Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: Nowa grupa/ranga/"poradniki".

  1. #16
    I automatycznie się dyskwalifikujesz

  2. #17
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Eee? Nie rozumiem.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Eee? Nie rozumiem.
    za malo mfow chciales....
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  4. #19
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BaGGy Zobacz post
    Oczywistym jest, że będzie selekcja. To tylko wstępne rozeznanie. Osoby na tym stanowisku będą brane pod kątem aktywności w dziale "zapytaj eksperta", "poradniki" i zachowania na forum.
    To teraz pewnie zacznie się nagły wzrost zainteresowania pomocą w tych działach

    W sumie słusznie, odchodzisz, więc bierzesz murzynów do roboty.

    Ehh, po co się oszukiwać - dopisz mnie do listy zgłoszeń, raz na jakiś czas posprzątać nei zaszkodzi.

  5. #20
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Mogę pomóc, bo lubię pomagać.

  6. #21
    Z osób zgłoszonych prawdopodobnie przyjmę Krychę, Nikona.
    Na oku jest jeszcze Pirrat, PN i musaraj, ale tutaj aktywność przydałaby się nieco większa w tych działach.

  7. #22
    Bisca
    Konto usunięte
    A ja? ja codziennie przeglądam działy zapytaj eksperta/poradniki itd ;<

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wydaje mi się, że dwumiesięczny staż na forum to trochę mało. Tak czy siak, gdy zostanie podana ostateczna liczba redaktorów, proponuje spotkać się gdzieś razem (konfa na gg/skypie, moze jakis czat albo podobnego typu komunikacja) zeby to wszystko ogarnac ;d.
    Bididididid!

  9. #24
    Jeszcze jeden post nie na temat i polecą bany. Dobieram osoby, które moim zdaniem mogą przyczynić się do rozwoju działu. Funkcja ta nie ma nic wspólnego z funkcją moderatora, także tutaj głównie liczy się pomoc w dziale. Jeżeli zachowanie osób nie zmieni się po dostaniu do grupy i nie będą "świeciły przykładem" to same wylecą.

  10. #25
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BaGGy Zobacz post
    Jeszcze jeden post nie na temat i polecą bany. Dobieram osoby, które moim zdaniem mogą przyczynić się do rozwoju działu. Funkcja ta nie ma nic wspólnego z funkcją moderatora, także tutaj głównie liczy się pomoc w dziale. Jeżeli zachowanie osób nie zmieni się po dostaniu do grupy i nie będą "świeciły przykładem" to same wylecą.
    Nie rozumiem. Spytałem się, ile docelowo zamierzasz mieć osób w poprzednim poście (usuniętym). Więc ile? Typowo nie na temat -.-

  11. #26
    Docelowo 3-5 taka grupa spokojnie starczy by gruntownie wypełnić treściami po update poradniki i zaktualizować aktualne. Tym bardziej, że spisów eq tym razem robić nie trzeba.

  12. #27
    Przyjęci zostali:
    -Krycha
    -Pirrat
    -Nikon

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Gratuluję szczęśliwcom, mam nadzieję że odnajdą się w tej roli dla dobra MFO3. Życzę powodzenia na nowej drodze życia.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Mapy weź Ty się już skasuj dla dobra ogółu i skończ pierdo***.

    Gratuluję wybrańcom.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •