Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Dialogi - Taka pierdółka

  1. #16
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jest dobrze tak jak jest teraz

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Wygląda trochę jak ulica po juwenaliach albo moje notatki. Mi osobiście nie przeszkadza przynajmniej musaraj ma więcej kolorów do wyboru jak mu się zaproponowane przez ciebie nie podobają ( Ten żółty dla rozmów nie był zły)
    Dlatego nie proponuje całych linijek w kolorze tylko albo sam nick albo pokolorować tylko nr tury w podobnych, ale różniących się od siebie kolorach. By trochę mniej raziło w oczy, ale żeby było widać różnice.
    Może też być bez kolorków ( tak jak jest czerwony i zielony) ale numery tur dla poszczególnych graczy obok nicku lub po najechaniu się przydadzą.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Z góry przepraszam że obrażam was obróbką w paincie

    Załącznik 1180

    Mniej więcej coś takiego
    Wrogowie w odcieniach czerwieni/pomarańczy
    Sprzymierzeńcy w odcieniach zielony/niebieski

    + tury poszczególnych postaci z boku.

    Dało by to dość dużo łatwo dostępnych informacji o speedzie poszczególnych osób/ wrogów + ew skrypcie
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    @up
    problem w tym, że w grze wyjdzie z tego dosłownie tęcza, gdyż kolejki z reguły nie są tak ładnie poukładane, dodatkowo dochodzą rozmówki czatowe.
    Próbowałem tylko z 3 kolorami, które są obecnie (kolor na całe linijki) i już przyprawiało to o lekki zawrót głowy. Zrezygnowałem nawet z dodatkowego oznaczania naszej postaci wśród sprzymierzeńców.

    Jeszcze trochę painta
    Załącznik 1181

    Jak dla mnie to już się robi bałagan. Nie wiem jak sądzą inni.



    To bez większych przeszkód można zrobić (chmurki).
    Zamęt w tej choince. Obecna wersja jest wystarczająca.

  4. #19
    Pirrat
    Konto usunięte
    Może zaznaczanie wybranej osoby tury? a nie wszystkich. Jak mamy możliwość oglądania z dwóch perspektyw to można i tury podzielić wedle tego.
    Nazwa:  2abe1e3059b40.jpg
Wyświetleń: 311
Rozmiar:  56.4 KB
    .
    Obecnie można "zaznaczyć" jednego gracza, potworka. Jakby to rozwinąć do 8, to wtedy problem kolorków się rozwiąże, zamiast podkreślać wszystkie tury ośmiu graczy, to tylko tych, którzy nas interesują , pozostałe wyświetlając w normalny sposób. Odznaczenie graczy - drugie kliknięcie na nick.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 05-12-2013 o 23:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •