Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Propozycja dotycząca drużyn

  1. #1
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106

    Propozycja dotycząca drużyn

    Proponuje nie ułatwienia a małe utrudnienie gry a mianowicie chodzi o to że po opuszczeniu drużyny dołączyć do następnej możemy dopiero po upływie 12/24h co w jakimś stopniu zapobiegło by "przedrużynowywaniu" się na igrzyska.

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W MFO2 były to 3 dni.
    Bididididid!

  3. #3
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Na tak.

  4. #4
    Houqe
    Konto usunięte
    Dla mnie dziwny jest system podziały rankingu. Mielismy 252 punkty. Na jedne Igrzyska Dervera odeszła zabierając 52 punkty rankingu drużyny, a na jej miejsce doszedł Platynowy (wiecie. Nasz kochany DamianC) Dodając jakieś 36 o ile dobrze pamiętam. Po Igrzyskach była zmiana On odszedł zabierając więcej niż dodał, a Dervera z kolei dodała mniej i z 252 zrobiło się 225. Ten system ma zapobiegać "transferom", czy jak? Według mnie ranking powinien być przypisany do drużyny i nie odejmowany z odejsciej zawodnika. Bez znaczenia jacy zawodnicy go dla tej drużyny wywalczyli.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    NA tak ale dopiero gdy beda zmiany druzyn o jakis kiedy tomi pisal i co jest w planach na przyszlosc


    i za co ja tu dostalem -----??? znowu k... opanujcie sie troche
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 24-11-2013 o 09:09

  6. #6
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Dla mnie dziwny jest system podziały rankingu. Mielismy 252 punkty. Na jedne Igrzyska Dervera odeszła zabierając 52 punkty rankingu drużyny, a na jej miejsce doszedł Platynowy (wiecie. Nasz kochany DamianC) Dodając jakieś 36 o ile dobrze pamiętam. Po Igrzyskach była zmiana On odszedł zabierając więcej niż dodał, a Dervera z kolei dodała mniej i z 252 zrobiło się 225. Ten system ma zapobiegać "transferom", czy jak? Według mnie ranking powinien być przypisany do drużyny i nie odejmowany z odejsciej zawodnika. Bez znaczenia jacy zawodnicy go dla tej drużyny wywalczyli.
    Dobrze prawisz ten system ma mało sensu.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Na nie. Nikomu to niepotrzebne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •