Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 108

Temat: [#4] Pomoc w statystykach dla poziomów 31-40

  1. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    Cześć. Za chwilę dosłownie wbije 33 poziom postaci!
    Profesja:Mag 32 level i zaraz 33! W co mam dawać dla swojej postaci bo jakiś czas temu robiłem reset stat i mam takie jak niżej:
    HP 75- 1500 HP
    MP 21
    Atak magiczny 102
    Obrona 38
    Obrona magiczna 34
    Szczęście 40
    Szybkość 70
    Prosiłbym o powiedzenie co mam dobrze a co ewentualnie źle lub w co muszę podbić te +10 punktów
    Pozdrawiam.

  2. #77
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Zdecydowanie MP i obrony.

  3. #78
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Zdecydowanie MP i obrony.
    Obrony są ok tylko wyrównaj, obie po 38 bądź 40.
    Proponuję dawać w MP i szybkość.

  4. #79
    IceBoy
    Konto usunięte
    Pomóżcie bo coś źle rozdałem te staty ;-;

    Poziom 31
    Profesja Mag
    EDIT: Plis pomóżcie jak rozdać te staty bo akurat mam 25 MF
    Nazwa:  Screenshot_5.png
Wyświetleń: 180
Rozmiar:  17.2 KB
    Ostatnio edytowane przez IceBoy ; 05-12-2018 o 15:38

  5. #80
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Zdecydowanie za dużo mp. Speed niski, hp trochę za wysokie. Deffy mogłyby być nieco mniejsze.

  6. #81
    IceBoy
    Konto usunięte
    No wiem dlatego udostępniłem żeby ktoś mi pomógł :/

  7. #82
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    W speeda kilka nastepnych poziomow, dobij tak do 90 (?) i mozesz nadbic troche atak magiczny, szczescia tylko tyle, ile potrzeba aby moc rozdac inne pkty.
    Tyle obrony zostaw sobie do okolo 40/50 poziomu, bo jest to dosyc duzo, oczywiscie zalezy, pod jaka taktyke robisz postac ( Hiter/Speeder-zostaw sobie tyle obrony do 65lvl, moze kilka pkt dodaj, deffer to tak z 90 na 65lvl powinienes miec ).
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 05-12-2018 o 09:29

  8. #83
    Falafel
    Konto usunięte
    Nie polecam robić hiter/speder graczom, którzy nie walczą pvp/tvt. Zrób sobie lepiej takie 75 obron na 65lvl, by mieć statystyki bardziej pod fabułę niż pvp. Musisz następnych kilka poziomów rozdać w szybkość, a w mp nie dawaj już pktów do 65lvl'a.

  9. #84
    IceBoy
    Konto usunięte
    No mam 25 MF i chce rozdać od nowa dlatego chce aby ktoś mi napisał ile gdzie powinenem mieć

  10. #85
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał IceBoy Zobacz post
    No mam 25 MF i chce rozdać od nowa dlatego chce aby ktoś mi napisał ile gdzie powinenem mieć
    To się nie opłaca, lepiej wbić wyższe poziomy i z każdym poziomem poprawiać sobie statystyki.

  11. #86
    IceBoy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To się nie opłaca, lepiej wbić wyższe poziomy i z każdym poziomem poprawiać sobie statystyki.
    To pod co iść? bo ja za bardzo nie jestem dobry w rozdawaniu statów :P

  12. #87
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Teraz przez kilka poziomów możesz dawać wyłącznie w szybkość.

  13. #88
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Teraz przez kilka poziomów możesz dawać wyłącznie w szybkość.
    Dokładnie tak jak wyżej, a te 25 MF możesz wydać na 2x bonus doświadczenia +200% i 1x bonus +100% w lewym dolnym rogu gry w zakładce Bonusy.

    Od przyszłych poziomów staraj się utrzymywać atak magiczny/szybkość na równym ze sobą poziomie, żeby nie było między nimi żadnych dysproporcji. Z obronami rób to samo - miej po tyle samo statystyk rozdanych w oba defy.

    Do 65 poziomu nie dodawaj ani jednego punktu statystyk w MP, bo masz już wystarczająco, na 65 poziomie optymalna wartość MP magiem w bazie to około 50.

    Na 45 poziomie możesz zgłosić się na forum ponownie po pomoc ze statystykami i Ci doradzimy, póki co dostosuj się do podanych tutaj

  14. #89
    IceBoy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Dokładnie tak jak wyżej, a te 25 MF możesz wydać na 2x bonus doświadczenia +200% i 1x bonus +100% w lewym dolnym rogu gry w zakładce Bonusy.

    Od przyszłych poziomów staraj się utrzymywać atak magiczny/szybkość na równym ze sobą poziomie, żeby nie było między nimi żadnych dysproporcji. Z obronami rób to samo - miej po tyle samo statystyk rozdanych w oba defy.

    Do 65 poziomu nie dodawaj ani jednego punktu statystyk w MP, bo masz już wystarczająco, na 65 poziomie optymalna wartość MP magiem w bazie to około 50.

    Na 45 poziomie możesz zgłosić się na forum ponownie po pomoc ze statystykami i Ci doradzimy, póki co dostosuj się do podanych tutaj
    ok zrobie tak jak mówisz

  15. #90
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2018
    Postów
    7
    Lvl 34
    Mag
    Mam dobre staty? Pod co dalej iść?
    Nazwa:  W co iść.png
Wyświetleń: 432
Rozmiar:  17.8 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •