Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Temat: Ranking "Pomocnicy" a sępienie

  1. #46
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Nikon Zobacz post
    najgorsza jest pomaganie gdyż gracze przestają używać mózgu
    niestety prawda. niektórym raz pomożesz - podpowiesz np. jak questa zrobić to o wszystko Cie zaczynają pytać.
    - na forum wszystko jest opisane
    - oj weź mi znajdź bo ja nie umiem..
    ;/
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    Przypadkiem ten cały system "pomocników" nie miał być dla ludzi, którzy mają problemy w grze a nie dla zainteresowanych zdobywaniem medali? Jeżeli ktoś nie wiedziałby co należy zrobić w danym momencie gry, po prostu wyszukiwałby w rankingu pomocników kogoś online, kto jest w stanie wspomóc go radą. Odwdzięczałby się tym kliknięciem, przez co dana osoba dalej mogłaby pozostać na szczycie rankingu i dalej pomagać zagubionym duszom. Ten limit, że tylko 1-7(?) lvl może odwdzięczyć się za pomoc, też trochę jest dziwną regułą.

  3. #48
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Może.

  4. #49
    Poojka
    Konto usunięte
    Przepraszam bardzo, ale dlaczego niby za pomoc (czy to w postaci pieniędzy, czy linku do solucji) uważacie, że nie powinno się dawać 'pomógł mi'? Przecież to jest pomoc, jeśli uważacie inaczej, to jesteście zwykłymi niedoukami i ignorantami. Tym bardziej, że kiedy 'spamują' propozycjami pomocy to rzeczywiście nowi gracze dzięki temu mają lepszy start.

  5. #50
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ekonomista Zobacz post
    Jeżeli ktoś nie wiedziałby co należy zrobić w danym momencie gry, po prostu wyszukiwałby w rankingu pomocników kogoś online, kto jest w stanie wspomóc go radą.
    Ty naprawdę myślisz że nowi gracze potrafią szukać takich danych? Max 3% nowych graczy.
    Może i ktoś sępi od nowych graczy ale nie raz widziałem Antka wysyłającego linki do swojej Obstrukcji. Jest dobrze jak jest po uj to zmieniać.

  6. #51
    Nie rozumiem o co ten ból dupy. Ktoś ma (jak dla mnie ) nic nie warte punkciki w rankingu i super medal nad głową. I wy naprawdę tracicie swój czas aby narzekać na coś tak błahego ? Srsly ?

    A i jeszcze coś. Reklamowanie się antka, a raczej reklamowanie jego solucji jest czymś dobrym. Nie każdy zajrzy do tego schowka na gemy speeda w rurze ; ), a jeśli wykonał taką żmudną robotę to chyba logicznym jest, że nie chce aby ta robota poszła na marne.
    Tyle w temacie.
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  7. #52
    Ranking nie zostanie usunięty. Przy jego powstaniu zdawano sobie sprawę, jak to się skończy - np. kasa za "pomógł mi", jednak o to chodziło. Takie osoby mają dzięki temu łatwiejszy start, być może zwrócą się ponownie do tej osoby, a dana osoba np. napisze, aby zaglądać do konkretnego działu na forum. Potrafiąc zapytać o coś na forum, już chyba każdy by sobie poradził z dalszą grą.

    Zresztą obecnie nie widzę większych minusów zaistniałej sytuacji. Ktoś pomaga w dowolny sposób, taki jaki mu pasuje i na jaki go stać, a nowe osoby dziękują za tą pomoc odwdzięczając się kliknięciem "pomógł mi". Ktoś może być niezadowolony? Chyba tylko te osoby, które zostały przy tym oszukane - kliknął "pomógł mi" nie otrzymując jeszcze (później też) żadnej pomocy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •