Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tej propozycji ?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za opcją 1

    15 33.33%
  • Jestem za opcją 2 :3

    10 22.22%
  • Jestem na Nie. :c

    20 44.44%
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 176

Temat: Możliwość oglądania trwającej walki

  1. #31
    KrasheR
    Konto usunięte
    " ohhhh mójjjjj boszeeeee " jego Polska mowa, mnie okaleczać .

    Em.. jesli nie przeszła, sugeruje zamknąć temat, w celu uniknięcia spamu.
    A do autora tematu, porada od mej skromnej osoby . . .
    * ZAMIAST GRAĆ ZACZNIJ CHODZIĆ DO SZKOŁY ! SZCZEGÓLNIE NA LEKCJE J.POLSKIEGO !

    Danke.

  2. #32
    Taka propozycja już się przewinęła przez forum. Kolejny raz łączę tematy.

  3. #33
    Salcia
    Konto usunięte
    jedna wielka bzdura... oglądam sobie walkę na żywo gracza A z graczem B... piszę sobie na prywatnym czacie z graczem B i mówię mu co robić... przy czymś takim nie będzie w walce błędów, które czasem decydują o wygranej/przegranej

  4. #34
    Można wtedy dodać opcje knebel , dla wszystkich oglądających , na jakimkolwiek czacie.

  5. #35
    Eldoth
    Konto usunięte
    Chyba najlepszym rozwiązaniem byłaby opcja "udostępnij innym", aktywująca sie po zgodzie wszystkich uczestników walki.
    Wszystkich grających w sensie graczy.
    Ostatnio edytowane przez Eldoth ; 18-11-2011 o 09:10

  6. #36
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Salcia Zobacz post
    jedna wielka bzdura... oglądam sobie walkę na żywo gracza A z graczem B... piszę sobie na prywatnym czacie z graczem B i mówię mu co robić... przy czymś takim nie będzie w walce błędów, które czasem decydują o wygranej/przegranej
    Z początku propozycja wydawała się posiadać same pozytywy. Jednak po tym co napisała Salcia jestem na nie. Nie obyło by się bez pomocy. Zablokowując czaty, przecież zawsze pozostają komunikatory takie jak GG, Tlen.

  7. #37
    Chyba najlepszym rozwiązaniem byłaby opcja "udostępnij innym", aktywująca sie po zgodzie wszystkich uczestników walki.
    Wszystkich grających w sensie graczy.
    Racja, wtedy nie byłoby problemu z tym, że ktoś komuś pomaga, a drugi ma gorzej bo aprobatę wyraziłyby obie strony. A po za tym i tak wątpię w jakąś wielką skuteczność takiego pomagania. Tlen, GG - równie dobrze ktoś może stać za plecami ...
    Salcia- im więcej ludzi tym więcej błędów...
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 18-11-2011 o 13:00

  8. #38
    Te podpowiedzi byłyby typu " ma X many" , no bo jakie jeszcze ? Przyjmując , że widok zdolności/itemków/czarów i ogólnie wszystko co gracz "wyklikuje" byłoby niewidoczne.

  9. #39
    Xandor
    Konto usunięte
    Albo była by pokazana sama walka bez pokazywania niczego innego (Ilość hp etc.)

  10. #40
    jedna wielka bzdura... oglądam sobie walkę na żywo gracza A z graczem B... piszę sobie na prywatnym czacie z graczem B i mówię mu co robić... przy czymś takim nie będzie w walce błędów, które czasem decydują o wygranej/przegranej
    Raz, może być trochę mało czasu na rozmowę podczas walki, dwa - to niekoniecznie musi być coś złego. Wniosłoby to PvP na wyższy poziom (i nie, nie mam na myśli poziomu postaci ;)). Coś jak trener podpowiadający swojemu zawodnikowi podczas walki na ringu ;)

  11. #41
    Salcia
    Konto usunięte
    Coś jak trener podpowiadający swojemu zawodnikowi podczas walki na ringu
    ale jak walczę to mam zamiar walczyć z jedną osobą, a nie z dwoma lub jeszcze lepiej trzema co dwie głowy to nie jedna w końcu co nie?

  12. #42
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Raz, może być trochę mało czasu na rozmowę podczas walki, dwa - to niekoniecznie musi być coś złego. Wniosłoby to PvP na wyższy poziom (i nie, nie mam na myśli poziomu postaci ). Coś jak trener podpowiadający swojemu zawodnikowi podczas walki na ringu
    Coś jak trener pokemonów

  13. #43
    Coś jak trener pokemonów
    To kiedy rozpoczynamy łapanie swoich "podopiecznych" do pokeballi? :D

  14. #44
    Qorg
    Konto usunięte

    Możliwość obejrzenia walki na żywo (Ulepszenie do opcji Pokaż Walkę)

    Witam ,

    Chciałbym dodać taką propozycję :Możliwość obejrzenia walki na żywo
    W prawdzie to nie potrzebne ale zapewniło by to graczom więcej rozrywki .
    Czyli chodzi o to np. Jesteśmy na Uroczej Polanie i chcemy zobaczyć jak gracz radzi sobie z bossem .
    To klikamy na niego następnie "Pokaż Walkę" i tutaj byłby przycisk "Zobacz walkę" . W ten sposób klikając moglibyśmy zobaczyć
    jak dany gracz walczy z bossem NA ŻYWO . Bylibyśmy obserwatorami .

    Oczywiście zawsze można obejrzeć po walce ale fajnie byłoby też jakby możliwe było w trakcie walki .

    Czekam na wasze opinie co do mojej propozycji .

  15. #45
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Eh, czy wy ludzie nie potraficie używać szukajki?
    Było to już poruszane tutaj: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ghlight=walka+

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •