Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Skroty klawiszowe

  1. #1
    Veldar Bank
    Konto usunięte

    Skroty klawiszowe

    Mam taka mala propozycje, a mianowicie kiedy jest okno walki za po prawej stronie opcje, trzeba klikac i sie doszukiwac, ja mam pomysl zeby to troche uproscic wprowadzajac skrpty klawiszowe. W oknie menu opcji mamy: opusc kolejke, aktywuj auto walke, zaproponuj remis, poddaj sie, wezwij pomoc
    i pokaz wszystkie polecenia, moje propozycje skrotow: opusc kolejke=ctrl+o aktywuj auto walke=ctrl+a zaproponuj remis=ctrl+r poddaj sie=ctrl+p
    wezwij pomoc=ctrl+s pokaz wszystkie polecenia=ctrl+q
    Niby drobiazg ale sie przydac moze, nikomu nie wadzi.

  2. #2
    XdynamoX
    Konto usunięte
    Na pewno uprościło by to grę.
    Jestem za.
    Ale nie sądzę że to jest niezbędne.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2011
    Postów
    42
    według mnie bezsensu , ludzie w tą wersję grają od paru lat i wszystko było dobrze
    Jestem na Nie

  4. #4
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    a skrot klawiszowy szybkiego uleczenia ctrl+spacja tez jest bez sensu skoro jest guzik? w sumie wcale sie nie dziwie zawsze znajdzie sie jakis hejter co mu sie nic nie podoba, jak to mowia zawsze jest wyjatek od reguly, pozatym nikomu nie kaze go uzywac ale dobrze by bylo zeby bylo cos takiego, jak ktos woli klikac to niech klika jak ktos woli miec skrot zeby sie nie meczyl to bedzie uzywal skrotu, nikomu nic nie nakazuje

  5. #5
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tysiek Zobacz post
    według mnie bezsensu , ludzie w tą wersję grają od paru lat i wszystko było dobrze
    Jestem na Nie
    no taa, a skrot klawiszowy szybkiego uleczenia tez jest bez sensu bo jest guzik, epickie poprostu, wcale sie nie dziwie zawsze sie znajdzie jakis idiota ktory to glupio skomentuje, jak ktos chce moze klikac, jak ktos chce moze skrotu uzywac, ja tylko poszerzam zakres dzialan, a kto je wykorzysta to juz zalezy od samego gracza

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Vel Zobacz post
    a skrot klawiszowy szybkiego uleczenia ctrl+spacja tez jest bez sensu skoro jest guzik?
    tylda lepsza;D
    skróty klawiszowe zawsze spoko, ale nie takie jak podałeś bo mogą kolidować z przeglądarką / windowsem
    no ctr+o odpada.

    nie pisz postu pod postem. nie używaj słowa idiota bo banują za to:P
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na opuszczenie tury by sie przydało. Czasami jak leżę w łóżku i gram na lapku, to staram się wykorzystywać samą klawiaturę - a opuszczenie tury muszę klikać.
    Bididididid!

  8. #8
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Na opuszczenie tury by sie przydało. Czasami jak leżę w łóżku i gram na lapku, to staram się wykorzystywać samą klawiaturę - a opuszczenie tury muszę klikać.
    bardzo prosze mozna tak zrobic nie widze przeszkod, masz jakis pomysl jaki to ma byc skrot klawiszowy?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •