Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Czat - Statusy

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Czat - Statusy

    Propozyszyn:

    Można by było dodać gdzieś u góry lub u dołu ekranu czatów.

    Status "Afk" - Wtedy nie może na czacie nikt do nas napisać. Przydatne gdy ktoś gra w jakąś grę, pracuje w jakimś programie na kompie, lub gdy zwyczajnie go nie ma przy grze.

    Status "Niewidoczny" (nazwa chyba nie pasuje, ale nic mi nie przychodzi do łba) - Mogą do nas pisać jedynie osoby z ekranu "Obserwowani". Czyli głównie znajomi.

    Status "Online" - Czyli tak jak jest obecnie. Może do nas napisać każda osoba.

    Oczywiście wszystkie statusy uwzględniają "Ignorowanych"

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?20530-ZW
    Ta szukajka powinna być chyba trzy razy większa, bo gracze jej nie widzą chyba...

  3. #3
    Houqe
    Konto usunięte
    Musiałbym przelecieć cały dział "propozycje" zeby wiedzieć co było, a co nie. A to sie mija z celem ;d
    Przynajmniej ja to jakos lepiej zobrazowałem. A jak coś, to temat mogą usunać

  4. #4
    już lata temu pojawiały się takie propozycje, nie pamiętam, czy były akceptowane, czy odrzucane
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Są to dość problemowe i mało istotne "gadżety".
    Afk - czemu po prostu się nie wylogujesz albo wejdziesz do Panelu gracza?
    Niewidoczny - to jest o tyle problematyczne, że tak naprawdę nie ma listy znajomych (może kiedyś będzie), a to, że powiemy komuś, że mamy go na liście znajomych ograniczy się do baaardzo wąskiego grona. Jeśli byłaby taka lista to już prędzej można by to było zastosować nawet w ustawieniach (jako bardziej trwałe).

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108

    Statusy

    Proponuję dodać statusy profilu postaci np. "niewidoczny", "nie przeszkadzać" itp. coś takiego co jest w Skype
    Jest do przydatne w przypadku gdy np. Nie mamy czasu bo się gdzieś spieszymy, chcemy tylko szybko zużyć ene. Nie chce nam się z nikim gadać, komuś w czymś pomagać, nie lubimy dostawać co chwilę wiadomości na czacie typu: "pomożesz z garudą", "masz na sprzedaż...", "chcesz kupić...", "dasz coś" itd. Krótko mówiąc nie chcemy żeby ktoś nam zawracał cztery litery.

    Czekam na Wasze opinie.

  7. #7
    Jak wyżej. Poza tym możesz po prostu ignorować i nie czytać takich wiadomości. Ew. może kiedyś się doda opcję blokującą wiadomości od nieznajomych - ale to dopiero jeśli zajdzie potrzeba przerobienia listy obserwowanych.

    Sama propozycja nie została jeszcze ani zaakceptowana, ani odrzucona.

  8. #8
    Magical Boss
    Konto usunięte
    Jak dla mnie, jest to bezużyteczne. Gdy mi się spieszy, to poprostu nie czytam wiadomości. Piszę z kim chcę, reszta mnie nie interesuje. AFK - Jak wyżej, do panelu gracza i styka. Ja tak zawszę robie, i jest mi z tym dobrze.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Przecież faktem jest, że jak się ma status "Nie przeszkadzać" to połowa osób z kontaktem do Ciebie zleci się z hasłem "Dlaczego?"

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •