Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Skrzynka pułapka

  1. #1
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282

    Skrzynka pułapka

    Siema chciałbym aby powstało coś takiego jak "skrzynka pułapka" - była by to skrzynia wyglądająca tak samo jak te zwykła w których zazwyczaj są itemki ale po próbie otwarcia jej wyskakiwał by na nas jakiś unikatowy potwór (może być to nowy, lub losowo jakiś starszy). Kuferek ten byłby jednorazowy i losowo ustawiony na mapce , w losowej lokacji . Może być ich więcej niż jeden ale to też zależy od szczęścia gracza.

    Sęk w tym że jeśli byłby to jakiś ze znanych już nam unikatowych potworów to nigdy nie wiedzielibyśmy jaki, bo powiedzmy że mamy na sobie zdolności do nabicia a tu nagle wyskakuje nam Bomb ! i nie mamy przeczekania lipka i skrzynia zmarnowana.

    W razie przegrania z unikatowym potworem otrzymujemy zwyczajny prezencik który był w skrzyni (takie pułapki tylko na skrzyniach które mają w sobie itemki małowartościowe np: antidotum) .

    Jeśli jednak wyskakiwałby na nas jakiś nowy potwór to o całkiem innych właściwościach, oczywiście istniał by też gdzieś resp tych potworów (coś jak mag dzban 1% szans na spotkanie) ale taka skrzynka po prostu by zaskakiwała.

    Dzięki za przeczytanie mam nadzieję że się podoba. Jeśli ten pomysł miałby jakimś cudem wejść w mfo3 to administracja sama by wybierała czy dać do skrzyni potwory starsze czy zrobić nowego który jako jedyny wyskakiwał by ze skrzyni.

    ps: Jeśli istnieje podobny post to sorki. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tematu to piszcie

  2. #2
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    zakopał się jakoś ten temat , jakie jest wasze zdanie ?

  3. #3
    jajol
    Konto usunięte
    popieram to,ale zapytaj jak porozumieć się ze stwórcami

  4. #4
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    może któryś z nich to zobaczy ale musi mieć trochę więcej oglądnięć i oczywiście poparcie

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak dla mnie to nie jest nic rewolucyjnego.
    Nie gniewaj się, ale ta propozycja jest mało potrzebna.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Skomplikowane i trochę dziwne.

    Ale propozycja ma jedną zaletę - jakiegoś potworka unikalnego na bazie skrzynki można by zrobić. Nazywałby się Pandor

  7. #7
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post

    Nazywałby się Pandor
    to odwołanie do mojego niku czy do pandory?

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Było proponowane. Była i skrzynka z waleczną zawartością i naładowana statusami. Nie przeszło chyba bo za trudne do zrobienia. Szkoda bo fajne.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Na pewno zrobienie takiej skrzyni jest łatwiejsze od tej wieży wyzwań która była proponowana na któryś tam upek, ja nie wiem ile to roboty podpisanie jakiegoś potwora pod losową skrzynie ale jeśli dało się tak zrobić że podpisali dzbana pod losowego skrzata to chyba dało by się tak zrobić ze skrzynką lecz mogę się mylić.

    Jednak przemyślałem temat i wolał bym nowego potwora ten padnor to wyśmienity pomysł

  10. #10
    Nils Ropehander
    Konto usunięte
    fajny pomysł jestem jak najbardziej za

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie potrzebne calkowicie w MFO.

    W późniejszej fabule powinien się pojawić Boss: Mimic. W MFO2 był. I tyle.
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    panowie ja tylko wygłaszam swój pomysł to nie jest coś takiego co musicie zrobić po prostu dla mnie to by było fajne , w mfo2 nie grałem więc nie wiedziałem o mimiku a nwm kto daje mi minusy za takie coś jak pisanie o własnym pomyśle , to jest forum tu pisze się otwarcie o swoich ideach itp sądzę nielogicznym jest dawania minusów za to że komuś się to nie podoba rozumiem może napisać komentarz o tym ale bez przesady idąc tą drogą nikt nie doczeka się tych 10 pk reputa i nie będzie mógł dodać sb avatara. Minusy chyba są za głupotę ,spam, wyzwiska, a nie coś co jest jako takim pomysłem komuś się to podoba komuś nie tyle

    dz za przeczytanie

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    nwm kto daje mi minusy za takie coś jak pisanie o własnym pomyśle , to jest forum tu pisze się otwarcie o swoich ideach itp sądzę nielogicznym jest dawania minusów za to że komuś się to nie podoba rozumiem może napisać komentarz o tym ale bez przesady idąc tą drogą nikt nie doczeka się tych 10 pk reputa i nie będzie mógł dodać sb avatara. Minusy chyba są za głupotę ,spam, wyzwiska, a nie coś co jest jako takim pomysłem komuś się to podoba komuś nie tyle
    Minusy są za wtedy, kiedy ktoś uzna, że się należą.

    Tworzysz dużo tematów, wiele jest nieprzemyślanych, więc się nie dziw, że minusują. Ten temat jest tego przykład, chociażby dlatego, że propozycja nie jest wykonywalna technicznie (IMO).
    Bididididid!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •