Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zlikwidowaniem TAK/NIE wg propozycji?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 60.00%
  • Nie

    14 40.00%
  • Nie wiem

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Likwidacja TAK/NIE przy portalu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Likwidacja TAK/NIE przy portalu

    Obecnie zaczynając "rozmowę" z portalem, musimy odpowiedzieć na fundamentalne pytanie "Czy chcesz skorzystać z portalu?", gdzie w 99,99% odpowiemy sakramentalne "TAK". W pozostałych przypadkach, klikając "NIE" jest to wynik przypadkowego "wejścia" do portalu lub niewiedzy do czego to służy.
    Konkludując, to pytanie jest całkowicie zbędne - nikt racjonalny bez potrzeby nie odwiedza portalu, a jeżeli ktoś już się pomyli, to zdecydowanie szybciej kliknie w dowolnym miejscu mapy poza oknem listy portalów, niż wybierze z listy "NIE". "Rozmowa" z portalem otwierałaby natychmiast listę z dostępnymi portalami.


    Przepraszam za literówkę w pytaniu ankiety, lecz to forum jest tak skonstruowane, że nie jest możliwa edycja ankiety. Moderatora proszę o zmianę w tej kwestii i pytania w niniejszej ankiecie.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 15-10-2013 o 19:50

  2. #2
    Nikon
    Konto usunięte
    to samo z targiem, cyganką i resztą
    na tak

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nigdy mi jakoś specjalnie nie przeszkadzało to dodatkowe klikanie, ale jak propozycja wejdzie to nie będę odczuwał straty

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    a co z trzymaczami portalów? całe okienko zasłoni komunikat i nie wiesz czy ktoś za tobą sie nie czai.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    21
    niepotrzebne
    na nie

  6. #6
    Poprawiłem literówkę w ankiecie.

    Jestem na Tak (i z drugiej strony na Nie).
    Usunąłbym to dopiero od Lange, Eternia i mapki do niej "należące" powinny pozostać z komunikatem - tak dla nowych.
    Ew., aby komunikat znikał powiedzmy od 15-20 lvl postaci/głównej postaci.

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Poprawiłem literówkę w ankiecie.

    Jestem na Tak (i z drugiej strony na Nie).
    Usunąłbym to dopiero od Lange, Eternia i mapki do niej "należące" powinny pozostać z komunikatem - tak dla nowych.
    Ew., aby komunikat znikał powiedzmy od 15-20 lvl postaci/głównej postaci.
    Wtedy będzie mln zgłoszeń do błędów że mi znikło potwierdzenie. Chyba że się odpowiednio to opisze w końcu wszyscy czytają co się do nich pisze co do propozycji ani ziębi ani grzeje jedno kliknięcie w te czy wewte nie robi różnicy.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Poprawiłem literówkę w ankiecie.

    Jestem na Tak (i z drugiej strony na Nie).
    Usunąłbym to dopiero od Lange, Eternia i mapki do niej "należące" powinny pozostać z komunikatem - tak dla nowych.
    Ew., aby komunikat znikał powiedzmy od 15-20 lvl postaci/głównej postaci.
    Mógłbym się założyć, że nie jest to łatwe technicznie (czyt. nie warto, z dużo roboty dla zbyt małej korzyści).

    Nie robi mi żadnej różnicy, ale jest sporo innych rzeczy, które można zmienić i należy skupić się na priorytetach

  9. #9
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    No ale po co?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •