Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Limit złota w depozycie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2012
    Postów
    4

    Limit złota w depozycie

    Limit złota w depozycie jest zdecydowanie za mały przez co gracze musza zakładać postać bankową. 50 lvl ma limit 30k~ a przecież
    to tylko ułamek zapewne posiadanych pieniędzy. Nawet jak powiększymy go za mf'y to i tak nie jest to opłacalne. Limit powinien zostać powiekszony.
    Wzór: Limit zł= 10000+poziom*10000 a każde 10mf pozwalało by na 1kk złota dodatkowego. Inną opcją może być tez likwidacja złota z depozytu, a zastąpienie tego darmowym przelewem złota na inne postacie, lub npc bank, który przechowywałby naszą kaskę.
    Ostatnio edytowane przez Gridich ; 18-09-2013 o 01:18

  2. #2
    Pirrat
    Konto usunięte
    Propozycja była już przedstawiana przez inne osoby.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Postać Bank (mogłaby stać zaraz obok Aukcjonera) to bardzo dobry pomysł - coś takiego było w poprzednich wersjach gry.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał TheThunderer Zobacz post
    Postać Bank (mogłaby stać zaraz obok Aukcjonera) to bardzo dobry pomysł - coś takiego było w poprzednich wersjach gry.
    Czyli w ktorej ? bo gram od 2005roku i nic takiego nigdy nie bylo

    w mfo2 kupowalo sie eq za polowe ceny i wrazie sprzedawalo sie w sklepie ten szmelc

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    w mfo 2 czy tam 1 z tego co pamiętam można było kupić sztabkę złota za 1kk, trzymać w depo i sprzedać w razie potrzeby bez straty wartości.
    ale kiedy ja w to grałam, może mi sie pomyliło.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  7. #7
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    w mfo 2 czy tam 1 z tego co pamiętam można było kupić sztabkę złota za 1kk, trzymać w depo i sprzedać w razie potrzeby bez straty wartości.
    ale kiedy ja w to grałam, może mi sie pomyliło.
    W sumie dobry pomysł. Sztabki nie mogą być handlowe + myszą dużo kosztować (proponuje 10kk). I jeszcze można dodać jakąś opłatę za zrobienie sztabki.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Powiększyłem kiedyś pojemność złota w depozycie kilka razy i mogę zmieścić ledwie 216k z czego jestem niezadowolony. Zwiększenie bazowej ilości złota chowanego w depozycie jest raczej prostsze niż robienie sztabek, a może i znajdzie się więcej chętnych do wykupienie usługi za MF

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Dokładnie, jakby można było na 50 poziomie schować normalnie ok. 100-150k sztuk złota to po trzykrotnym powiększeniu depozytu za punkty MF zyskujemy jakąś sensowną skrytkę (400-500k). Ja w tym momencie po trzykrotnym powiększeniu depozytu na 44 poziomie mogę schować raptem 128k, co przy większych zakupach (EQ, Gemy) trudno nazwać nawet zaskórniakami.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Odświeżam. Będzie coś z tym robione?

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Możemy nieco podnieść limit - 2x. Większe zmiany muszą poczekać.

  12. #12
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Możemy nieco podnieść limit - 2x. Większe zmiany muszą poczekać.

    Jestem za.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Gdyby limit złota w depozycie był przyzwoity, nie byłoby opłacalne tworzenie banków - strata ok. 20% lub 10% (przy wymianie), konieczność pośrednika, niebezpieczeństwo i dodatkowa zabawa w przekładnie. Obecny system jest archaiczny (powstał na samym początku, gdzie 10k to było dużo, teraz 100k to jest nic), a złota będzie przybywać z update i będzie się już handlować milionami. Obecny liniowy przyrost (10k + Lv*500) powinien być zastąpiony jakąś bardziej wytrawniejszą funkcją (wykładniczą ?) albo nawet indywidualnie ustalać kwoty. No ceny MFów kompletnie przesadzone za takie limity.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 09-03-2014 o 00:33

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Oczywiście, że limit złota w depozycie powinien rosnąć geometrycznie. Nieco zmniejszyć bazę na najniższych poziomach.

  15. #15
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Możemy nieco podnieść limit - 2x. Większe zmiany muszą poczekać.
    Co z osobami które zwiększyły limit na starych zasadach? Zmiany będą działać wstecz?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •