Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 142

Temat: [#3] Pomoc w statystykach dla poziomów 21-30

  1. #91
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie uważam, by to był dobry pomysł. Luckowe eq jest lepsze, a gemy defa dają więcej %
    Dają więcej %, bo obrony to są dwie statystyki, a nie jedna...
    Czyli w przypadku 100 obron i 50 szczęścia (łącznie 250 punktów) z czterech gemów obrony dostaje się 48 punktów, a w przypadku 50 obron i 150 luck (łącznie też 250 punktów) z czterech gemów szczęścia dostajemy tyle samo, czyli 48 punktów szczęścia.

    Nie sądziłem, że jest potrzeba to wyjaśniać. Tym bardziej, że grasz w to od 6 lat.

  2. #92
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Dają więcej %, bo obrony to są dwie statystyki, a nie jedna...
    Czyli w przypadku 100 obron i 50 szczęścia (łącznie 250 punktów) z czterech gemów obrony dostaje się 48 punktów, a w przypadku 50 obron i 150 luck (łącznie też 250 punktów) z czterech gemów szczęścia dostajemy tyle samo, czyli 48 punktów szczęścia.

    Nie sądziłem, że jest potrzeba to wyjaśniać. Tym bardziej, że grasz w to od 6 lat.
    Wiem, czyli w samych gemach nie ma straty w pkt, ale eq luckowe JEST lepsze, myślę, że tego nie trzeba pokazywać. Poza tym ja nie mówię o takich skrajnych statach, tylko o tym, że jak się będzie bezdefiem, to odbicie będzie boleć, więc uważam, że lepiej mieć więcej tych obron, niż minimum.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 07-06-2017 o 05:21

  3. #93
    DragonVPoland
    Konto usunięte
    Witam , mam 23 lvl i jestem magiem :P
    Moje statystyki to:
    HP-54
    MP-31
    Atak magiczny-54
    Obrona-32
    Obrona magiczna-32
    szczęście-31
    Szybkość-56

    Niewiem niestety jak dalej rozwijać , pomożecie ?

  4. #94
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DragonVPoland Zobacz post
    Witam , mam 23 lvl i jestem magiem :P
    Moje statystyki to:
    HP-54
    MP-31
    Atak magiczny-54
    Obrona-32
    Obrona magiczna-32
    szczęście-31
    Szybkość-56

    Niewiem niestety jak dalej rozwijać , pomożecie ?
    Zwiększyłbym nieco hp, myśle, że 60 HP w statach będzie ok, Luck wysoki więc teraz szybkość/atak. MP narazie ok, deffy także.

  5. #95
    DragonVPoland
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Zwiększyłbym nieco hp, myśle, że 60 HP w statach będzie ok, Luck wysoki więc teraz szybkość/atak. MP narazie ok, deffy także.
    Niestety , w HP nie będe ulepszał za bardzo XD Widziałem już 2 graczy którzy są magami a mają po 2500 HP... Niechce byc jak oni ;-;
    A tak ogółem , dziękuje za poradę :3

  6. #96
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DragonVPoland Zobacz post
    Niestety , w HP nie będe ulepszał za bardzo XD Widziałem już 2 graczy którzy są magami a mają po 2500 HP... Niechce byc jak oni ;-;
    A tak ogółem , dziękuje za poradę :3
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Zwiększyłbym nieco hp, myśle, że 60 HP w statach będzie ok
    Nie wiem skąd wytrzasnąłeś 2500 hp

  7. #97
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    Cześć.Mam 26 level aktualnie Mag.Chciałbym prosić o przeanalizowanie moich stat czy są dobrze rozdane lub nie i w co mam dawać lub czy coś w nich zmienić:
    HP 46
    MP 24
    Atak magiczny 70
    Obrona 45
    Obrona magiczna 41
    Szczęście 23
    Szybkość 71
    Jeśli można to prosiłbym o statystyki na hitera(by każdego pokonywać) w walkach pvp manual ostatecznie pvp auto.Tak bym wygrywał z każdym lub/i wyrównywał z każdym graczem:Magiem/Wojem na tym samym poziomie lub wyżej o jedno lub dwa bym nie był pi*dą bo jak na razie to przegrywam co kilka walk a tylko z tych walk 1 wygrywam rzadko 2 jak mam szczęście.
    Ostatnio edytowane przez DrakojanSkies ; 20-09-2017 o 19:10 Powód: za mało informacji i drobne błędu w opisie problemu względem statystyk.

  8. #98
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    Cześć.Mam 26 level aktualnie Mag.Chciałbym prosić o przeanalizowanie moich stat czy są dobrze rozdane lub nie i w co mam dawać lub czy coś w nich zmienić:
    HP 46
    MP 24
    Atak magiczny 70
    Obrona 45
    Obrona magiczna 41
    Szczęście 23
    Szybkość 71
    Jeśli można to prosiłbym o statystyki na hitera(by każdego pokonywać) w walkach pvp manual ostatecznie pvp auto.Tak bym wygrywał z każdym lub/i wyrównywał z każdym graczem:Magiem/Wojem na tym samym poziomie lub wyżej o jedno lub dwa bym nie był pi*dą bo jak na razie to przegrywam co kilka walk a tylko z tych walk 1 wygrywam rzadko 2 jak mam szczęście.

    Nie da się zawsze wygrywać.
    Według mnie za dużo obron, mam tyle na 38 poziomie, hiter. HP za mało.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 20-09-2017 o 19:54

  9. #99

  10. #100
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Hiter na 26lvl. Nie wiem skąd taki pomysł, by robić specjalne buildy do pvp gdy przechodzi się fabułę pierwszy raz. Nie da się wygrywać każdej walki ani zawsze walczyć równo, Dużo zależy od losowości, eq, skryptów (auto walki) czy statystyk. Ale jeśli miałbym już ocenić to deffy są w sumie standardowe (albo nawet i duże) jak na 26 poziom, mp i hp strasznie niskie, atak speed i luck ok.

    EDIT: Przejrzałem twoje raporty, na arenie masz tylko 2 walki. Bójek i Pojedynków nie uwzględniam. Więc nie wiem jak możesz przegrywać większość walk skoro masz 50% win ratio.

  11. #101
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    hiter to nie build pod pvp chyba ze hiterospider ale wtedy ma sie zerowe deffy i pada sie od kazdej zdolnosci ktora zalezy od nich

  12. #102
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    hiter to nie build pod pvp chyba ze hiterospider ale wtedy ma sie zerowe deffy i pada sie od kazdej zdolnosci ktora zalezy od nich
    Hmm z tego co się orientuje to ty grasz takim buildem pod wszystko, ja pot hiterospidera i często, jak nie zawsze, ze mną padasz (nie liczę tutaj błędów skryptów czy złego profilu)

    EDIT: Mówiąc prościej, hiterospiderem trzeba się nauczyć grać.

  13. #103
    Molanie
    Konto usunięte
    Hej wszystkim
    Mam 29lvl woja, statystyki staram się rozkładać pod fabułę:

    HP 68
    MP 22
    Atak 69
    Obrona 36
    Obrona magiczna 36
    Szczęście 50
    Szybkość 69

    Planuję dodać +4 do obu obron, +6 do ataku, +6 do szybkości przy 2 kolejnych poziomach. Zastanawiam się czy następnie podbić szczęście +10. Co uważacie?

  14. #104
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Molanie Zobacz post
    Hej wszystkim
    Mam 29lvl woja, statystyki staram się rozkładać pod fabułę:

    HP 68
    MP 22
    Atak 69
    Obrona 36
    Obrona magiczna 36
    Szczęście 50
    Szybkość 69

    Planuję dodać +4 do obu obron, +6 do ataku, +6 do szybkości przy 2 kolejnych poziomach. Zastanawiam się czy następnie podbić szczęście +10. Co uważacie?
    Jeśli nie wiesz jak rozdawać staty to polecam zajrzeć do poradników poziomowych, jest tam optymalne rozdanie. Linkuję poradnik na twój level:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-poziomy-26-30

  15. #105
    Molanie
    Konto usunięte
    O super, dzięki wielkie, czegoś takiego potrzebowałam.
    Akurat sugerowane statystyki są bardzo zbliżone do moich.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •