Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: Czas na IS

  1. #16
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    no tak, ale przynajmniej go nie wywali przez czas. z reszta nigdy nie wiesz czy ta 1 osoba nie jest z teamu który sie nie zmieścił do innej walki czy co. wiec zawsze element zaskoczenia.

    obrazowo: wepchnełam sie na twoje miejsce w legendach - wygraliśmy i zostajecie wy + ja. obstawiam ze ty byś nie poszedł na 1 ogień:d
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    no tak, ale przynajmniej go nie wywali przez czas. z reszta nigdy nie wiesz czy ta 1 osoba nie jest z teamu który sie nie zmieścił do innej walki czy co. wiec zawsze element zaskoczenia.

    obrazowo: wepchnełam sie na twoje miejsce w legendach - wygraliśmy i zostajecie wy + ja. obstawiam ze ty byś nie poszedł na 1 ogień:d
    akurat to nic nie wnosi, bo walczy 3 moich + ty i ja czekam(odpadlbym na czas) moj team i tak wygra. nie odpadlbym na czas wychodzi na to samo, wiec to w niczym nie pomaga

  3. #18
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    to może inaczej: są dwie walki 4/4 i jedna luźna osoba - 13 17 osób prawda? ( te 4 już spisałam na przegraną) nie ma żadnych teamów, żadnych sympatii hipotetycznie, wtedy 1 osoba może namieszać. za bardzo przywiązałeś sie do myśli drużynowej;D trzeba patrzeć w szerszej perspektywie, bo jesteś jednym z już nielicznych, którzy chodzą drużynowo (z nazwy, nie chodzi o robienie składów tuż przed igrzyskami) i mają jakieś szanse na wygraną. większość to rozsypka, mniejsze - większe sympatie i nigdy nie wiesz co mogą zrobić. jedną walke wygrasz z nimi u boku, a drugą to ciebie zaatakują. życie.
    dlatego czas powinien być zlikwidowany tylko dla tej jednej osoby, która naprawdę nie ma gdzie dojść. reszta musi kombinować sorry za spam już przestaje
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 09-12-2013 o 00:25
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    to może inaczej: są dwie walki 4/4 i jedna luźna osoba - 13 osób prawda? nie ma żadnych teamów, żadnych sympatii hipotetycznie, wtedy 1 osoba może namieszać. za bardzo przywiązałeś sie do myśli drużynowej;D trzeba patrzeć w szerszej perspektywie, bo jesteś jednym z już nielicznych, którzy chodzą drużynowo (z nazwy, nie chodzi o robienie składów tuż przed igrzyskami) i mają jakieś szanse na wygraną. większość to rozsypka, mniejsze - większe sympatie i nigdy nie wiesz co mogą zrobić. jedną walke wygrasz z nimi u boku, a drugą to ciebie zaatakują. życie.
    dlatego czas powinien być zlikwidowany tylko dla tej jednej osoby, która naprawdę nie ma gdzie dojść. reszta musi kombinować sorry za spam już przestaje
    w takiej sytuacji to troche zmienia, ale tak jest bardzo rzadko, mysle ciagle o druzynach bo obecne IS na tym polegaja.

    Moze zrobic od razu 1v1 wtedy nie bedzie teamow, nie wiadomo jak sie ubrac, wiec kazdy bedzie pol/pol i wygra najlepszy wtedy to ma wiekszy sens niz obecnie

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    to może inaczej: są dwie walki 4/4 i jedna luźna osoba - 13 osób prawda?
    Nie, nie prawda, 17 osób, ale to chyba nie przykrywa sensu przekazu.

    Jestem za takim czymś, że gdy stoi się ze SWOJĄ DRUŻYNĄ i wszyscy walczą i nie ma nikogo do łapania, prócz swojej drużyny, której oczywiście nie chcemy łapać, to powinnien zostać wyłączony czas do samego wywalenia. Gdy jakaś walka się skończy i pojawią się ludzie do łapania, to dla tych czekających powinno być ~30s na złapanie kogoś, a czas dla tych 'świeżych' może pozostać bez zmian, 5 minut.

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No to wtedy trzeba się z drużyną bić. Nie ma łatwo

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    41
    Proponuje usunąć czas na stoczenie walki ( 5min) i każdy będzie szczęśliwy.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Venom Zobacz post
    Proponuje usunąć czas na stoczenie walki ( 5min) i każdy będzie szczęśliwy.
    Tak nie moze byc bo ktos sie umowi i nie rozpocznie walki i IS moga trwac tydzien

    Czas musi byc i tak jak napisalem ja i phone to jest bardzo dobra propozycja

  9. #24
    Cytat Napisał Phonetyk Zobacz post
    Nie, nie prawda, 17 osób, ale to chyba nie przykrywa sensu przekazu.

    Jestem za takim czymś, że gdy stoi się ze SWOJĄ DRUŻYNĄ i wszyscy walczą i nie ma nikogo do łapania, prócz swojej drużyny, której oczywiście nie chcemy łapać, to powinnien zostać wyłączony czas do samego wywalenia. Gdy jakaś walka się skończy i pojawią się ludzie do łapania, to dla tych czekających powinno być ~30s na złapanie kogoś, a czas dla tych 'świeżych' może pozostać bez zmian, 5 minut.
    Żeby na innych czyhać z dobranym pedorofilem? Każdy złapie 1 najlepiej o rank i jest spoko.

    Czas jest, będzie i nie zostanie zmieniony. Jest dobrze. To, że wam na Igrzyskach nie poszło to od razu system zmieniać?

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Żeby na innych czyhać z dobranym pedorofilem? Każdy złapie 1 najlepiej o rank i jest spoko.

    Czas jest, będzie i nie zostanie zmieniony. Jest dobrze. To, że wam na Igrzyskach nie poszło to od razu system zmieniać?
    Czytac nie umiesz?? pisze ogolem kobieto. Juz nie raz mnie czas zjadl, tak samo loski. Ja sie juz wypowiedzialem na ten temat

    Obecne IS nosza nazwe juz nie IS, a przeciagaj to 99% wygranej masz

    Tyle w temacie

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Żeby na innych czyhać z dobranym pedorofilem? Każdy złapie 1 najlepiej o rank i jest spoko.

    Czas jest, będzie i nie zostanie zmieniony. Jest dobrze. To, że wam na Igrzyskach nie poszło to od razu system zmieniać?
    1. Walki na igrzyskach nie są o ranq, bo przecież każdy w każdej chwili może wbić
    2. I Loski, i my, i inni wyróżniający się na igrzyskach odpadli przez czas, a przecież to nie jest 'event', na cwaniakostwo, typu przedłużanie, raczej chodzi o umiejętności w walce.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Obecne IS nosza nazwe juz nie IS, a przeciagaj to 99% wygranej masz
    True, administracji na pewno o to nie chodziło, żeby tak było.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przeszkadza komuś przedłużanie walk? Nikt nie zabrania i Wam przedłużać.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    No, widzę, że tutaj dla niektórych ta gra nie jest dla zabicia czasu, a już, hmm.. uzależnieniem? Wiem, może i prawdziwych walk tvt doczekam się w jakimś turnieju, ale uważam, że na iś nie powinno się iść tylko i wyłącznie dla hajsu i mf'ów. Powinny to być dobre walki

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Moze Tomi cos napisze :x

  15. #30
    1. Walki na igrzyskach nie są o ranq, bo przecież każdy w każdej chwili może wbić
    Na arenie walczy 12 osób (4 na 4 + wasz team) czekacie, aż skończą walkę z dobrym profilem i nie dołączacie. Pewna wygrana.

    I Loski, i my, i inni wyróżniający się na igrzyskach odpadli przez czas, a przecież to nie jest 'event', na cwaniakostwo, typu przedłużanie, raczej chodzi o umiejętności w walce.
    Igrzyska Śmierci - nie liczy się tylko siła, lecz również logiczne myślenie. Od początku była stosowana taktyka przedłużania. Czas jest po to, by nie siedzieć w 1 walce przez godzine, więcej. O ile teraz więcej osób poddaje walki, by nie było przedłużane. Wolisz stoczyć milion walk 1 na 2 i odpaść przez czas czy 1 walkę 4 na 4 i grać dalej. Już nie wymyślajcie na siłę rzeczy, które by wam umożliwiały non stop wygraną.

    Moze Tomi cos napisze :x
    Tomi jest incognito i robi mapki do upka, nie ma czasu ;P

    Obecne IS nosza nazwe juz nie IS, a przeciagaj to 99% wygranej masz
    True, administracji na pewno o to nie chodziło, żeby tak było.
    Przeciąganie walk ma więcej wad niż zalet. Taki dobrze zorganizowany team (czyli nie Wy) potrafi przewidzieć (A raczej ma znajomków na widowni) kiedy walka przeciwników się zakończy i złapanie ich 1 na 1 w odpowiednich profilach. Poprzedzając ubiciem innych graczy na arenie.

    Czytac nie umiesz?? pisze ogolem kobieto. Juz nie raz mnie czas zjadl, tak samo loski. Ja sie juz wypowiedzialem na ten temat
    Bo chcecie ciągle wygrywać? To do widzenia.

    2. I Loski, i my, i inni wyróżniający się na igrzyskach odpadli przez czas, a przecież to nie jest 'event', na cwaniakostwo , typu przedłużanie, raczej chodzi o umiejętności w walce.
    To JEST event na "cwaniakostwo". Więcej tym sposobem walk tam wygrasz, niż tymi twoimi umiejętnościami.

    Dodam, iż dublowanie postów grozi banem.

    POKÓJ WAM

    PS: Już niedługo...

    Nie wyszło na A4

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •