Zobacz wyniki ankiety: Chcesz takiej zmiany?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 48.84%
  • Nie

    22 51.16%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Wyłączenie wypadania itemków po przegranej walce

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Wyłączenie wypadania itemków po przegranej walce

    Tak jak w temacie. Strasznie irytuje, a czasem bardzo boli taka strata, gdy wraz z przegraną walką jeszcze jesteśmy dodatkowo pozbawieni kochanego itemka.

    Choć szansa jest niewielka to każdy najbardziej boi się straty jakiegoś cennego przedmiotu, przez co unika się bójek. Bójki przez to źle się mogą kojarzyć, nikt nie pomaga, spada zainteresowanie pvp itd.
    Niby jest depozyt, ale wątpię, by ktoś korzystał z niego w celu ochrony itemków, a jak ktoś zbiera karty to już w ogóle nie starczy mu miejsca.
    Myślę, że po tej drobnej zmianie walki byłyby bardziej na luzie i ludzie chętniej by się do nich garneli, nawet jakby w zamian traciło się więcej złota.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Nie tylko zwiększy się atrakcyjność bójek, ale przestaną być hodowane setki itemów aby ograniczyć szansę na wypadnięcie tego wartościowego.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Propozycja dla płaczków. Na nie. Drop złota można zwiększyć
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 23-08-2013 o 18:33

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Nie podoba mi się ta propozycja, wypadanie itemków w bójkach to urok tej gry
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Niby jest depozyt, ale wątpię, by ktoś korzystał z niego w celu ochrony itemków, a jak ktoś zbiera karty to już w ogóle nie starczy mu miejsca.
    Na nie.
    Zebrane karty możesz trzymać na postaci typu 'bank czy 'depozyt'. Trzymając karty na głównej postaci, musisz liczyć się z ich ewentualną stratą w bójce.
    Ale skoro wolisz nimi "szpanować"...

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pomimo, że sam nie lubię jak mi coś wypada, to jestem na nie. To tak ma być.
    Bididididid!

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Antek znowu płacze, bo https://mfo3.pl/r/158340775

    Itemki maja wylatywać koniec kropka.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Poojka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    (...)kochanego itemka.
    kochanego

    kochanego
    kochanego

    Ja rdlę.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Na upartego można by zrobić tak, że gdy obrońca przegra, to traci gold itd, ale nie itemy, a gdy przegranym jest agresor, to jest "szansa" na utratę itemów.


    EDIT: Jednak jestem na nie, niech Antek straci wszystko co ma, później propozycja może wejść w życie.
    Ostatnio edytowane przez Pix ; 23-08-2013 o 20:30

  10. #10
    Bisca
    Konto usunięte
    Na nie, itemy mają wypadać i koniec kropeczka ;P

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Albo, żeby poddanie walki nie groziło utratą itemów. Ile razy to jest tak, że gdzieś się spieszę, a tu nagle ktoś atakuje i muszę siedzieć w grze, albo poddać się i stracić swoje dobra.

  12. #12
    Nikon
    Konto usunięte
    myślałem niedawno nad tym
    można by dodać w plecaku bezpieczne miejsca których liczba zależy od ilości ranq, wyłączy wypadanie w nieuczciwych walkach...
    każda zmiana ma jakieś minusy - już lepiej niech zostanie tak jak jest
    straty w bójkach są niewielkie a itemki i tak rzadko wypadają
    na NIE

  13. #13
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Albo, żeby poddanie walki nie groziło utratą itemów. Ile razy to jest tak, że gdzieś się spieszę, a tu nagle ktoś atakuje i muszę siedzieć w grze, albo poddać się i stracić swoje dobra.
    Przemyślałeś to? Tak to gadasz o TvT, PvP, a teraz chcesz robić z graczy tchórzy, którzy ze strachu o itemem, będą się poddawać turę przed śmiercią - gra ma zachęcać do rozwoju postaci, a nie stania w miejscu i grania na tzw. fabułę. Masz problem to trzymaj rzeczy na postaci bankowej, w depozycie lub po prostu nie wychodź na lokacje z bójkami.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 23-08-2013 o 20:56

  14. #14
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Przemyślałeś to? Tak to gadasz o TvT, PvP, a teraz chcesz robić z graczy tchórzy, którzy ze strachu o itemem, będą się poddawać turę przed śmiercią - gra ma zachęcać do rozwoju postaci, a nie stania w miejscu i grania na tzw. fabułę. Masz problem to trzymaj rzeczy na postaci bankowej, w depozycie lub po prostu nie wychodź na lokacje z bójkami.
    W depo jest za mało miejsca a niektórzy muszę mieć cenne itemki przy sobie.

  15. #15
    Magician
    Konto usunięte
    Zdecydowanie na nie, cenne itemki można trzymać sobie na postaci bankowej.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •