Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: Ranking "Pomocnicy" a sępienie

  1. #16
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ja uważam że ten rank to pomyłka, bo do 7 poziomu raczej nikt problemów nie ma
    ja pomagam bezinteresownie i mam gdzieś ten ranking, jak spinacie tak pupencje o to, nikt nie broni stać wam w dili i również sępić.
    każdy bardziej ogarnięty gracz wie na jakimi prawami ten rank sie rządzi... dla nowych 2k to jest całe uzbrojenie na 5 poziom, wiec niech kupują, łatwiej bedzie zacząć nowym, gra zarobi--> szybciej up // haha żarty sie mnie trzymają:P //
    reasumując: rank zbędny ale niech sobie będzie jeżeli ktoś może skorzystać //nowi//
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  2. #17
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Nowym np. ta solucja Antka jest zbędna gra jest już ta zbudowana że każdy w miarę ogarnięty zrozumie.

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Andres Zobacz post
    Nowym np. ta solucja Antka jest zbędna gra jest już ta zbudowana że każdy w miarę ogarnięty zrozumie.
    Żebyś się nie zdziwił o jakich kwiatkach czasem się dowiaduję.

  4. #19
    Andersen
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Ja z Nerusem nie sępiliśmy i dorobiliśmy się niezłych punktów.
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Chyba nie wiesz jak my z nerusem działamy. Widziałeś mnie kiedyś jak sępiłem?
    Osoby, którym pomagam i są mi bardzo za tą pomoc wdzięczne informowały mnie jak działacie. Spamujecie Prywatne Wiadomości każdej nowej postaci.
    Jeżeli chodzi o tak zwane "sępienie" to nie ma w nim niczego złego, dopóki osoby, którym się pomogło są zadowolone, prawda?
    Czyż nie o to właśnie chodzi? Żeby pomóc w rozpoczęciu gry nowym osobom?
    Osoby tutaj się wypowiadające w większości nie znają zupełnie sytuacji. Prawda jest taka, że przerażająca większość nowych graczy wchodzących na Rynek Dilli nie przekracza poziomu 6 i porzuca grę. Dzięki pomocy (którą między innymi oferuję, nie wiem jak inni topowicze w rankingu) zatrzymałem w grze już kilkadziesiąt osób zdobywających właśnie poziom 20. Bo przecież wy nie możecie wiedzieć, że oprócz pomocy materialnej, którą oferuję na starcie gry, zapewniam również darmową pomoc fabularną, ze statystykami, skryptami i jestem na każde zawołanie ponad 100 graczy, przez co mam niesamowity spam.
    Ranking jest potrzebny, bo gdyby nie on, nie pomagałbym. A gdybym nie pomagał, to na dzień dzisiejszy w MFO grałoby przynajmniej kilkadziesiąt osób mniej. A przecież dochodzą jeszcze osoby od innych Pomocników.
    Nie róbcie afery o sępienie, bo nie jest ono do was skierowane, tylko do nowych graczy, a dopóki oni są zadowoleni, to wszystko jest w porządku.
    Natomiast jeżeli komuś spam przeszkadza, to istnieje cudowna opcja "ignoruj".

  5. #20
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    tru. ja sama korzystałam z tej solucji bo niektórych rzeczy znaleźć nie mogłam przydaje sie, odwalił kawał dobrej roboty i wystarczy odesłać do solucji a nie produkować sie "jak zrobić cośtam..."
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  6. #21
    Shikaten
    Konto usunięte
    Najbardziej solucja pomogła chyba przy zręcznościówką po minosie, ale w sumie chyba nie o tym temat

  7. #22
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Czyż nie o to właśnie chodzi? Żeby pomóc w rozpoczęciu gry nowym osobom?
    Problem leży gdzie indziej. Gdyby takowy ranking nie powstal, nikt by nie pomagał. Bo robią to tylko dla rankingu. To nie jest zachęta, motywacja, tylko liczby w drabince :-). Cała topka pomagających robi to tylko dlatego, by otrzymywać punkty.
    Bididididid!

  8. #23
    Andersen
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Problem leży gdzie indziej. Gdyby takowy ranking nie powstal, nikt by nie pomagał. Bo robią to tylko dla rankingu. To nie jest zachęta, motywacja, tylko liczby w drabince :-). Cała topka pomagających robi to tylko dlatego, by otrzymywać punkty.
    Nie rozumiem co w tym złego. Naturalna kolej rzeczy.
    Obie strony są zadowolone, gracze bo uzyskali potrzebną pomoc, pomocnicy bo dostają punkty do rankingu i tylko osobom postronnym coś przeszkadza i szukają dziury w całym.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Robią to tylko dla głupiego medalu wiszącego nad główką.
    __
    Ja z Solucji nie korzystałem i sam grę przeszedłem aż do teraz i czekam na upa.

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Problem leży gdzie indziej. Gdyby takowy ranking nie powstal, nikt by nie pomagał. Bo robią to tylko dla rankingu. To nie jest zachęta, motywacja, tylko liczby w drabince :-). Cała topka pomagających robi to tylko dlatego, by otrzymywać punkty.
    Solucją spamowałem w Dilli jeszcze przed powstaniem tego rankingu. Zwróciłem tym uwagę Tomiego, który napisał, że mógłby powstać jakiś system pomocników. Więc chyba nie działam na szkodę gry czy coś takiego.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Wiecie ja jak pewnie każdy nie lubi sępów ale takie pytanie"czy komuś ten rank przeszkadza?"
    może by po prostu dawać mute na takiego typu sępienie albo żeby wyskakiwała informacja "Gracz powinien dobrowolnie dać ci punkt" tak jak jest wtedy gdy piszesz "sprzedam" publicznie

  12. #27
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Solucją spamowałem w Dilli jeszcze przed powstaniem tego rankingu. Zwróciłem tym uwagę Tomiego, który napisał, że mógłby powstać jakiś system pomocników. Więc chyba nie działam na szkodę gry czy coś takiego.
    Nie mówię, że działasz. Po prostu nie ładnie, że oczekujesz nagrody za swoją ciężką pracę. Reputów masz dużo - a nie widziałem, żebyś o nie prosił. Da się. Natomiast rozumiem, że trzeba iść do przodu "bo konkurencja działa i prosi, więc ja też muszę, jak chcę być w rankingu".
    Bididididid!

  13. #28
    osiem osiem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Skoro napisałem solucję to chyba mogę sobie ją reklamować i mieć z tego zysk w postaci rankingu?
    Jeżeli robiłeś coś kiedyś społecznie, wyłącznie z pobudek altruistycznych ( jak twierdziłeś) to dyshonorem jest domaganie się z tego tytułu jakichkolwiek profitów, nawet głupich kliknięć w gwiazdkę.
    A takie zachowanie nie przystoi ci tym bardziej teraz gdy jesteś moderatorem. Motywy jakie powinny tobą kierować powinny być bardziej szlachetne niż posiadanie wysokiej pozycji w rankingu, rankingu który i tak jest zakłamany, założę się o własną głowę, że większość osób, która widnieje na szczycie tej tabeli nawet by nie pomogła w najprostszym problemie, gdybym nie zaoferował im głupiego kliknięcia w gwiazdkę.

  14. #29
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Nie mówię, że działasz. Po prostu nie ładnie, że oczekujesz nagrody za swoją ciężką pracę. Reputów masz dużo - a nie widziałem, żebyś o nie prosił. Da się. Natomiast rozumiem, że trzeba iść do przodu "bo konkurencja działa i prosi, więc ja też muszę, jak chcę być w rankingu".
    Wg mnie ten ranking nie jest do końca sprawiedliwy i trzeba trochę pozmieniać. Dlatego zaproponowałem to: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...icy-propozycja
    Oczywiście nikt się nie udziela, nikt nie ma pomysłów, a temat powoli zagrzebują inne propozycje i "propozycje".

  15. #30
    Andersen
    Konto usunięte
    Cytat Napisał osiem osiem Zobacz post
    Jeżeli robiłeś coś kiedyś społecznie, wyłącznie z pobudek altruistycznych ( jak twierdziłeś) to dyshonorem jest domaganie się z tego tytułu jakichkolwiek profitów, nawet głupich kliknięć w gwiazdkę.
    A takie zachowanie nie przystoi ci tym bardziej teraz gdy jesteś moderatorem. Motywy jakie powinny tobą kierować powinny być bardziej szlachetne niż posiadanie wysokiej pozycji w rankingu, rankingu który i tak jest zakłamany, założę się o własną głowę, że większość osób, która widnieje na szczycie tej tabeli nawet by nie pomogła w najprostszym problemie, gdybym nie zaoferował im głupiego kliknięcia w gwiazdkę.
    Kolejna już wypowiedź w tym temacie całkowicie pozbawiona sensu i oderwana od rzeczywistości.
    Niech ktoś mi wytłumaczy co jest złego w pomaganiu za punkt do rankingu. Nie rozumiem dlaczego wypowiadają się tu osoby nie mające pojęcia o sytuacji.
    Mam propozycję, niech każdy kto krytykuje Antybristlera i innych graczy za to, że zbierają punkty do rankingu, niech pójdzie teraz do Dilli i pomaga za darmo. I niech robi to codziennie przez następny miesiąc. Zapraszam.

    Każdy taki mądry, a żaden nie pomaga ; )
    Ostatnio edytowane przez Andersen ; 12-08-2013 o 16:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •