Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 52

Temat: Przywrócenie Handlu MF

  1. #31
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Nie wiem czy wtedy były srednie i najwyższe ceny, ale równie dobrze można handel zamknąc na cokolwiek innego. Przecież zawsze możemy cos sprzedac "taniej" i "dac sie naciagnac". Imo można to odblokować i monitorować.
    Nie zgadzam sie z tym. Punkty emef sa w jakis tam sposob unikalne i roznia sie od wszystkiego innego w grze. Wiec handel nimi tez powinien byc unikalny. Racja, zawsze mozemy dac sie naciagnac, ale wartosc jest taka ze jezeli to itemek w grze, to tylko piksele, jezeli emefy to juz hajs. Dlatego powinny byc nadzwyczajnie kontrolowane, a skoro aukcje spelniaja funkcje, jak najbardziej powinno zostac jak jest.

  2. #32
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wystarczy wyznaczyć zaporową cenę minimalną wystawienia i zmieniać ją wraz ze zmianą wartosci.
    Bididididid!

  3. #33
    Jedyny handel MFami (poza gold <-> MF na aukcji), który ograniczałby naciąganie to:
    wystawianie przedmiotów/eq za MFy na aukcji z wyższą niż standardową prowizją (np. 20-50%). Z opcją tylko i wyłącznie licytacji (w MF) i minimalnym czasie trwania (np. 24h).

    Natomiast jeśli ma być handel bezpośredni między graczami w formie gold <-> MF to nie ma większego sensu, bo to samo umożliwiają obecnie aukcje, to jedynie spowoduje pojawianie się nadużyć. Natomiast jeśli chodzi o eq <-> MF w handlu bezpośrednim to samo w sobie jest ciężkie do wyceny - stąd lepsze są licytacje.

  4. #34
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Trochę głupio z tą usługą, bo często zdarza się, że ktoś kupi golda przez usługę nie wiedząc, że więcej może zarobić wystawiając na targ.

  5. #35
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Kiedyś było lepiej.

  6. #36
    mandaryn
    Konto usunięte
    ja proponuje to samo

  7. #37
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94

    Nowa Opcja Handlu

    Moim pomysłem jest to,aby dodać do handlu...wymienianie się MF'ami.
    Nie proponuję tego,aby można było żebrać xD...ale dlatego,aby było mniej złodziei kont,ponieważ wiele osób mówi,że da MF'y na konto
    i jakaś osoba wtedy się nabiera.Myślę,że ta propozycja wam się spodoba.

  8. #38
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Kiedyś było, ale usunęli.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał miorts Zobacz post
    Moim pomysłem jest to,aby dodać do handlu...wymienianie się MF'ami.
    Nie proponuję tego,aby można było żebrać xD...ale dlatego,aby było mniej złodziei kont,ponieważ wiele osób mówi,że da MF'y na konto
    i jakaś osoba wtedy się nabiera.Myślę,że ta propozycja wam się spodoba.
    było i było mniej kradzieży kont, więcej kradzieży/wyłudzania MFów

  10. #40
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ta opcja nie nie jest niczym złym, ale bardzo dużo graczy by oszukiwało na mf'ach i je wyłudzało.

  11. #41
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ta opcja nie nie jest niczym złym, ale bardzo dużo graczy by oszukiwało na mf'ach i je wyłudzało.
    Ich wina. Opcja powinna wrócić, a buraki będą miały nauczkę.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    juz było kiedys nie wejdzie kolejny raz

  13. #43
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    zgadzam się z przedmówcą powyżej.
    Od mf masz aukcje

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2015
    Postów
    44
    Aukcje są, przydałoby sie coś takiego w aukcjach że np: Zielona Szata +3 - cena: 500.000g + 30mf, od mf nie byłaby pobierana prowizja.

  15. #45
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Jak najbardziej, takie coś by mogło by być.
    Tylko wtedy by wszystkie itemy leciały za mf. Taka opcja tylko do specjalnego uzbrojenia (np. powyżej +4 i dla kart)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •