Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 82

Temat: [#5] Pomoc w statystykach dla poziomów 41-50

  1. #16
    OmikaS
    Konto usunięte
    Witam
    Prosiłbym o jakieś ogarnięte staty na maga 47 oraz o podpowiedź w co dawać przez następne 3lvl.
    Z góry dziękuję.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Nikt za Ciebie nie machnie całych statów. Poza tym nikt Ci nie powie w co masz dalej dawać bo nie podałeś statów.

  3. #18
    OmikaS
    Konto usunięte
    Staty ogólnie zrypałem bo przez "laga" zamiast dać w atak mag dałem tyle w HP i po prostu teraz mam zamiar je zresetować, dlatego piszę z prośbą od razu o jakieś w miarę dobre, żebym kolejny raz nie musiał ich resetować. :P Wiem mogę rozdać automatycznie, ale wiem, że one rozdają bardziej pod bossów, a mi zależy na takich bardziej uniwersalnych które będą dobrze radziły sobie w pvp.

    HP 134
    MP 55
    Atak magiczny 76
    Obrona 55
    Obrona magiczna 55
    Szczęście 55
    Szybkość 100

  4. #19
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał OmikaS Zobacz post
    Staty ogólnie zrypałem bo przez "laga" zamiast dać w atak mag dałem tyle w HP i po prostu teraz mam zamiar je zresetować, dlatego piszę z prośbą od razu o jakieś w miarę dobre, żebym kolejny raz nie musiał ich resetować. :P Wiem mogę rozdać automatycznie, ale wiem, że one rozdają bardziej pod bossów, a mi zależy na takich bardziej uniwersalnych które będą dobrze radziły sobie w pvp.

    HP 134
    MP 55
    Atak magiczny 76
    Obrona 55
    Obrona magiczna 55
    Szczęście 55
    Szybkość 100
    Nie dawaj w szczęście na magu, chyba, że to lucker. Jak masz maga w szczęście dajesz tylko minimum, by nie blokowało Ci innych statystyk. Myślę, że po 5 obron mniej będzie ok, atak większy, oraz większy speed.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 03-11-2014 o 20:39 Powód: Skoro mogę edytować to czemu by nie? ;P

  5. #20
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    HP masz 2680, a więc nie dawaj pewnie do połowy upa Devos. Szczęscia za dużo, ataku magicznego za mało. To w niego wbijaj. Wyrównaj z Szybkością, wtedy ładuj po równo. Obrony niby starczą, ale jak bedziesz chciał podbijać to nie wiecej niz po 5-10 pkt. Przegiales z MP.
    Bididididid!

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Wszystko git tylko daj 5x atak +


    Nie no, nie rob tego. Zacznijmy od tego czy chcesz byc speeder/lucker itp.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    HP 110
    MP 35
    Atak 115
    Obrona 55
    Obrona mag 55
    Szczęście 60
    Szybkość 150

    Ja bym na speedera rozdała tak. Dodatkowo zainwestuj w buty gothar bo dają dużo szybkości.
    I pamiętaj że możesz mieć najlepsze staty na świecie ale jeżeli nie masz dobrego eq to i tak w pvp będziesz cieniasem.
    Ostatnio edytowane przez Rosalyn ; 28-11-2014 o 14:02

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Bez eq +6/7/8 wybitnych wyników nie osiągniesz, ale nie będzie tak źle. Poza tym Rosa dała Ci wzór. A gemy ja miałem 4 obrona i 2 szybkość.

  9. #24
    kakdmsa
    Konto usunięte
    rozdawanie automatyczne nie boli

  10. #25
    Witam, chcialbym uzyskac pomoc w statystykach na woja 50lv. Przeznaczenie: dobre pod pvp, w miare ogarniete na exp

    Planuje cos takiego:

    Hp- 100 (+10)
    Mp- 30 (malo bo rekawice)
    Atak- 120
    Obrona- 55
    Obrona mag- 55
    Szczescie- 90 (-10)
    Szybkosc- 130

    Przewidywane eq:

    Na maga:

    Lapki garu
    Kaptur kaplana
    Pancerz garu
    Buty gothar
    Medalion kaplana

    Na woja:

    Lapki garu
    Helm orka
    Pancerz garu
    Buty orka
    Pas orka

    Gemy:

    Po 3 obrony (zaleznie od profilu)
    Po 3 speeda
    1 luck
    1 atak

    Jak dobrze licze, na maga bedzie wiecej speeda (z uwagi na to ze rajdowcow nie brakuje), natomiast na woja wiecej szczescia (dla dostateczej ilosci trafionych drenow itd.)

    Jak myslicie, to zadziala? Chetnie wprowadze poprawki. Z gory dzieki, pozdrawiam

    Up
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 09-04-2015 o 21:45 Powód: wielblad & poprawka

  11. #26
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    hp to co najmniej 110 i z takim mp to tylko w czepku będziesz latać
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #27
    Poprawione, jak teraz?

  13. #28
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    w samych rękawicach dużo nie zwojujesz
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  14. #29
    No nic to jeszcze pokombinuje, moze dam te +5 w mp kosztem ataku, i zaprzegne orkowy topor, ale wtedy zaboli te -10 obron :/ no nie wiem pomysle, w kazdym razie dzieki

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    59
    zwiększ speed zmniejsz lucka xD sprawdzone xD kazego zniszczyłem na 50 xD 60 lucka na 50lv Ci styknie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •