Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Boostery

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222

    Boostery

    Witam

    Z góry się przyznaje, że to nie mój pomysł, wziąłem go z innej gry, ale admini mogą z tę grę nie grać i o czymś takim nie pomyśleć. Chodzi o bardzo drogie, ale zarazem ułatwiające grę przedmioty - coś jak status, ale trwający również poza walkami. Jak już wspomniałem, byłoby to bardzo drogie - rzędu 100MF / sztukę. Aczkolwiek, jak ktoś nie ma na co wydawać kasy / golda, może sobie coś takiego zakupić, dzięki czemu przez 7,12 czy tam 24 godziny zarabiałby dwu- / trzykrotnie więcej expa/złota/ap z walk. Mogłoby to też podwajać szansę dropnięcia przedmiotu z potwora itp.

    Przepraszam za chaos,
    zapraszam do komentowania,
    pozdrawiam,
    Omitek

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Za 20mf masz 2x więcej expa niżbyś miał za energię z jednej doby

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Za 20mf masz 2x więcej expa niżbyś miał za energię z jednej doby
    masz rację, nie pomyślałem nawet o takim scenariuszu, ale na pewno pomyślałaby administracja, która by powiększyła ten bonus do x3, x4 i przedłużyła jego trwanie.

  4. #4
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jedynie bonusu kilku procentowe wchodzą w grę, bo tyle dają przedmioty. Więc nawet za Mfy, nie mogą one być przesadzone jak proponujesz 2x, 3x.

  5. #5
    Jeśli coś takiego miałoby wejść to bonus do danej jednej zdobyczy (złoto/exp/ap) powodowałby zmniejszenie otrzymywania innej rzeczy. W dodatku wymagałoby to jakiejś dodatkowej zmiany w silniku, aby umożliwiać bonusy do dropu tylko dla poszczególnych osób i 1 z 3 typów głównego lootu (dotychczas było możliwe tylko ustawienie tego dla wszystkich w formie eventu).
    Implementacja tego w sumie lekko mija się z celem, gdyż na chwilę obecną takie "modyfikacje" są możliwe we własnym zakresie poprzez założenie danego eq, a w przyszłości za pomocą nowych gemów. Natomiast ten "czas" expienia można zastąpić po prostu kupnem dodatkowych punktów energii (jeśli już ktoś koniecznie chce wydawać MF) i będzie to bardziej "fair" niż czasowy bonus, gdyż są tu dużo mniejsze szanse prawdopodobieństwa, że tego nie wykorzystamy.

    Zamykam. Odrzucone.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •