Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: ,,Pomaganie w walce''

  1. #1
    Shikaten
    Konto usunięte

    ,,Pomaganie w walce''

    Witam, do napisania tego tematu podkusiło mnie ostatnio często widywane oszustwo, mianowicie rzekome pomaganie w walce. Przykład numer 1:

    Gość, 50 lvl mnie zaatakował, przyszedł inny 50 lvl mi do pomocy. Co się okazuje? Rzekomy pomocnik leczy przeciwnika a mnie zabija.

    To oszustwo jest modne u osób, które nigdy nie przegrywają bójek, bo to by zaszkodziło ich honorowi, tylko tym pokazują, że nie mają żadnego honoru. Co proponuję aby przeciwdziałać? Każde pomaganie w walce przeciwnikowi więcej niż jeden raz oznacza wykluczenie z walki, coś jak śmierć, ale bez możliwości wskrzeszenia. Dlaczego tak drastycznie? Nikt się nie myli 2 razy pod rząd. A jeśli chodzi o to, czy to jest możliwe, to na pewno jest.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    To jest sabotowanie pogódź się z tym...

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Z sabotażystami to jest raczej problem nie do rozwiązania.

    Najlepiej wbić 50lv i się odegrać. Nie powinno być trudno, bo 95% graczy atakujących niższe levele są po prostu zbyt słaby na walkę z równym sobie.

  4. #4
    Shikaten
    Konto usunięte
    Tia, zaatakował mnie teraz 44, pomógł mi kumpel z 50, przyszła Dervera do pomocy temu, co mnie zaatakował i przegrywała z nami... Wtedy przyszedł do pomocy jeszcze jeden 50, bo ona przedłużała, okazało się, że gość robi sabotaż i przegraliśmy. A najgorsze jest to, że Dervera się stara o GM'a, ludzie - oszuści nigdy nie powinni mieć wysokiej pozycji.
    Ostatnio edytowane przez Shikaten ; 08-08-2013 o 01:14

  5. #5
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Nie płacz, gra to gra trzeba mieć bandę która pomoże ci w bójce

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    W takim razie skoro mieliście przewagę to po co ryzykować?
    Sabotaż to nie żadne oszustwo.
    I nie ma co płakać.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    O co sie stara Dervera? W tej grze nie ma GMów, bo nie ma Panelu.

    Co do tematu - saboty sa powszechne. Kiedys, jeszcze jak łapali na jeziorze, to chociaz byly przyjemne walki - nawet jak przegrywales i tak miales z tego fun, bo walki byly wtedy bardzo przyjemne. Od Eliar zaczely sie saboty i to niestety jest problem, z ktorym na razie administracja sobie nie razdzi i nie zabiera w tej kwestii głosu.
    Bididididid!

  8. #8
    Shikaten
    Konto usunięte
    Sabotaże to nie oszustwo? Chyba największa głupota jaką słyszałem...

  9. #9
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    W regulaminie gry nie ma nic o sabotażach, więc z prawnego punktu widzenia nie jest to oszustwo.
    Ostatnio edytowane przez Seitas ; 08-08-2013 o 11:52

  10. #10
    Shikaten
    Konto usunięte
    Istnieje też coś takiego jak prawo niezapisane, tak zwana moralność... Dla mnie takie zachowanie jest całkowicie pozbawione honoru. Mam nadzieję, że ktoś coś w końcu z tym zrobi, bo na razie jest masakrycznie

  11. #11
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Brak honoru to już sprawa osób sabotujących. To oni tracą zaufanie. Tak jak napisał Antybristler wbij 50 lvl odegraj się z kimś albo poproś kogoś o to, na przyszłość nie bierz do walk osób nieznanych dla ciebie.

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    A najgorsze jest to, że Dervera się stara o GM'a, ludzie
    hahah. Nikt tu się nie stara o GM'a w tym miesiącu (a już tym bardziej Dervera się nie stara ;>)

    Nawet z sabotami da się wygrać. Klucz to nie brać osób, których nie znasz (jak mi atakują 33 (obecnie 38 ) lv, to wołam znajomych i, rzeczywiście, wygrywam bez sabotów)

  13. #13
    Shikaten
    Konto usunięte
    Cóż, rozmawiałem z nią, napisałem jej: ,,zrobię wszystko, żeby to zostało zabronione'', a ona coś tam, że sama to zrobi, bo będzie się starać o GM'a. Po prostu uprzedzam.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    poza tym po co do przewagi brać kolejną osobę? polecam przeczytać jakie ograniczenia ma agresor;]
    "Zasady walk - Dokładnie rozpisane kto może dołączyć do walki, kiedy można wezwać pomoc oraz ile czego stracimy lub zyskamy."
    zycze mniejszych bulwersów, bo sabotaże to pikuś, na igrzyskach to już norma, wszyscy sie wkurzają a walczyć z tym nie ma co chyba ze na pocieszkę dam ci wygraną walkę z sabotażem
    2 vs 6 https://mfo3.pl/r/131462539
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  15. #15
    Shikaten
    Konto usunięte
    Walka iście wyborna :P Chociaż sabotaż jest chyba tylko w mfo spotykany, wg mnie to powinno być zabronione

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •