Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Drwal

  1. #16
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ma koszulę i brodę więc jestem na tak.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 03-08-2013 o 12:16
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Marillin Zobacz post
    Najważniejsze i tak jest to, że drwale mają super koszule i wielkie brody.
    to zmienia postac rzeczy jestem na tak
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  3. #18
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Równieź na tak. Oby więcej takich pomysłów!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #19
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jak drwal to trzeba dodać tartak. Ktoś musi robić z bali deski.

  5. #20
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jedyna nadzieja w lenistwie administracji , bo propozycja totalnie debilna mająca całkowicie zmienić charakter gry. Wejdzie drwal to zaraz będziecie chcieli inne zawody, a fabuła stanie na 10lat. Przy kowalstwie jest ograniczenie - fundusze, które trzeba mieć na robienie, tutaj będzie masa ludzi stojących przy drzewie na jego resp - ja tak to widzę.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 03-08-2013 o 16:55

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Słyszałem jeszcze że nie tylko brody mają wielkie. ^^

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Koszule w kratę, bródki, Machanie toporkiem przy cyfrowym iglaku *__* Jestem za!

  8. #23
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a w po ulepszeniu u kowala toporek czy siekierka zamienia sie w pile lancuchowa ....

    Dzisiejszy edit:
    co z tym drwalem, ?
    bo chcalbym juz zaczac wycinac drzewa az do devos jak narazie bo dalej nie otwarte ?
    brode juz zapuscilem, duzy jestem nadaje sie na drwala :>
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 11-08-2013 o 22:20
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  9. #24
    Shikaten
    Konto usunięte
    ^
    To duży mi się kojarzy z ...



    A żeby bez offtopu to wolę pędzić bimbry i przygotowywać nalewki z ziółek ;3

  10. #25
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    az taki duzy nie jestem, ale swoja posture mam, naprawde nadaje sie na drwala,,,,
    ewentualnie do tartaka ,,, moge nosic juz deski ...
    wazne zebym mial jakies zajecie w grze...
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2011
    Postów
    14
    Na pewno administracja chętnie i szybko to zrobi a, za tydzień będzie up'ek. ;D
    Jeśli z tych desek zrobimy most do Devos albo, rowero-kopter którym polecimy do Devos to chętnie.
    Jak to sobie wyobrażacie?Czatowanie na drzewo,inna fabuła dla drwala,inne misje dla drwala itp. itd. To kiedy niby administracja ma się wyrobić z upkiem?

  12. #27
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Oliweczka Zobacz post
    Na pewno administracja chętnie i szybko to zrobi a, za tydzień będzie up'ek. ;D
    Jeśli z tych desek zrobimy most do Devos albo, rowero-kopter którym polecimy do Devos to chętnie.
    Jak to sobie wyobrażacie?Czatowanie na drzewo,inna fabuła dla drwala,inne misje dla drwala itp. itd. To kiedy niby administracja ma się wyrobić z upkiem?
    jakto kiedy maja wyrobic z upkiem ?
    zaswsze upek jest robione w "wolnej chwili"
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Oliweczka Zobacz post
    Na pewno administracja chętnie i szybko to zrobi a, za tydzień będzie up'ek. ;D
    Jeśli z tych desek zrobimy most do Devos albo, rowero-kopter którym polecimy do Devos to chętnie.
    Jak to sobie wyobrażacie?Czatowanie na drzewo,inna fabuła dla drwala,inne misje dla drwala itp. itd. To kiedy niby administracja ma się wyrobić z upkiem?
    jakto kiedy maja wyrobic z upkiem ?
    zaswsze upek jest robione w "wolnej chwili"
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •