Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pixel-artysta

  1. #1
    Shikaten
    Konto usunięte

    Pixel-artysta

    Witam, chciałbym pomóc grze poprzez robienie grafik... Wiem, że te obecne są z RPG - makera, a fajnie byłoby stworzyć coś od siebie. Obecnie próbowałem swoich sił przez 3 lata, robiąc grafiki tibijskie(a więc izometria, czyli widok jakby z lotu ptaka), ale spodziewam się, że poradziłbym sobie w takim widoku, jaki istnieje w mfo3.

    Przykładowe prace:







    To tylko malutki kawałek, ale nie chciałem pokazywać aż tak bardzo izometrii. Myślę, że to wystarczy.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Admini chyba nie potrzebują pomocy gdyż sami sobie świetnie radzą.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Tak admini nie potzebuja pomocy, bardzo dobrze sobie radza w tworzeniu tej fntastycznej gry i maja bardzo duzo fantastycznych pomyslow, ktorymi nas jeszcze niejednokrotnie zaskocza.
    ps. dalem pozytywa.
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Potwierdzam, admin jest samowystarczalny, doskonale zorganizowany czasowo i nie potrzebuje wsparcia takiego, lecz finansowe.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Podeślij zgłoszenie na: admin@my-fantasy.net

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •