Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 86

Temat: [#1] Pomoc w statystykach dla poziomów 1-10

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    [#1] Pomoc w statystykach dla poziomów 1-10

    W tym temacie prosimy o pomoc/udzielamy jej w przedziale levelowym 1-10.

  2. #2
    Drop Miciu
    Konto usunięte
    JAk rozdac statystyki 10 woj? ;>

  3. #3
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Hp: 20
    Mp: 15
    Atak: 35
    Obrona: 15
    Obrona magiczna: 15
    Szczęście: 20
    Szybkość: 40

    Nadarzą się do pvp oraz do fabuły.

  4. #4
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Nie polecam statystyk wyżej, chyba że chcesz mieć tyle hp, ile powinno się mieć na drugim poziomie.

  5. #5
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Nie polecam statystyk wyżej, chyba że chcesz mieć tyle hp, ile powinno się mieć na drugim poziomie.

    Śmiech na sali.

  6. #6
    Drop Miciu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Nie polecam statystyk wyżej, chyba że chcesz mieć tyle hp, ile powinno się mieć na drugim poziomie.
    Więc jak mam rozdawać? ;P

  7. #7
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Miciu Zobacz post
    Więc jak mam rozdawać? ;P
    Hp:45
    Mp:15 (chyba że używasz rękawic, w takim wypadku daj tyle punktów aby wychodziło ci 30 mp - na dwa leczenia, resztę daj w atak)
    Atak:35
    Obrony:10
    Szczęście:15 ( przy włóczni albo buławie daj 20 odejmując 5 z ataku, przy rękawicach nawet 10 przejdzie i 5 pozostałych punktów daj w szybkość/atak)
    Szybkość:30

    Chyba "troszeczkę" lepsze niż te podane przez Tasię.

  8. #8
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Hp:45
    Mp:15 (chyba że używasz rękawic, w takim wypadku daj tyle punktów aby wychodziło ci 30 mp - na dwa leczenia, resztę daj w atak)
    Atak:35
    Obrony:10
    Szczęście:15 ( przy włóczni albo buławie daj 20 odejmując 5 z ataku, przy rękawicach nawet 10 przejdzie i 5 pozostałych punktów daj w szybkość/atak)
    Szybkość:30

    Chyba "troszeczkę" lepsze niż te podane przez Tasię.
    Chociaż na 10 level nie da sie okropnie zepsuć stat , wystarczy żeby hp było koło 40-50 (maks) i szczęście i okolicy 20.

  9. #9
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    To dlaczego podałaś hp: 20 (400)?

  10. #10
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    No to po kolei...

    Cytat Napisał Shadow EX Zobacz post
    Trochę dużo HP (900). Można by zamienić też 5 pkt. z HP i dać do lucka (Włócznia, Buława),rozdzielić między atak, a szybkość (stosunek - np. 3:2) lub ewentualnie dać do którejś z obron (chyba bardziej fizycznej ze względu na krytyki).
    I.900 Hp jest optymalne, ponieważ:
    a)Nie wiem czy nie umiesz, czy po prostu nie chciało ci się sprawdzać, ale to pierwsza postać tego gracza, więc prawdopodobnie nie jest to postać pod pvp.
    b)900 Hp wystarczy do 13/14 poziomu.
    c) Ta ilość Hp jest optymalna na ubijanie bossów, potworków unikatowych i do zwykłego expienia.
    II. Na tym poziomie nie ma sensu przesadzać z luckiem ( na początku gry opłaca się bardziej używać toporów, mieczy i rękawic).
    III. W początkowym etapie gry nie ma sensu dawania zbyt dużej ilości w szczęście, ze względu na to, iż pierwszym wymagającym bossem jest raps, który średnio ogarniający gracz powinien pokonać na 16/17 poziomie.
    IV. Obrony... No niby można w nie dać kilka punktów, ale na początku gry bardziej efektywna jest szybkość i atak ( na 11/12 poziomie można dać po 5 pkt, ewentualnie we wcześniejszym etapie gry 5 pkt. w obronę magiczną)

    Cytat Napisał Shadow EX Zobacz post
    Ja na próbę miałem HP: 30, żeby zobaczyć co z tego wyjdzie. Sam chciałem się właśnie zapytać o ewentualne ułożenie na PvP (Woj), ale jak już ktoś się zapytał to dobrze.
    I. 30 Hp to zbyt mało do pełnego wykorzystania potencjału mikstur życia 1.
    II. Zauważ, że ten gracz nie pytał o statystyki do PvP.

    Cytat Napisał Shadow EX Zobacz post
    Połączenie speedera i (hitera???), przy optymalnej ilości obron kosztem HP? W tym przypadku musiałoby być EQ z dużymi + (z dobrymi bonami).
    I. Ewidentne marnowanie mikstur ( 400hp???).
    II. Wiesz co? Nabij 14/15 poziom, miej te 400hp. Dawaj w szybkość i atak, i spróbuj ubić nimfę.
    III. Spróbuj również zawalczyć pvp. Przecież co dwa ciosy będziesz musiał się leczyć, nawet jak będziesz miał staty w defa i set +3 ( dobicie z kamyka/runy).

    Down (tzw. daun) : No rzeczywiście.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 10-02-2014 o 00:02 Powód: przecineczek i nie tylko

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Skracając wszystkie ich posty:
    Rozdaj automatycznie.
    Dziękuję.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #12
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Leczenie *** leczy 480 życia.

    Miciu rozdał już statystyki.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2014
    Postów
    1
    Mam 7 poziom i jak kliknełam na walki automatyczne najpierw wygrałam, a później przegrałam walkę, cały czas rozdaję statystyki automatycznie. Co robię nie tak? Chciałabym wygrywać na swoim poziomie.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Musisz jeszcze dobrać uzbrojenie w zależności od przeciwnika.

  15. #15
    jaka profa i eq? i daj staty

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •