Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: Turniej PvP #3

  1. #16
    Grupy rozpisane, walki i osoby do ubicia też.

    PS: Rezerwuje już sobie 2 post na podanie terminu :P
    PPS: Właśnie zaczynam wysyłać info o walkach do graczy

    W przypadku, gdy sędziego nie ma, a chcemy udowodnić, że byliśmy o danej godz. online wystarczy zawalczyć z mobem(walka musi trwać min. 5 minut[im dłużej, tym lepiej])

    Gdy przeciwnik nie chce z Tobą walczyć (Ty do niego piszesz, a on nie odpisuje) to zrób screena (Z widoczną godziną) i wyślij go mnie.

    Pamiętajcie o tym, że screen jest kluczowym dowodem i tylko na jego podstawie mogę uznać walkowera w szczególnych przypadkach.

    Kiedy kończy się termin na stoczenie walki (Zbliża się godzina 20:10), trzeba zalogować się na postać zapisaną w turnieju i nawiązać kontakt z sędzią (poprzez prywatny czat). Jeśli do tego czasu nie stawi się przeciwnik lub nie będzie on odpowiadał na moje bądź innego gracza wiadomości, wówczas walka kończy się walkowerem.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 01-02-2014 o 05:30

  2. #17
    Info dot. walk:
    Gracze zobowiązani są do zjawienia się wyznaczonego dnia o godzinie 20:10 i rozpoczęcie walki, w przeciwnym razie grozi im walkower.
    Jeżeli przeciwnik się nie zjawi należy o tym poinformować gracza Lilanna w grze poprzez PW (prywatną wiadomością ) o godzinie 20:30 (przeciwnik do tej pory ma czas na zjawienie się).
    Gracz, który zgłosił niezjawienie się swojego przeciwnika (i oczywiście jest to informacja prawdziwa) wygrywa walkę walkowerem i otrzymuje 3pkt (w walkach pucharowych - przechodzi dalej).
    Gracz, który przegrał walkowerem nie otrzymuję żadnych punktów (w walkach pucharowych - odpada).
    Jeżeli obaj gracze nie zjawią się w terminie to walkę uznaję za nierozstrzygniętą i już nie będzie na nią żadnych terminów, wtedy w interesie obu tych graczy będzie zawalczenie ze sobą.


    Termin walk: 3 lutego godz. 20:10

    Lista walk w tym terminie:

    Grupa A:

    Dobij Lud vs polik
    xXxKyluxXx vs Dizar
    Ice Cube - odpoczynek

    Grupa B:

    Venom vs Seitas
    Vire vs siata
    MagikMerlin - odpoczynek

    Grupa C:

    Rebeq vs Jack Sparrow Back
    Colmans vs WeLoveThisGame
    vegoo vs esqui

    Grupa D:

    SystemOfADown vs Szmechel
    Kontakt Arena vs Xation
    Jeahok - odpoczynek

    Grupa E:

    Kamilxxxx vs Lilanna
    fajnyziom vs grend
    Wwojtonek - odpoczynek

    Grupa F:

    Atronis vs Noga
    Hough of Metal vs Phonetyk
    super wojownik vs malpaxd

    Grupa G:

    Houqe vs Shizee
    Denol vs tyg
    wielki boss - odpoczynek

    Grupa H:

    Pirrat vs Paweek
    Broni vs Tasia
    Tuśku - odpoczynek


    Mile widziane jest rozgrywanie walk we własnym zakresie, faza grupowa szybciej minie i będzie można przejść dalej.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 03-02-2014 o 21:15

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    40
    Chcialbym sie dowiedziec na jakiej podstawie bylo losowanie grup, jak to sie odbywalo.

  4. #19
    Houqe
    Konto usunięte



    Sorry, taką mam grupę

  5. #20
    wielki boss
    Konto usunięte
    Houqe , widzę że bardzo palisz się do walki ze słabszymi. Co do samych walka , ja nie mam obowiązku z tobą teraz walczyć. ( tyg też nie), więc nie potrzebnie robisz aferę o byle co. Zarazie przecież do 3 lutego walcz sobie z Shizee. Jak będę miec chęć to zawalczę. Póki co wykaż się odrobiną cierpliwości.

  6. #21
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał wielki boss Zobacz post
    Houqe , widzę że bardzo palisz się do walki ze słabszymi. Co do samych walka , ja nie mam obowiązku z tobą teraz walczyć. ( tyg też nie), więc nie potrzebnie robisz aferę o byle co. Zarazie przecież do 3 lutego walcz sobie z Shizee. Jak będę miec chęć to zawalczę. Póki co wykaż się odrobiną cierpliwości.
    Palę do walki ze słabszymi? Przeciwników mam wyznaczonych tak samo jak Ty, czy ktokolwiek inny. W poniedziałek będę dopiero późnym wieczorem, dlatego chciałem to załatwić dziś. Odmowa = walkower i miejcie obydwoje tego świadomość.

  7. #22
    o co chodzi z tymi do ubicia ?

    ok juz widze
    7. Dodatkowe punkty
    7.1 Dodatkowe punkty "bounty" można zdobyć za tzw. knockouty czyli wyeliminowanie z turnieju danego przeciwnika.
    7.2 Żeby otrzymać punkt trzeba pokonać gracza z listy do ubicia (osoby z najwyższym rankiem manualnym)
    7.3 Każde wyeliminowanie to 5 pkt.
    7.4 Pod koniec turnieju punkty zostają podliczone
    szkoda, że nie widziałem przed walką z soadem...
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 02-02-2014 o 15:32
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #23
    5 walk nierozstrzygniętych, jak miło.
    Jeśli chodzi o walkowery to w przypadku, gdy dana osoba nie może się zjawić w terminie, wystarczy napisać PW. Obaj gracze zostają wpisani.
    Termin walk podam o 22.

    @Down: Belnel i Sasha Grey(MoP) wysłali podanie niewiele po terminie a w grupach było miejsce to ich wpisałam(póki co wpiszę).
    Radzę poczytać 2 poprzednie strony :P

    @2Down: Za późno ;p Był miesiąc czasu + `1 lutego późna rejestracja, i w dodatku informacja w panelu.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 04-02-2014 o 16:08

  9. #24
    Info dot. walk:
    Gracze zobowiązani są do zjawienia się wyznaczonego dnia o godzinie 20:10 i rozpoczęcie walki, w przeciwnym razie grozi im walkower.
    Jeżeli przeciwnik się nie zjawi należy o tym poinformować gracza Lilanna w grze poprzez PW (prywatną wiadomością ) o godzinie 20:30 (przeciwnik do tej pory ma czas na zjawienie się).
    Gracz, który zgłosił niezjawienie się swojego przeciwnika (i oczywiście jest to informacja prawdziwa) wygrywa walkę walkowerem i otrzymuje 3pkt (w walkach pucharowych - przechodzi dalej).
    Gracz, który przegrał walkowerem nie otrzymuję żadnych punktów (w walkach pucharowych - odpada).
    Jeżeli obaj gracze nie zjawią się w terminie to walkę uznaję za nierozstrzygniętą i już nie będzie na nią żadnych terminów, wtedy w interesie obu tych graczy będzie zawalczenie ze sobą.


    Termin walk: 7 lutego godz. 20:10

    Lista walk w tym terminie:

    Grupa A:

    Dobij Lud vs Dizar
    xXxKyluxXx vs polik
    Ice Cube - Iomi

    Grupa B:

    Seitas vs MagikMerlin
    Venom vs Vire
    Venom vs Seitas (Walka przełożona)
    siata - odpoczynek

    Grupa C:

    esqui vs Colmans
    Rebeq vs WeLoveThisGame
    vegoo vs Jack Sparrow Back

    Grupa D:

    Jeahok vs Xation
    Kontakt Arena vs Szmechel
    SystemOfADown - odpoczynek

    Grupa E:

    Kamilxxxx vs grend
    fajnyziom vs Wwojtonek
    Sasha Grey - odpoczynek

    Grupa F:

    Atronis vs super wojownik
    Hough of Metal vs Noga
    Phonetyk vs malpaxd

    Grupa G:

    Houqe vs wielki boss
    Denol vs Shizee
    tyg - odpoczynek

    Grupa H:

    Pirrat vs Belnel
    Broni vs Tuśku
    Tasia vs Paweek

    Walki nierozstrzygnięte:

    Dizar - Kylux
    Rebeq - Jack Sparrow Back
    Denol - tyg


    Mile widziane jest rozgrywanie walk we własnym zakresie, faza grupowa szybciej minie i będzie można przejść dalej.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Grupa G:

    Houqe vs tyg
    wielki boss vs tyg
    Chyba wdarl sie blad, bo 2 razy jest ten sam gracz

  11. #26
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Grupa D:

    Szmechel vs Xation
    SystemOfADown - Xation
    Tutaj chyba też.

    Pewnie tyg nie rozegrał żadnej z walk, więc ma od razu ustalone dwie walki do końca terminu.

  12. #27
    ale się obijacie, pokończcie te walki, chyba że zostały tylko walki z szarymi kropkami to może wylecą wszyscy po tym terminie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  13. #28
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    ale się obijacie, pokończcie te walki, chyba że zostały tylko walki z szarymi kropkami to może wylecą wszyscy po tym terminie
    Kilku graczy dostało ode mnie PW z zapytaniem, czy nadrobią walki. Mieli czas a odpisała tylko 1 osoba.
    Proszę zobaczyć za chwilę na tabele walk, gdyż zaszła mała zmiana.

    Osoby do ubicia: Tu również zaszła zmiana. Ponieważ 1 osoba z tej listy się nie dostanie dalej zamierzam wpisać tam zamiast niej innego gracza z wysokim rankiem.

    @2 i 3up: Nie, to nie błąd. Te osoby po prostu nie mają prawie żadnych walk, dlatego tak jest.

  14. #29
    Info dot. walk:
    Gracze zobowiązani są do zjawienia się wyznaczonego dnia o godzinie 20:10 i rozpoczęcie walki, w przeciwnym razie grozi im walkower.
    Jeżeli przeciwnik się nie zjawi należy o tym poinformować gracza Lilanna w grze poprzez PW (prywatną wiadomością ) o godzinie 20:30 (przeciwnik do tej pory ma czas na zjawienie się).
    Gracz, który zgłosił niezjawienie się swojego przeciwnika (i oczywiście jest to informacja prawdziwa) wygrywa walkę walkowerem i otrzymuje 3pkt (w walkach pucharowych - przechodzi dalej).
    Gracz, który przegrał walkowerem nie otrzymuję żadnych punktów (w walkach pucharowych - odpada).
    Jeżeli obaj gracze nie zjawią się w terminie to walkę uznaję za nierozstrzygniętą i już nie będzie na nią żadnych terminów, wtedy w interesie obu tych graczy będzie zawalczenie ze sobą.


    Termin walk: 15 lutego godz. 20:10

    Lista walk w tym terminie:

    Grupa A:

    Koniec walk
    Grupa B:

    Wszystkie walki stoczone

    Grupa C:

    Rebeq vs vegoo

    Grupa D:

    Wszystkie walki rozegrane

    Grupa E:

    Sasha Grey vs fajnyziom

    Grupa F:

    Koniec walk

    Grupa G:

    wielki boss vs tyg

    Grupa H:

    Koniec walk


    Jest to OSTATNI termin do walk. Po tym terminie wszystkie nierozegrane walki zamienią się na +0
    Część osób została zdyskwalifikowana z powodu braku chęci do udziału w turnieju
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 15-02-2014 o 20:18

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Coś się nie zgadza bo już walczyłem z xXxKyluxX.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •