w +8 wyciagnie minimalnie 142 lucka, zakladajac czepek w mane i obrone mag, oraz gotharki w uniki i speed.

    Ja tak to widze.

    Ps. Osoba z takimi statystykami nie wyglada mi na nowicjusza

  15. #45
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Nie musi go widziec, gdyby widzial nie pytalby, tak mysle. Zgadzam sie, nie kazdy widzi w nich potencjal, ale ponawiam, czy nowicjusz z racji bycia nowicjuszem powinien dostawac gorsze rady?

    Co do chybiania, 120 lucka i +6% celnosci w eq+0 to raczej nie jest "ciagle chybianie". Pomijam fakt, ze w zaproponowanym zestawie, podbijanie eq na wyzsze plusy, zwieksza luck w 4 itemach. Wiec w +8 wyciagnie minimalnie 142 lucka, zakladajac czepek w mane i obrone mag, oraz gotharki w uniki i speed.

    Ja tak to widze.
    nie gorsze rady, a inne, to tak jakby powiedzieć, że tankowe eq jest gorsze od luckowego. Przecież to nie jest prawda, każde eq może być dobre, ale trzeba je odpowiednio dobrać.
    ja to widzę tak: nowicjusz nie zrobi za szybko +8

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •