Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Może nowe zastosowanie kart potworów?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222

    Może nowe zastosowanie kart potworów?

    Moja propka polega na tym, żeby wycofać możliwość kupna kart (sprzedaż tylko do potiary), by można było od tej chwili mieć tylko te karty, które sami zebraliśmy. I mój pomysł w rozwinięciu miałby wprowadzać do gry bonusy tych kart: Np. Na karcie mielibyśmy średnie HP potwora, średnie jego MP itp., a a także występowanie i takie sprawy. Coś na kształt encyklopedii o jednym potworze, skróconej do rozmiarów jednej Karty. BTW, taka karta dawałaby nam bonus w postaci zwiększonego szczęścia w walce z danym potworem lub całą ich grupą (wiemy o nich wszystko, wiec mamy większe szanse na zadanie ciosu w ich czułe miejsce, wiemy też jak atakują więc mamy większe szanse na uniknięcie)

    Pomysł można rozbudować tak, by nie ucierpiały zbytnio osoby, które sprzedały karty i by nie zyskały zbytnio osoby, które mają wszystkie karty, lecz system już chyba nie pamięta walk z przed kilu miesięcy i szczegółowego dropu, który dostaliśmy (np. karta ze skrzata 2 miesiące temu), toteż z tym może być większy problem. No chyba, że pamięta. Jeśli pamięta i jeśli sprzedaliśmy kartę, to możemy założyć, że tę kartę przeczytaliśmy przed transakcją i otrzymamy bonus. Bonus otrzymujemy tylko na potwory, z których dropła nam karta, nawet jeśli ją sprzedaliśmy.

    Przepraszam za chaos wypowiedzi, ale miałem wenę, więc szybko napisałem co wykombinowałem.
    Komentujcie, oceniajcie, pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Głupie
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Po pierwsze karty są kolekcjonerskie, a wydropienie ich ogromnie trudne, więc czemu zakazywać handlu. Nie powinny mieć także żadnych dodatkowych bonusów.
    Po drugie ma być w przyszłości album do kart.
    Po trzecie ma być gra karciana.

  4. #4
    michalekk
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Po pierwsze karty są kolekcjonerskie, a wydropienie ich ogromnie trudne, więc czemu zakazywać handlu. Nie powinny mieć także żadnych dodatkowych bonusów.
    Po drugie ma być w przyszłości album do kart.
    Po trzecie ma być gra karciana.
    Popieram, ale musisz troche dowiedziec sie o kartach.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    popieram i tak by trzeba 10000 razy atakować mobka i dopiero karta by była bo takie są około procenty i 3 gracze dziennie karte wygrywają więc bez handlu to by sie trzeba było męczyć i i i niewiem co dalej mówić jestem na nie

  6. #6
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    jestem na nie, handel kartami musi być, ale fajnie by było widzieć jakie staty ma dany potwór (tylko staty takie małe info nie dawały by żadnej mocy naszej postaci)

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    jestem na nie, handel kartami musi być, ale fajnie by było widzieć jakie staty ma dany potwór (tylko staty takie małe info nie dawały by żadnej mocy naszej postaci)
    No może takie małe informacje można by było dodać ile ma HP ile expa daje itd. Ale nie trzeba mieć karty. Wystarczy na targu znaleźć kartę zobaczyć jak co ma (Najechać myszką na ten item i się pokazują jej dane), zapisać sobie gdzieś i kart nie trzeba by było kupować.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Trzeba poczekać na album kart, wtedy będzie fajnie, będą opisy potworków i będzie można wklejać karty do albumu.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •