Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 61

Temat: Walka +

  1. #16
    XdynamoX
    Konto usunięte
    Fajnie, fajne.
    Jestem na Tak.

  2. #17
    Gerden
    Konto usunięte
    Na TAK

  3. #18
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jest mi to obojętne. Moze wejść.
    Bididididid!

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-12-2012
    Postów
    11
    Oczywiscie ze na TAK.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Nie ma innej opcji na TAK , sam chciałem to kiedyś zaproponować ale zapomniałem

  6. #21
    HosonX
    Konto usunięte
    nuda pomysł nie trafiony i praktycznie nie będzie uzywany a nie sory bedziemy walczyc o buciki z jeziora albo wiem oo korone z jeziora to jest cos

    dla mnie mija sie to z celem duzo pracy aaa praktycznie nikt nie bedzie tego uzywal co innego pewny lot gdy juz sie zaznaczy walke o sprzet to juz cos innego

  7. #22
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jedyne zastosowanie tego widzę przy pojedynkach, bo nie ma czasu (60s), wprowadzenie do bójek i areny wiązałoby się z nowym przyciskiem (zwiększ stawkę), przez co trzeba edytować czas na dodanie przedmiotów. Poza tym kto jest chętny oferować coś cennego? Zwykle śmieci będą dodawane, losowość też mi nie pasuje, bo osoby co noszą ze sobą hipermarket mają dużo lepiej. Jeszcze inną kwestią jest samo dogadanie się przed walką co do oferty dołączonej w walce. Propozycja zbyt dużo ma wad - na nie.

  8. #23
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jakie zdanie mają inni ? w szczególności administracja.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Przy pojedynkach ostatecznie mogło by wejść - złoto z prowizją, przedmioty z limitem.
    Ale skoro każdy się boi walczyć nawet bez dodatkowego ryzyka to nie wróżę tej opcji popularności.
    Prędzej zostanie wykorzystana do naciągania niż do walki na normalnych zasadach

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Jak dla mnie, mogła by być dodatkowa stawka: złoto, wiele graczy walczy o jakąś pulę złota - można by to zautomatyzować. Osoba która inicjuje pojedynek, po zaznaczeniu odpowiednego checkboxa ma dodatkowe pole do wpisania złota, następnie obie strony akceptują kwotę. Jest ona pobierana do puli i okrojona o 10% prowizji, wygrany oprócz standardowego łupu dostaje dodatkowo pulę złota z walki.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Według mnie pomysł wydaję się fajny ale jak już się pomyśli nad tym jak będzie to wyglądało w praktyce, to szczerze wątpie żeby ktoś tego używał. Teraz bardzo malo osób walczy, jak ja kogoś capnę bo chcę po prostu powalczyć, to zawsze się oburzają jak śmiałem zaatakować, co ja w ogóle robię itp. Ludzie zapomnieli, ze gra on-line to gra z innymi ludźmi. Nikt tego nie będzie używał - to można zagwarantować.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2013
    Postów
    2
    Jestem na Tak :]

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29
    Za.

  14. #29
    Gaara
    Konto usunięte
    Wszyscy na tak ..... Więc dlaczego to nie wchodzi ?!

  15. #30
    Cytat Napisał Gaara Zobacz post
    Wszyscy na tak ..... Więc dlaczego to nie wchodzi ?!
    Bo to nie jest takie hop siup, tym bardziej, że trzeba to zaprogramować. A są rzeczy o dużo większym priorytecie, tym bardziej zwróć uwagę na post Tomiego:
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Przy pojedynkach ostatecznie mogło by wejść - złoto z prowizją, przedmioty z limitem.
    Ale skoro każdy się boi walczyć nawet bez dodatkowego ryzyka to nie wróżę tej opcji popularności.
    Prędzej zostanie wykorzystana do naciągania niż do walki na normalnych zasadach
    Jako, że popularność raczej nie będzie duża to wielkim priorytetem również nie prędko się to stanie.

    Po prostu trzeba poczekać. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •