Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Kasowanie zdolności lub przywracanie na zwoje.

  1. #16
    Jak najbardziej jestem za. Dlaczego? Zdarzyło mi się kilka razy nauczyć się zdolności które są na woja, a ja jestem magiem. Nie koniecznie zamiana zdolności na zwoje, ale byleby je usunąć.

  2. #17
    dominik niszczyciel
    Konto usunięte
    nie chodzi mi o jakieś tam gubienie się w zdolnościach ale np chce jakiś zwój ktoś patrzy że go ma ale go nie potrzebuje ściąga daje mu pieniądze i mam koniec powtarzam po co robić npc !!!!!!!!!! po prostu ściągnąć zrobić czerwoną łapkę czy to takie trudne

  3. #18
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale zrozumcie to, że jak już raz się nauczycie to już następnych zwojów nie stracicie w ten sam sposób. I wtedy można będzie sprzedawać.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2014
    Postów
    16
    Jakby była ta "czerwona łapka" o której mówisz i przywracanie zdolności do zwojów, to ludzie by sobie pożyczali zdolności tak jak teraz pożyczają sobie eq. Przyporządkowanie zdolności do postaci przynajmniej temu zapobiega.

    Natomiast kasowanie zdolności - jak najbardziej za. Jak jest tak dużo tych zdolności może to być irytujące (szczególnie, że zaraz będą jeszcze nowsze i jeszcze więcej). Jak ktoś wie, że jest wojem i nigdy nie będzie korzystał z trującego pocisku, to czemu by go nie skasować, by nie zagracał?

    Rozpatrując jeszcze jeden punkt - jest taka możliwość, że ktoś przez przypadek się nauczył tej zdolności (źle mu się kliknęło). Proponuję, aby można było zamienić zdolność na zwój tylko i wyłącznie wtedy, gdy ta ma 0 ap, czyli nigdy nie została użyta.

  5. #20
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hidi Zobacz post
    Rozpatrując jeszcze jeden punkt - jest taka możliwość, że ktoś przez przypadek się nauczył tej zdolności (źle mu się kliknęło). Proponuję, aby można było zamienić zdolność na zwój tylko i wyłącznie wtedy, gdy ta ma 0 ap, czyli nigdy nie została użyta.
    A co, jeśli zdolność ma tylko 1 gwiazdkę? (np. mgła)

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2014
    Postów
    16
    Cytat Napisał Fatal Zobacz post
    A co, jeśli zdolność ma tylko 1 gwiazdkę? (np. mgła)
    Dlatego nie napisałem gwiazdkę, a AP

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2014
    Postów
    16
    No to teraz są 3 opcje.
    1) przy tych zdolnościach jak mgła czy wyrok śmierci zrobić 1 gwiazdkę od 1 ap i można zwijać do zwojów.
    2) zrezygnować z tego i nie można zwijać do zwojów.
    3) Znaleźć inny sposób jak to rozgraniczać (czyli raczej zrezygnować).

    Btw. Kurdę, człowiek napisze coś w miarę z sensem, wchodzi w wyjątki wyjątków, zaznacza że to tylko możliwość, a i przyjdzie jakiś lamus, któremu się nie spodoba część pomysłu, ortografia albo cokolwiek innego i od razu minusuje. Kurde, plusy i minusy polegają na ocenianiu przydatności wypowiedzi do tematu(czy to spam, nabijanie postów), a nie czy wykonanie pomysłu jest średnie czy też stylistyka zdania jest poprawna.

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na tym forum plusy i minusy to broń. Przywyknij :-).
    Bididididid!

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2012
    Postów
    12
    można by było kupować u kogoś w devos zwoje i zapisywać na nich zdolności żeby móc je np. sprzedać

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Teraz jest już wyraźnie napisane do jakiej profesji należy zwój. To powinno wykluczyć 99% pomyłek.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Tu nie chodzi o pomyłki tu chodzi o $$$$$

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    415
    A ja jestem wojem i mam zdolności na maga i mi to nie przeszkadza.

  13. #28
    Przywracania na zwoje na pewno nie będzie, bo to znacznie obniży wartość zwojów zdolności.

    Natomiast jeśli chodzi o kasowanie zdolności to już prędzej. Jednak w przypadku wprowadzenia każda taka kasacja działałaby na niekorzyść graczy, którzy to robią. Przez co niewiele osób by to robiło - jedynie te, które naprawdę mocno mają tam napaćkane i są pewni, że nigdy nie zmienią profesji. Reszta w przypadku takiej kasacji może w przyszłości żałować tej decyzji lub przez to nawet nie zmieni profesji - bo utraciła "kiedyś" poszczególne zdolności.

    Dlatego najprędzej zostałoby wprowadzone ukrywanie zdolności na nieswoje profesje lub ukrywanie zdolności przez siebie wybranych, lub zdolności dawno nieużywanych.
    Przykładowo: widzimy tylko część zdolności (zależnie od ustawień), natomiast dojeżdżając do samego dołu mamy przycisk: "Pokaż więcej (posiadanych) zdolności", który rozszerzy listę o następne pozycje.


    Podsumowując:
    Nie będzie. Zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •