Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Dodatkowa opcja "Szukaj"

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Dodatkowa opcja "Szukaj"

    Chciałem ostatnio znaleźć w historii sprzedawanych przedmiotów informacje o tym komu sprzedałem pewna rzecz i z ciekawości doleciałem do samego końca obu list.
    Wyszło 513 przedmiotów kupionych i 337 przedmiotów sprzedanych. Znalazłem, ale musiałem się nieźle naszukać.
    Nie dałoby rady wcisnąć gdzieś tam opcji szukaj?

    A w tej głównej wyszukiwarce do graczy można dodać "Całkowity czas gry".

    I tu ciekawostka: Osoby z poziomem wyższym jak 50 i czasem gry mniejszym jak 10-15 dni wyjdą na wierzch. A 99% takich kont to multi. Narazie nie ma opcji jak je wyszukać. Sam jestem ciekaw jaki jest ich ogrom.
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 22-11-2013 o 22:19

  2. #2
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Może i by dało radę. Ale jeśli już, to podejrzewam, że w "premium". Może wejść.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    8
    Odczuwam pozytywne wibracje, dobrą energię, oznacza to, że to wspaniały pomysł. Jednak coś zakłóca mi kontakt z energią... A tak, przejdzie to pewnie do premium. Prawie zapomniałbym

  4. #4
    Honorus
    Konto usunięte
    Dobry pomysł!!
    moim zdaniem powinno być jeszcze szukanie osób po punktach rankingowy (można sobie wpisać od 400-600 rank)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Do premium

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Za + żeby dodać w wyszukiwarce głównej wyszukiwanie z uwzględnieniem statusu: Online / Offline / Nieaktywny.

  7. #7
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Honorus Zobacz post
    Dobry pomysł!!
    moim zdaniem powinno być jeszcze szukanie osób po punktach rankingowy (można sobie wpisać od 400-600 rank)
    Gdybyś tak wpisał wyskoczyłoby Ci maksymalnie 3-4 osoby online w godzinach szczytu. Ta gra nie ma milion+ graczy, więc taka szukajka nie jest konieczna.

  8. #8
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Honorus Zobacz post
    Dobry pomysł!!
    moim zdaniem powinno być jeszcze szukanie osób po punktach rankingowy (można sobie wpisać od 400-600 rank)
    Wystarczy posortować sobie listę malejąco od rankingu walk pvp i znaleźć dwie osoby o najniższej i najwyższej wartości rankingu, z jaką możesz walczyć i w ten sposób wyznaczyć sobie listę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •