Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz pomysł?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie podoba się

    1 16.67%
  • Jestem raczej na tak

    4 66.67%
  • Jestem raczej na nie

    1 16.67%
  • Pomysł zdecydowanie odrzucam

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wymiana mini

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127

    Pomysł Wymiana mini

    Wg mnie pomysł ciekawy i usprawniający grę/kontakt z graczami, ograniczający zbędny spam:

    chodzi o wysuwaną zakładkę w stylu aktualnego rankingu z listą graczy online/offline z pewnymi zmianami.
    - możliwość wyboru mini bossa, którego chcemy wymienić
    - możliwość podglądu osób, które również chcą wymienić danego mini
    - możliwość segregacji po profesji/poziomie gracza
    - możliwość usunięcia się z listy chętnych na wymianę (po wymianie)
    - autousuwanie z listy chętnych na wymianę po wylogowaniu
    - możliwość napisania grupowej wiadomości do osób chętnych na daną wymianę.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Wg mnie pomysł ciekawy i usprawniający grę/kontakt z graczami, ograniczający zbędny spam:

    chodzi o wysuwaną zakładkę w stylu aktualnego rankingu z listą graczy online/offline z pewnymi zmianami.
    - możliwość wyboru mini bossa, którego chcemy wymienić
    - możliwość podglądu osób, które również chcą wymienić danego mini
    - możliwość segregacji po profesji/poziomie gracza
    - możliwość usunięcia się z listy chętnych na wymianę (po wymianie)
    - autousuwanie z listy chętnych na wymianę po wylogowaniu
    - możliwość napisania grupowej wiadomości do osób chętnych na daną wymianę.
    Można jeszcze wprowadzić możliwość łączenia się w grupy do wymiany, tak, by inni wiedzieli kto z kim wymienia i w ile osób, a także blokadę, by nie dało się zapisać na listę chętnych, jeśli dana osoba nie ma danego mini-bossa.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

  4. #4
    MFO oficjalnie nie wspiera "wymieniających" się bossami, bo to pojęcie zostało stworzone przez graczy.
    Twoja propozycja póki co umożliwiałaby oszustwa - gdy nagle się okaże, że ktoś nie ma danego mini - chyba, że dorobi się wymóg "posiadania" danego mini-bossa, aby zapisać się na niego, co zresztą i tak nie zablokuje oszustw.

    Wygodniej byłoby dodać coś w rodzaju: Szukanie grupy + chat globalny, nie ważne czy ktoś szukałby grupy na mini-bossa czy może, aby dojść w jakieś odległe miejsce albo nawet maraton po mini-bossach.

    Dokładne szukanie grupy już mam rozpisane, jednak to pod nową funkcję do gry, na którą planuję w niedługim czasie namówić Tomiego.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Jestem przeciwny jeśli chodzi o czat globalny - widzę jak działa czat "pomoc", itp.
    Można dodać wymóg posiadania mini bossa, choć cel tej zakładki jest inny, ona nie ma tworzyć gotowych grup, tylko ułatwić kontakt i wyszukiwanie. Oszustwa były i będą, ale to już rzecz zależna od graczy i sami powinni kontrolować sytuację i wybierać odpowiednie osoby, sprawdzać po raportach jeśli ma się podejrzenia.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •