Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 142

Temat: [#3] Pomoc w statystykach dla poziomów 21-30

  1. #121
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2020
    Postów
    1
    Mam 30 lvl i jestem magiem.

    Moje statystyki to:
    HP-80
    MP-30
    Atak magiczny-100
    Obrona-40
    Obrona magiczna-30
    Szczęście-30
    Szybkość-50

    Co zmienić i jak rozdawać dalej?

  2. #122
    Leila Thirst
    Konto usunięte
    Odrobinę za dużo hp, zdecydowanie za mało szybkości. Na twoim miejscu dawałabym wszystko w szybkość teraz. Obron nie rozdawaj okrągłymi liczbami tylko do następnego breakpointa na gemach czyli do momentu aż gem przeskoczy o 1 obrony w górę. Takie breakpointy zależą też poniekąd od liczby gemów, więc musisz zwrócić uwagę ile ich zazwyczaj nosisz. Dla 3 gemów np. to jest bodajże 32 punkty, 38 punktów i 43 punkty. Jeśli do pvp to jak zawsze doradzam obron po równo, jeśli pod fabułę z kolei to posiadanie 1 obrony wyższej jest zdecydowanie dobrym pomysłem i faktycznie powinna to być raczej fizyczna. Za dużo punktów w atak magiczny na fabułę to też kiepski pomysł, natomiast w przypadku pvp obleci.

  3. #123
    rok
    Konto usunięte
    Witam. Jestem wojownikiem na 28 levelu.
    HP 53
    MP 32
    Atak 59
    Obrona 45
    Obrona magiczna 45
    Szczęście 53
    Szybkość 54

  4. #124
    Cytat Napisał rok Zobacz post
    Witam. Jestem wojownikiem na 28 levelu.
    HP 53
    MP 32
    Atak 59
    Obrona 45
    Obrona magiczna 45
    Szczęście 53
    Szybkość 54
    Usuń sobie trochę obronek i szczęścia i porozdawaj w atak i szybkość.

  5. #125
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Bislo Zobacz post
    Witam
    Mam 28lvl (wojownik) niedługo 29 i moje statystyki to: Co robie żle, a co dobrze? jakies porady w co dodawać?

    HP
    60
    MP
    13
    Atak
    60
    Obrona
    50
    Obrona magiczna
    25
    Szczęście
    69
    Szybkość
    63
    Ja poleciłbym do pvp na 30 takie staty
    Hp 75
    Mp 13
    Atak 62
    Obrona 21
    Obrona mag 21
    Szczęście 80
    Szybkość 80

  6. #126
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    6
    Witam serdecznie. Jestem magiem na 25 levelu i to moje pierwsze konto. Chciałbym je budować głównie pod PvP i fabułę.

    Oto moje statystyki:

    HP 58
    MP 43
    Atak magiczny 58
    Obrona 35
    Obrona magiczna 36
    Szczęście 22

    Jak na moje oko to trochę za dużo w szczęście i tak gdzieś o 5 pkt za dużo w atak magiczny, ale mogę się mylić. Proszę o poradę.

  7. #127
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    a szybkosci ile? Tak to magiem pod PvP mozna miec najmniejsza mozliwa ilosc szczescia, pod fabule troche trzeba miec wiec no, nie wiem czy tak latwo polaczyc staty pod fabule i pod PvP bez dobrego eq ktore rekompensuje statystyki w ktore sie dodalo mniej punktow

  8. #128
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    6
    Szybkości 62 na 26 levku. Co do łączenia tych 2 rzeczy to jakoś sobie radzę, jeśli chodzi o fabułę to właśnie na 26lvl ubiłem Jastrzębie - na 25 były w zasięgu, minimalnie przegrałem - a na PvP raz wygrywam raz przegrywam. Myślę że udało mi się to w miarę połączyć, i chociaż wiem że pewnie nie jestem najlepszy w żadnym z obu tych kierunków - widziałem że ktoś chociażby Jastrzębie ubił na 19lvl a na PvP regularnie pokazują mi to inni gracze, dając do zrozumienia że na swoim poziomie jestem co najwyżej w połowie tej "tabeli", jednak też nie wydaje mi się że jakoś mocno odstaję czy to w fabule, czy to na Arenie. Także da się pogodzić
    Jednak chciałbym być lepszy niż jestem a zarazem lepszy niż przeciętny - jak zresztą w każdej grze w którą gram - i dlatego pytam się bardziej ode mnie doświadczonych graczy o porady

  9. #129
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Mozesz kierowac sie statystykami z forum ale one bardziej pod PvE- musialbys sam troche pozmieniac. Pod PvP glownie atak i szybkosc, ale mozna rozne builidy- pod odbicie, szczesliwy cios i pare innych. Obrony mozesz troche regulowac biorac pod uwage jak dobre deffowe eq masz, jezeli masz lepsze eq w def niz w def mag to daj troche wiecej punktow w obrone magiczna i na odwrot

  10. #130
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    6
    Eq starałem się budować pod obronę zwykłą i magiczną, punkty na 27 już levelu z wszystkiego (eq, gemy, staty) to 71 zwykłej i 76 magicznej Natomiast odnośnie buildów, to piszesz o buildach dla maga czy wojownika? Bo umiejętności odbicie i w szczególności Szczęśliwy Cios kojarzą mi się z Wojownikiem a przypominam że jestem Magiem

    PS. jak myślisz, dobra obrona jak na 27lvl?

  11. #131
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Wybraniec Zobacz post
    Eq starałem się budować pod obronę zwykłą i magiczną, punkty na 27 już levelu z wszystkiego (eq, gemy, staty) to 71 zwykłej i 76 magicznej Natomiast odnośnie buildów, to piszesz o buildach dla maga czy wojownika? Bo umiejętności odbicie i w szczególności Szczęśliwy Cios kojarzą mi się z Wojownikiem a przypominam że jestem Magiem

    PS. jak myślisz, dobra obrona jak na 27lvl?
    Odbicie to pod obie profesje, a odpowiednik szczesliwego ciosu dla maga to pocisk fortuny. Powinienes miec na 30 poziomie okolo 35 obrony i obrony magicznej w statystykach wiec sam sobie porownaj, czy fajne =D

  12. #132
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2020
    Postów
    1
    Witam jestem wojownikiem i mam 28 poziom, chciałbym się dowiedzieć czy idę w dobrym kierunku jeśli chodzi o rozdawanie statystyk i co mógłbym poprawić. Moje statystyki to:
    HP 65
    MP 22
    Atak 66
    Obrona 41
    Obrona magiczna 40
    Szczęście 54
    Szybkosć 52

  13. #133
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Jeżeli grasz pod fabułe to dawał bym więcej defów i speeda ;D a tak to są git

  14. #134
    Cytat Napisał Xandir Zobacz post
    Jeżeli grasz pod fabułe to dawał bym więcej defów i speeda ;D a tak to są git
    To jest dział dla pomocy pvp [ciach - hubiot] a nie do fabuly.
    A statystyki są bardzo słabe za mało szczęścia za dużo obron
    Jeżeli w grę wchodzi reset to na 30lvl zrób 75 13 62 21 21 84 84
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 29-12-2020 o 23:18

  15. #135
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42
    Mag, 26 lvl, ide w hitera, jak rozdawać do 30 lvla?

    HP 55
    MP 33
    Atak magiczny 90
    Obrona 30
    Obrona magiczna 30
    Szczęście 28
    Szybkość 54

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •