Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Zdolności

  1. #16
    Durus
    Konto usunięte
    No może i tak, ale masz trujaki: pocisk i atak, a ktoś przez pomyłkę (woj) weźmie pocisk, więc lipa będzie i dlatego to by było...

    Każdy widzi w tym pozytywy tylko ty nie, więc ty możesz zostać przy swoim alfabecie ja wolę mieć tylko zdolności dla woja (jeśli nim jestem).

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Oczywiście, że na tak. Można by tak zrobić też z zaklęciami, bo nie wyobrażam sobie maga (za trylion lat) na setnym lvl'u z tyloma zaklęciami.

  3. #18
    Durus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał pHoneTyk Zobacz post
    Oczywiście, że na tak. Można by tak zrobić też z zaklęciami, bo nie wyobrażam sobie maga (za trylion lat) na setnym lvl'u z tyloma zaklęciami.
    Jedno "ale" zaklęcia możesz wyłączyć, że na czas walki wybranych nie widać, więc one nie przeszkadzają.

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja posiadam wszystkie możliwe zdolności w grze i jakoś nigdy nie miałem kłopotów z odnalezieniem tej której szukałem.
    Oczywiście, że na tak. Można by tak zrobić też z zaklęciami, bo nie wyobrażam sobie maga (za trylion lat) na setnym lvl'u z tyloma zaklęciami.
    Zaklęcia -> ustaw kolejność w walce -> odznacz niepotrzebne -> zapisz.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Popieram Antka. Pomysł niepotrzebny (na chwilę obecną), przecież nie używamy wszystkich zdolności w walce, tylko te, które nam się zmieszczą. A włożenie Trującego Pocisku zamiast Ataku i na odwrót to kwestia nieuwagi i nie ma potrzeby tego wymieniać. Ja dzisiaj chciałem ustawić koło smoka mroku błękitny pył, ręka mi drgnęła i włożyłem srebrny. I co? Mam teraz pisać 100 tematów, żeby można było wyjąć pył z portalu? Pomysł na nie.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Nie zgadzam się z tym pomysłem, więc na nie.
    A dlaczego? Owszem, zdolnośći się nie zdejmuje. Raz się uczy potem tego nie zapomina.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •