Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Przycisk "Sabot"

  1. #1

    Przycisk "Sabot"

    Witam. Moim pomysłem jest dodanie do gry, a mianowicie bójek przycisku "Sabot" czy coś takiego. Opcja wyświetlałaby się TYLKO osobie zaatakowanej w bójce. Chodzi o to żeby osoba sabotująca zostawała usuwana z walki, bo już mi brzydnie to PvP. Gracz usunięty przenosiłby się do miasta na spawn jak po przegranej walce, ale nie traciłby nic. Mam nadzieję, że pomysł się spodoba, czekam na wasze oceny i sugestie dotyczące tej opcji.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zły dział.

    A z sabotami to coś jednak trzeba zrobić. Taki przycisk nie ma sensu, bo to furtka do oszustw

  3. #3
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Rozumiem że popchnęła cię do tego wczorajsza bójka https://mfo3.pl/r/171512411 xD
    Powinna być blokada na leczenie przeciwnika(chyba że ma zombie) i atakowania sojusznika :O Trochę nie ogarniam o co ci chodzi.

  4. #4
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,641
    mógłbyś mi wyjaśnić w jaki sposób takowy przycisk miałby być "furtka do oszustw"?, jeśli osoba zaatakowana jako jedyna ma takowy przycisk to raczej by nie było problemu, chociaż z 2 strony to tez bez sensu bo wyrzucisz kogoś, a na jej miejsce dojdzie osoba która ma full potów, jeśli to miałeś na myśli to rozumiem, ale też można chyba zrobić w ten sposób ze osoba która wejdzie na miejsce tej osoby ma do dyspozycji taka liczbę potkow ile miała tamta
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 24-11-2013 o 17:25

  5. #5
    Rozumiem że popchnęła cię do tego wczorajsza bójka https://mfo3.pl/r/171512411 xD
    Powinna być blokada na leczenie przeciwnika(chyba że ma zombie) i atakowania sojusznika :O Trochę nie ogarniam o co ci chodzi.
    Wybierałbyś gracza i naciskał przycisk, że sabotuje, ale Antek ma rację, że to "furtka dla oszustw".

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    mógłbyś mi wyjaśnić w jaki sposób takowy przycisk miałby być "furtka do oszustw"?, jeśli osoba zaatakowana jako jedyna ma takowy przycisk to raczej by nie było problemu, chociaż z 2 strony to tez bez sensu bo wyrzucisz kogoś, a na jej miejsce dojdzie osoba która ma full potów, jeśli to miałeś na myśli to rozumiem, ale z drugiej strony można chyba zrobić w ten sposób ze osoba która wejdzie na miejsce tej osoby ma do dyspozycji taka liczbę potkow ile miała tamta
    Sam sobie odpowiedziałeś

    Blokad leczenia itp też nie będzie. Nawet jakby były to można w inny sposób utrudniać walkę. Najlepiej, gdyby tacy gracze byli po prostu karani.

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Za dużo byłoby oszustw:
    1) Wywalanie graczy którzy zużyli już potki/zdolności
    2) Zgarnianie puli wygranej. ( atakuje kogoś z większą ilością golda gdy zabraknie mu potek wywalam osoby pomagające i zgarniam całą pule golda dla siebie)
    3) Nawet jak zrobi się ograniczoną liczbę potek osoby wchodzącej pozostaje problem zdolności. Osoba wchodząca wiedząc że został osiągnięty limit np klątwy założy inna zdolność np. furie/mgłę których limit nie został wyczerpany.
    BTW: chyba pvp jako jedyne nie ma sabotów więc nie wiem z jakiego powodu może ci brzydnąć.

    Lepiej by już było załatwić sprawę sabotów przez panel, ale to musztarda po obiedzie + bezsensowne zajmowanie czasu osobie która musi takie rapki przeglądać.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 24-11-2013 o 18:07
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    1 rada: przyjmuj zaufanych graczy.

    Możecie coś z tym zrobić albo to zostawić. Mi to tam zwisa.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Nie da się zrobić nic z tymi sabotami. To nieodłączny element bójek w tej grze. Bierz tylko zaufane osoby.

  10. #10
    Zaufane osoby, zaufane osoby, ale wracając do tematu można zrobić, że kiedy chcemy pozbyć się kogoś z walki to wszystkie 3 osoby musiałyby na to pozwolić, a nie tylko atakowany. Uniknęło by się wtedy niepotrzebnych oszustw. Kiedy te 3 osoby chcą wyrzucić sabota to nie mógłby on wracać do walki np. na IŚ. Co wy na to?

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    41
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Zaufane osoby, zaufane osoby, ale wracając do tematu można zrobić, że kiedy chcemy pozbyć się kogoś z walki to wszystkie 3 osoby musiałyby na to pozwolić, a nie tylko atakowany. Uniknęło by się wtedy niepotrzebnych oszustw. Kiedy te 3 osoby chcą wyrzucić sabota to nie mógłby on wracać do walki np. na IŚ. Co wy na to?
    Jak najbardziej za , oby wprowadzili to jak najszybciej.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    W sumie to nie jest zły pomysł, więc może by to coś dało.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wyrzucania z walki nie będzie.

    Powinien być przy raporcie przycisk zguoś walkę, klikasz, zgłaszasz, game master przegląda i daje karę
    Taki przycisk przydałby się też w przypadku innych podejrzanych walk.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Dobry pomysł, pewnie by trzeba było dopracować co nie co, zeby nie było wałków jakichs, ale jestem na tak

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Powinien być przy raporcie przycisk zguoś walkę, klikasz, zgłaszasz, game master przegląda i daje karę
    Taki przycisk przydałby się też w przypadku innych podejrzanych walk.
    tylko to, inne propozycje są do kitu, bo rodzą nowe przekręty

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •