Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Mistrz Areny --> Mistrz Walk

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Mistrz Areny --> Mistrz Walk

    Uwaga, będzie propozyszyn. Myślę, że z sensem.

    Mianowicie według mnie powinno się zmienić w rankingach rubrykę "Mistrzowie Areny" (która liczy tylko zwycięstwa z areny) na "Mistrzowie Walk". Zaliczałoby wtedy wszystkie walki rankingowe. Bójki, pojedynki i walki na arenie.
    Aktualnie wysokie miejsca w "Mistrzach Areny" mają typowi kombinatorzy, bo jadą od 200 ranka do 1000 wygrywając ze słabiakami, po czym oddają ranking w pojedynkach. I tym sposobem mają statystyki rzędu 400 wygranych na 20 przegranych. (w mfo 2 było to procentowo od wszystkich walk i to najlepsze rozwiązanie)

    Co wniosłaby zmiana?
    To oczywiste. Medal trafiłby do osoby która faktycznie jest "Mistrzem Walk".

    Czekam na opinie.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    spoko, mistrzowie oddawania walk w pojach staną się mistrzami mfów - zerowanie ranku. chociaż może gra na tym zarobi.
    cały system rankingowy w mfo zasługuje na przebudowanie.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  3. #3
    Houqe
    Konto usunięte
    Na to już nic nie poradzi. Chcą mieć medal, to niech pakują kasę w grę. Ewentualnie wprowadzić jakiś limit wykupywania tej usługi. Bo na cholere komuś możliwość nieograniczonego resetowania sobie rankingu?

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmienić według propozycji Houqa, a usługę zerowania rankingu wyłączyć, bo rodzi ona głównie niefajne sytuacje.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Jestem za

  6. #6
    Enetrina
    Konto usunięte
    za

  7. #7
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Na to już nic nie poradzi. Chcą mieć medal, to niech pakują kasę w grę. Ewentualnie wprowadzić jakiś limit wykupywania tej usługi. Bo na cholere komuś możliwość nieograniczonego resetowania sobie rankingu?
    Jak ktoś ma mfy, to może je wykorzystać na wyzerowanie rankingu, jak na każdą inną opcję.

  8. #8
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Jak ktoś ma mfy, to może je wykorzystać na wyzerowanie rankingu, jak na każdą inną opcję.
    Przynajmniej mfo zarobi na tych kombinatorach, a im się znudzi utrzymywanie medalu kosztem zerowania rankingu MF-ami. Taka selekcja naturalna.

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Przynajmniej mfo zarobi na tych kombinatorach, a im się znudzi utrzymywanie medalu kosztem zerowania rankingu MF-ami. Taka selekcja naturalna.
    Przeprowadziłeś analizy, że tak twierdzisz? Jeśli tak przedstaw swoje badania, bo szczerze myślę, że nie będzie takich kombinatorów, skoro zysk zerowy (wcześniej żetony wpadały przy resetowaniu, teraz tylko straty).

  10. #10
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Przeprowadziłeś analizy, że tak twierdzisz? Jeśli tak przedstaw swoje badania, bo szczerze myślę, że nie będzie takich kombinatorów, skoro zysk zerowy (wcześniej żetony wpadały przy resetowaniu, teraz tylko straty).
    O to przecież chodzi w mojej wypowiedzi, badaczu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •