Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

Temat: konkurs na najlepszą prezentację vol. 2

  1. #91
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Cytat Napisał Andersen Zobacz post
    Jedyne co bym zmienił to kolor tła, żółty zbyt jaskrawy, postawiłbym na bardziej stonowane tło.
    Ten żółty jest dlatego, że tło jest częściowo przezroczyste (kolor w przestrzeni RGBA) i chciałem nieco "rozświetlić" te czarne elementy, które są czarne po to, żeby tekst był bardziej czytelny zachowując bajer wynikający z przezroczystości. Podczas pracy nad prezentacją znalazłem interesujący obrazek z niebem po bokach i mocno żółtym drzewem w środku - bardzo fajnie to przebijało na elementach, ale obrazek okazał się zbyt krótki, a nie chciałem psuć efektu rozciąganiem albo powtarzaniem tła.

    Niemniej jednak dzięki za słowa wsparcia, better luck next time.

  2. #92
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    No u mnie tylko html ;d. Uważam, że prezentacje przepakowane obrazkami to nie prezentacje , tak czy siak, opinia jury była subiektywna - widać wyraźne rozbieżności między punktacją kolejnych członków grona sędziowskiego, dlatego nie ma się co spinać, opinia zawsze będzie opinią .

    Gratuluje wygranym, fajna inicjatywa, szkoda, że zawsze są spiny .
    Bididididid!

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Nie ma żadnej spiny - nikt nie broni oceniającym prawa do własnej opinii, ale fajnie byłoby, gdyby ta opinia była konsekwentna. Tego można wymagać, bo co to za konkurs, gdzie oceny są w wielu miejscach losowe, nie widać wizji oceniającego, bo raz daje prawie maksimum punktów, a drugi raz za bardzo podobne rozwiązanie minimum.

    Dobra, wystarczy - będzie kolejny konkurs to się człowiek bardziej postara. Get rich or die trying.

  4. #94
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    nowa edycja by się przydała
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #95
    Houqe
    Konto usunięte
    Inicjatywa graczy - wciąż wielokrotnie przewyższa administrację. Smutne?

  6. #96
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    czemu to jest jedyny konkurs w tym dziale ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #97
    ksiadzzzzz
    Konto usunięte
    swietne prace prawie kazdy powinien mnie wedlug wygrac

  8. #98
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Proponuję zrobić kolejną edycję tego prestiżowego konkursu
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •