Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 72

Temat: [#2] Pomoc w statystykach dla poziomów 11-20

  1. #31
    Neseke
    Konto usunięte
    HP 58
    MP 15
    Atak 52
    Obrona 26
    Obrona magiczna 15
    Szczęście 41
    Szybkość 13

    Mam lvl 16 jestem wojownikiem moglibyście doradzić w co narazie dodawać a z czym przystopować?

  2. #32
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    na pewno musisz dodać w szybkość. Jest to jedna z najważniejszych statystyk. Przystopuj z hp

  3. #33
    avcio
    Konto usunięte
    Siemka mam 19 lvl magiem i takie staty:
    HP 50
    MP 26
    Atak magiczny 60
    Obrona 30
    Obrona magiczna 30
    Szczęście 20
    Szybkość 34
    Dobre ? w co dawać dalej ?

  4. #34
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W Szybkosc.
    Bididididid!

  5. #35
    WładcaŚwiatów
    Konto usunięte
    Witam ponownie.W jakimś temacie miałem co jakiś czas odświeżać moje staty ale zgubiłem dział więc tu napisze: nick: WładcaŚwiatów ,Poziom17(wojownik)
    HP 58
    MP 18
    Atak 39
    Obrona 31
    Obrona magiczna 22
    Szczęście 22
    Szybkość 40

    Powie mi ktoś jak powinny być rozdane statystyki mojej postaci bo coś marnie to wygląda. Ps. poczyniłem ostatnio obliczenia i wyszło że mam 160 punktów ogółem bo na POCZĄTKU POSTAĆ MA PO 10 WSZYSTKIEGO pozdrawiam i czekam na konkrety.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Odpuść hp, wyrównaj obrony i pakuj atak i speed.

  7. #37
    WładcaŚwiatów
    Konto usunięte
    a dokładnie mówiąc bo lepiej by było w liczbach to przekazać niż w zdaniu.Nie jestem matematykiem ale tak by było wygodniej.

  8. #38
    Wyrownaj obrony -> daj 9 pkt w obrone magiczna
    Hp nie ruszaj
    Mp miej zawsze (bez eq) na 2 leczenia na najwyzszej gwiazdce
    Jak na moje powinienes miec troche ponad 1/2 punktow szybkosci w szczescie (przyklad masz 40 to 22-25 powinno byc ok)
    Podbijaj atak i szybkosc aby byly mniej wiecej rowne, ale nie przesadzaj
    W zasadzie nie masz tych stat takich zuych, tylko obrony rozjechane

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2015
    Postów
    9
    HP43
    MP23
    Atak magiczny40
    Obrona25
    Obrona magiczna23
    Szczęście20
    Szybkość36

    poziom 15 jak to u mnie wygląda ? ;>
    Ostatnio edytowane przez brr ; 15-06-2015 o 22:33 Powód: wbity poziom

  10. #40
    Cytat Napisał Dark Warrior Zobacz post
    HP43
    MP23
    Atak magiczny40
    Obrona25
    Obrona magiczna23
    Szczęście20
    Szybkość36

    poziom 15 jak to u mnie wygląda ? ;>
    5 w szczęście, 2 w obr. mag. 2 w hp 1 w mp

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    5 w szczęście, 2 w obr. mag. 2 w hp 1 w mp
    Na kij mu luck na magu ? Lepiej niech speeda podbija.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    Na kij mu luck na magu ? Lepiej niech speeda podbija.
    może po to, by nie skończył jak antek narzekając na wojów? chociaż w sumie 5 to może trochę za dużo, w każdym razie nie należy zaniedbywać szczęścia do końca

  13. #43
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    może po to, by nie skończył jak antek narzekając na wojów? chociaż w sumie 5 to może trochę za dużo, w każdym razie nie należy zaniedbywać szczęścia do końca
    On ma 15lv, pewnie gra od... dzisiaj. Narazie nalezy zaniedbywac, exp dalej, co kilka lvli pytaj ludzi, staraj sie sam zwracac uwage na to czego Ci brakuje itd. Co do takich sztywnych ram to obrony zawsze rowne, mp wraz z rozga na okolo 5 zaklec i leczenie, hp tyle ile daje maksymalne leczenie + 150 (przyklad, na 15lv masz miksture zycia 2, ona daje 800 wiec powinienes miec okolo 900 hp). Grajac magiem glownie dawaj w szybkosc i atak mag, tak by byly rowne, obrony drugorzedne, szczescie olewaj do 40 lv, jak do tego czasu sam nie bedziesz wiedzial co i jak to zapytaj ponownie. Pozdrawiam

  14. #44
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    On ma 15lv, pewnie gra od... dzisiaj. Narazie nalezy zaniedbywac, exp dalej, co kilka lvli pytaj ludzi, staraj sie sam zwracac uwage na to czego Ci brakuje itd. Co do takich sztywnych ram to obrony zawsze rowne, mp wraz z rozga na okolo 5 zaklec i leczenie, hp tyle ile daje maksymalne leczenie + 150 (przyklad, na 15lv masz miksture zycia 2, ona daje 800 wiec powinienes miec okolo 900 hp). Grajac magiem glownie dawaj w szybkosc i atak mag, tak by byly rowne, obrony drugorzedne, szczescie olewaj do 40 lv, jak do tego czasu sam nie bedziesz wiedzial co i jak to zapytaj ponownie. Pozdrawiam
    Ta, a potem randomy się dziwią dlaczego wojowie walą im co chwila krytyki i nie mogą mu nic założyć

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Ta, a potem randomy się dziwią dlaczego wojowie walą im co chwila krytyki i nie mogą mu nic założyć
    Randomy bardziej powinne się martwić tym że są drewniane i padną jeszcze szybciej. To jest mag, a nie woj więc zawsze będzie dostawać kryty.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •