Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Wiadomości Prywatne

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Wiadomości Prywatne

    Witam.

    Proponuję dodać minimalną ilość znaków potrzebnych do wysłania wiadomości. Liczba 1 to już coś
    Proponuję też dodać ustawić jakiś limit, żeby nie można było 5 wiadomości w jednej sekundzie wysłać...

    W innym przypadku ktoś może wpaść na pomysł wysłania botem 2000 wiadomości, a to nieźle utrudnia życie, gdyż ja kasowałem je prawie godzinę...

    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 29-10-2013 o 09:55

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ok. 2 lata temu proponowałem, aby zablokować możliwość wysyłania pustych PW. Nic z tym nie zrobiono.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jakbys był lepszym człowiekiem, to by ci nikt klod pod noge nie wrzucał. Przemysl to, moze wyciagniesz jakies wnioski.

    A to oczywiscie kolejna luka pozostawiona do uprzykrzania zycia
    Bididididid!

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    A takie coś jest proste do osiągnięcia, wystarczy nauczyć bota
    Trzeba zrobić ograniczenie limit PW na godzinę i dzień. Innych pomysłów nie mam.

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W innym przypadku ktoś może wpaść na pomysł wysłania botem 2000 wiadomości, a to nieźle utrudnia życie, gdyż ja kasowałem je prawie godzinę...
    Nie trzeba bota , ale on dużo ułatwia. W sumie sam się zdziwiłem, że nie ma limitów dotyczących treści i pojemności skrzynki. Usuwanie zajęło mi 5 minut wszystkich co wysłałem, ale nie musiałem przeglądać co ktoś przysłał.

  6. #6
    Nikon
    Konto usunięte
    Na to jest tylko jedna rada BAN.
    Umieszczanie treści skrajnie niepasujących do charakteru gry, zawierających reklamę, reflinki lub utrudniających grę innym użytkownikom (w tym wszelkiego rodzaju SPAM).
    OKRES BLOKADY KONTA UŻYTKOWNIKA pierwsze 1 dni

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    W żaden sposób mu nie utrudniłem gry, bo to nie gra społecznościowa . Poza tym mógł szybko usunąć moje wiadomości w niecałą minutę z pomocą bota (brak wiedzy zmusił go do mozolnej pracy)

  8. #8
    Dragonrage
    Konto usunięte
    2 k wiadomości spoko :P ale jestem za żeby wprowadzono limit

  9. #9
    Nie trzeba bota, wystarczy mieć wiadomość od danej osoby (albo wcześniej samemu do niej napisać 1 wiadomość) i potem należy zlagować grę przez co klikniemy ileś tam razy napisz odpowiedź i potem tyle samo: Wyślij wiadomość. Chociaż 2000 wiadomości to też trochę męczarnia, nie wiem jak inaczej i nie chce mi się do tego dochodzić.

    Jednak Antek stracił na usuwaniu SPAMu prawie godzinę! Stracił godzinę, bo ktoś mu nabrudził...
    Pirrat nie zdziw się, jak w trakcie próby wejścia do gry ujrzysz napis na białym tle. Sposób szybszego usuwania nie był nigdzie wyjaśniony, także to Cię nie broni.


    Odnośnie samej propozycji, myślę, że powinna zostać zaakceptowana, jednak na razie nie gwarantuję. Wieczorem usunę te kilka postów spamu.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Był to jeden z moich postulatów sprzed prawie lat 2: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...4536#post64536 pkt. 9.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    187
    Nie no. Co to za problem ignorować gracza, to wiadomości sie samo kasuje automatycznie...
    No, ale trzeba by coś zrobić z tym limitu wysyłania wiadomości np. 5 liter.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •