Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: Przywrócenie Handlu MF

  1. #16
    XdynamoX
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Od niedawna skupuję punkty MF na targu. Nie wiem czemu wszyscy narzekają na średnią cenę ("zabetonowaną przez administrację"), skoro praktycznie nie da się kupić punktów MF (w licytacji) poniżej niej. To tylko potwierdza tezę, że punkty MF są drogie, ponieważ są tyle warte.
    No i wszystko wyjaśnione
    Jak cie nie stać to nie kupuj.
    Cena MF rośnie bo rośnie także zysk z potworków.
    Według mnie jest dobrze.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Graczy. Mogą płacić za usługi premium złotem a nie złotówkami.
    No, ale te punkty MF skądś się biorą. I tak gracze je kupują, a zapotrzebowanie graczy na potrzeby premium i możliwość zdobycia usług premium bez wydawania pieniędzy tylko napędza ich kupowanie przez część osób, by sprzedać je na targu (300k za 3 złote to całkiem przyzwoita cena), w efekcie czego więcej MF jest kupowane.
    Gdyby MF można było zdobyć tylko poprzez płacenie złotówkami, popyt na nie byłby dużo niższy (a więc i podaż by się zmniejszyła).
    Czy więc jest to ukłon? Raczej skinienie głową.


    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Od niedawna skupuję punkty MF na targu. Nie wiem czemu wszyscy narzekają na średnią cenę ("zabetonowaną przez administrację"), skoro praktycznie nie da się kupić punktów MF (w licytacji) poniżej niej. To tylko potwierdza tezę, że punkty MF są drogie, ponieważ są tyle warte.
    Są drogie, ponieważ może je kupić każdy, a że w grze jest bardzo dużo osób, które na gospodarowaniu majątkiem znają się gorzej niż Bach i kupują MFy drożej, niż to się opłaca. Złoto zarabiane jest niskim kosztem, więc jak ubywa to mało kto to zauważa, gdy na nie nie zwraca uwagi. We efekcie widoczne są licytacje, w których cena MF osiąga ( w licytacji) przed końcem poziom dużo wyższy niż w innej aukcji Kup Teraz.
    A same MFy nie są tyle warte, lecz mają pewną "kolekcjonerską wartość" w takich sytuacjach.

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Gdyby MF można było zdobyć tylko poprzez płacenie złotówkami, popyt na nie byłby dużo niższy (a więc i podaż by się zmniejszyła).
    Czy więc jest to ukłon? Raczej skinienie głową.
    Ok, w takim razie w ogóle zrezygnujemy z możliwości z handlu MF'ami - a co tam, nie musimy przecież, aż tyle zarabiać

    Następnie postawimy NPC wymieniającego gold za MF, sprzedającego unikaty (w tym niedostępne inaczej) za MF i inne tego typu rzeczy. Jest to przecież standard w grach MMO, także wszyscy powinni być zadowoleni.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ok, w takim razie w ogóle zrezygnujemy z możliwości z handlu MF'ami - a co tam, nie musimy przecież, aż tyle zarabiać

    Następnie postawimy NPC wymieniającego gold za MF, sprzedającego unikaty (w tym niedostępne inaczej) za MF i inne tego typu rzeczy. Jest to przecież standard w grach MMO, także wszyscy powinni być zadowoleni.
    pozwol ze zacytuje slynny cytat z filmu ktory odwzwierciedla w sumei ta gre juz
    ciemnosc.... widze ciemnosc .... ciemnosc widze
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ok, w takim razie w ogóle zrezygnujemy z możliwości z handlu MF'ami - a co tam, nie musimy przecież, aż tyle zarabiać
    To głupie. Nie miałem na myśli tego, że jest z tym problem, tylko kłóciłem się ze stwierdzeniem, czy to jest ukłon w stronę graczy czy nie. Nie jest to w żadnym wypadku działanie na niekorzyść graczy czy czyjąkolwiek...
    Następnie postawimy NPC wymieniającego gold za MF, sprzedającego unikaty (w tym niedostępne inaczej) za MF i inne tego typu rzeczy. Jest to przecież standard w grach MMO, także wszyscy powinni być zadowoleni.
    Na Was brak upka chyba też źle działa : D

  6. #21
    Nikon
    Konto usunięte
    Dobrze jest jak jest - przynajmniej ciężej kogoś oszukać. Jedyną wadą jest to, że nie da się zarobić na kupnie mf na targu.
    Proponuje aby przez 24h po wygraniu aukcji można było sprzedawać mf które się kupiło.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2011
    Postów
    30
    [QUOTE=Antybristler;152357]No to chociaż niech będzie dowolna cena wystawiania MF na sprzedaż. Jeśli nadal będzie zablokowania to cena średnia będzie tylko rosnąć.[/QUOTE


    dobry pomysl bo bedzie mozna dac komus kilka mfof za darmo jako prezent

  8. #23
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Już wprowadzono zmianę, która mnie satysfakcjonuje

  9. #24
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Ładnie teraz spada muszę powiedzieć.
    Kilka dni temu minimalna była pod 25k, a teraz 22,5.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #25

    Kciuk w górę Punkty MF

    Proponuję aby do gry wróciła funkcja handlowania punktami MF. ( na handlu )

  11. #26
    Lonely
    Konto usunięte
    Funkcja handlowania punktami MF nie na darmo została wycofana. Z tego co pamiętam miało to zapobiec jakimś tam oszustwom i przelewania MF z multi kont.
    Nie przejdzie.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ktoś kiedyś kupił nawet 30mf za 18k. Dlatego teraz jest blokada, bo naciągania była masa.

  13. #28
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ktoś kiedyś kupił nawet 30mf za 18k. Dlatego teraz jest blokada, bo naciągania była masa.
    Ktoś miał swój rozum, mógł się zgodzić bądź nie. ~~ W innym wypadku zapytać kogoś.

  14. #29
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie wiem czy wtedy były srednie i najwyższe ceny, ale równie dobrze można handel zamknąc na cokolwiek innego. Przecież zawsze możemy cos sprzedac "taniej" i "dac sie naciagnac". Imo można to odblokować i monitorować.
    Bididididid!

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Nie wiem czy wtedy były srednie i najwyższe ceny, ale równie dobrze można handel zamknąc na cokolwiek innego. Przecież zawsze możemy cos sprzedac "taniej" i "dac sie naciagnac". Imo można to odblokować i monitorować.
    Z tego co pamiętam, to były średnie i najwyższe ceny, ale mogę się mylić . Również jestem za odblokowaniem tej funkcji.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •