Zobacz wyniki ankiety: Czy lubisz tracić czas?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie, wolę, aby uzbrojenie wracało na swoje miejsce

    10 76.92%
  • Tak, lubię zakładać uzbrojenie od nowa przed każdym poziomem

    3 23.08%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Nie zdejmowanie uzbrojenia po walce w Próbie Miłości

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    Nie zdejmowanie uzbrojenia po walce w Próbie Miłości

    Jak w temacie, żeby po próbie miłości uzbrojenie wcześniej założone wracało na miejsce, teraz trzeba robić nowy ( pusty ) profil.
    Najlepiej aby profile stworzone wcześniej zostawały na miejscu po wejściu do Próby Miłości, ale to już coś innego.
    Sam zapomniałem o tym, i przegrałem 2 walki na arenie bo byłem bez uzbrojenia.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 12-02-2020 o 23:31

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Jak w temacie, żeby po próbie miłości uzbrojenie wcześniej założone wracało na miejsce, teraz trzeba robić nowy ( pusty ) profil.
    Najlepiej aby profile stworzone wcześniej zostawały na miejscu po wejściu do Próby Miłości, ale to już coś innego.
    Sam zapomniałem o tym, i przegrałem 2 walki na arenie bo byłem bez uzbrojenia.
    To nie błąd, na próbie miłości używasz kopii swojego uzbrojenia, a nie prawdziwego eq. Dlatego gdy założysz kopię, po evencie ona znika, a ty jesteś goły.
    Stwórz sobie nowy profil na próbę.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Proponuję dodać gdzieś informacje przy zaczynaniu instancji
    "Zaleca się stworzenie nowego profilu do walki, ponieważ po ukończeniu instancji profil jest czyszczony i staje się pusty" czy coś w tym stylu.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    (...) teraz trzeba robić nowy ( pusty ) profil.
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Można stworzyć pusty profil i ubierać go przed wejściem i wyjściem przecież.
    Tak, i zakladac uzbrojenie kilka razy dziennie, przed kazdym poziomem instancji, najlepiej na 6 postaciach.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Tak, i zakladac uzbrojenie kilka razy dziennie, przed kazdym poziomem instancji, najlepiej na 6 postaciach.
    Nom, jak bierzesz udział w instancji to i tak najefektywniej jest co walkę dostosowywać eq do grupy przeciwników.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Xddd. Ubierasz pusty profil. Wchodzisz do instancji. Następnie wybierasz profil instancyjny. Co za filozofia?
    Nie, tak to nie działa.

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Tak, i zakladac uzbrojenie kilka razy dziennie, przed kazdym poziomem instancji, najlepiej na 6 postaciach.
    No tak

    Wydaje mi się, że jest to nie do obejścia z tego powodu:
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    To nie błąd, na próbie miłości używasz kopii swojego uzbrojenia, a nie prawdziwego eq. Dlatego gdy założysz kopię, po evencie ona znika, a ty jesteś goły.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Nie będzie to aktualnie zmieniane z uwagi na zbytnią czasochłonność / zbyt duże zmiany w systemie.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie będzie to aktualnie zmieniane z uwagi na zbytnią czasochłonność / zbyt duże zmiany w systemie.
    Nordia is coming? Rozumiem, a ma szansę wejść za rok?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •