Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Itemki kolekcjonerskie

  1. #1
    Nikon
    Konto usunięte

    Itemki kolekcjonerskie

    Proponuje aby itemki kolekcjonerskie Dyplom, Lampion Halloween oraz Czaszka Baalrukha nie były przedmiotami tylko uzbrojeniem (dodatkami).

    1) Jako przedmioty nie pełnią żadnej funkcji, a jako eq można by je chociaż założyć.
    2) Mogą zawierać nick gracza który je zdobył (dla dyplomów to dobra opcja).
    3) Wyróżni to je - są cięższe do zdobycia od słodyczy eventowych.

  2. #2
    Jestem na nie.
    Jest to niszczenie idei itemków kolekcjonerskich - zakładam, że przy zmianie na uzbrojenie również zmieniłaby się ranga, bo bez jej zmiany to jeszcze więcej by się namieszało. Po to właśnie powstały te itemki - kolekcjonerskie - aby je "kolekcjonować", zbierać, etc. zgodnie z dawną propozycją.

    Jeśli twórcy chcieliby stworzyć eventowe eq - z pewnością takie by powstało. Jednak minusem jest tutaj to, że wypadałoby to zrobić dla wszystkich przedziałów poziomowych mających dostęp do eventu.

    2. Do dyplomu - OK, do czaszki niekoniecznie, bo wtedy straci ona swoją wartość rynkową na rzecz większej wartości dla samego właściciela (czyli czaszki bym nie zmieniał, tym bardziej, że nie byliśmy sami w danej walce przy jej zdobywaniu).
    3. Myślę, że są już wystarczająco wyróżnione, już prędzej bym usunął rangę Kolekcjonerskie ze słodyczy.

  3. #3
    Nikon
    Konto usunięte
    Jestem na nie.
    Jest to niszczenie idei itemków kolekcjonerskich - zakładam, że przy zmianie na uzbrojenie również zmieniłaby się ranga, bo bez jej zmiany to jeszcze więcej by się namieszało. Po to właśnie powstały te itemki - kolekcjonerskie - aby je "kolekcjonować", zbierać, etc. zgodnie z dawną propozycją.
    jaki to problem dać do eq jakość "kolekcjonerska"
    Jeśli twórcy chcieliby stworzyć eventowe eq - z pewnością takie by powstało. Jednak minusem jest tutaj to, że wypadałoby to zrobić dla wszystkich przedziałów poziomowych mających dostęp do eventu.
    można zrobić:
    - tylko dla max lv
    - co 10lv
    - wszystkie na 1lv/0lv dodające mniejszą ilość stat od zwykłych
    2. Do dyplomu - OK, do czaszki niekoniecznie, bo wtedy straci ona swoją wartość rynkową na rzecz większej wartości dla samego właściciela (czyli czaszki bym nie zmieniał, tym bardziej, że nie byliśmy sami w danej walce przy jej zdobywaniu).
    z tym się zgadzam
    3. Myślę, że są już wystarczająco wyróżnione, już prędzej bym usunął rangę Kolekcjonerskie ze słodyczy.
    jestem za usunięciem rangi
    pozostają jeszcze takie syfy jak dzwonek z kokardką które warte są +- 30k

  4. #4
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Dyplom zdobyć łatwiej niż ten od matematyki na nowy rok 2012/13, w którym nie było nicków, więc jestem na NIE

  5. #5
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Dyplom zdobyć łatwiej niż ten od matematyki na nowy rok 2012/13, w którym nie było nicków, więc jestem na NIE
    za niedługo bd święta i znowu bd dyplom do wygrania (chyba)

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Nikon Zobacz post
    za niedługo bd święta i znowu bd dyplom do wygrania (chyba)
    bd
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Liczę, że teraz zamiast głupiego dodawania będą jakieś szeregi albo coś w tym stylu

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Liczę, że teraz zamiast głupiego dodawania będą jakieś szeregi albo coś w tym stylu
    Eventy mają być dla wszystkich nawet tych 7-9 latków których od czasu do czasu się widuje. Więc pewnie taki szereg nie będzie miał racje bytu.

    Po co kombinować z uzbrojeniami itd ja chce dożyć upka. Lepiej wykorzystajcie dobry humor Tomiego na irytujące was błędy niż na takie nieistotne szczegóły.
    Dodanie nicków zepsuje wartość przedmiotów jakby nie nicki graczy to puchary z IŚ by po ładnych cenach śmigały. Poza tym pewnie by smutno było osobą (nie edytować) które kupią czachę, a tu nagle pojawi się nick osoby której spadła w opisie.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 06-11-2013 o 19:21
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Poza tym pewnie by smutno było osobą (nie edytować) które kupią czachę, a tu nagle pojawi się nick osoby której spadła w opisie.
    napisałem że to dla dyplomów jest przydatne...

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Nikon Zobacz post
    napisałem że to dla dyplomów jest przydatne...
    Czy kupią czachę czy dyplom jak się pojawi nagle nick to się wkurzą. Dla mnie pomysł mało przydatny co do cukierków dzwonków itp lepiej zostawić kolekcjonerski bo; można to zbierać, ale tylko w określonym czasie + jest "szpan" czyli najważniejsze zasady kolekcjonowania spełnione.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #11
    ale z nickiem fajniejsze, fajnie jakby sie dalo zeby to co kolekcjonerskie mial tez swoje id i w opisie by byla np informacja kto aktualnie posiada dany przedmiot, albo jakas zakladka jak z kartami wyswietlajaca kolekcje, ktos moze nie posiadac przedmiotu i szpanowac nim w prezce, fakt ze to sa pierdoly no ale jak "szpan" to "szpan"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Pirrat
    Konto usunięte
    Eventy mają być dla wszystkich nawet tych 7-9 latków których od czasu do czasu się widuje. Więc pewnie taki szereg nie będzie miał racje bytu.
    Google nie boli . Inne działania poza podstawowymi powinny się pojawić, choćby, żeby wiedzę wyróżniać.
    Po co kombinować z uzbrojeniami itd ja chce dożyć upka.
    Po co kombinować z chowańcami, ja chce dożyć upka.
    Lepiej wykorzystajcie dobry humor Tomiego na irytujące was błędy niż na takie nieistotne szczegóły.
    O ironio!
    Dodanie nicków zepsuje wartość przedmiotów jakby nie nicki graczy to puchary z IŚ by po ładnych cenach śmigały. Poza tym pewnie by smutno było osobą (nie edytować) które kupią czachę, a tu nagle pojawi się nick osoby której spadła w opisie.
    Itemy kolekcjonerskie nie powinny mieć nicku gracza, choćby dla nowych, którzy chcą mieć takie bajery, a nie mogli ich zdobyć.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Już pisałam z kimś wczoraj, ze fajne byłoby zrobienie ortograficznej zabawy i może wreszcie nieukom coś by do głowy weszło.
    np wyświetla się słowo:
    ka_dy (kreska domyślna nie ze jeden znak)
    a pod spodem opcje: rz ż sz
    liczenie spoko, ale przy oszuścikach którzy piszą programy do obliczania tego... no proszę cała zabawę sobie psujecie (i innym którzy dobrze liczą, ale nie mają szans z maszyną) ew. dodać zadania z treścią by nie dało się kopiować działań;D

    a co do tematu, uważam że dyplomy powinny być imienne, reszta nie
    edit:
    aaaaaaaaalbo: dla pierwszych 3 osób które uzyskają dyplom imienne - wyścig to $$$ dla administracji, a reszta która nie chce imiennego mogłaby sie nie spieszyć ze zdobywaniem
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 06-11-2013 o 20:58
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  14. #14
    Pirrat
    Konto usunięte
    Polecam nick na dyplomie do pakiety Premium XD. Ja wole to sprzedać niż zbierać , bo nikt nie kupi tego z nickiem.

  15. #15
    Gaara
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    Już pisałam z kimś wczoraj, ze fajne byłoby zrobienie ortograficznej zabawy i może wreszcie nieukom coś by do głowy weszło.
    np wyświetla się słowo:
    ka_dy (kreska domyślna nie ze jeden znak)
    a pod spodem opcje: rz ż sz
    liczenie spoko, ale przy oszuścikach którzy piszą programy do obliczania tego... no proszę cała zabawę sobie psujecie (i innym którzy dobrze liczą, ale nie mają szans z maszyną) ew. dodać zadania z treścią by nie dało się kopiować działań;D

    a co do tematu, uważam że dyplomy powinny być imienne, reszta nie
    edit:
    aaaaaaaaalbo: dla pierwszych 3 osób które uzyskają dyplom imienne - wyścig to $$$ dla administracji, a reszta która nie chce imiennego mogłaby sie nie spieszyć ze zdobywaniem
    w 100% jestem za !!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •