Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Temat: Zredukowanie ceny usługi "Zwiększenie limitu punktów energii"

  1. #1
    KaczuszkaP
    Konto usunięte

    Zredukowanie ceny usługi "Zwiększenie limitu punktów energii"

    Witam. Moja propozycja polega na zredukowaniu ceny tej usługi, gdyż teraz jest mało opłacalna (Przez zmiany w energii)

    Cennik wyglądałby następująco:

    50 punktów - 15 MF

    100 punktów - 30 MF

    150 punktów - 45 MF

    200 punktów - 60 MF

    lub

    50 punktów - 20 MF

    100 punktów - 40 MF

    150 punktów - 60 MF

    200 punktów - 80 MF


    Ja oczywiście jestem za 1 wersją, gdyż przybliżyłaby tą z przed zmianami w energii (tak mi się wydaje, tyle to ja zapamiętałam )

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ceny były takie same tylko limit był mnożony przez dwa czyli realnie 100 pkt za 25 mf.
    tak mogliby obniżyć ceny.
    albo zrobić tak ze
    50- 25mf
    100 - 45mf
    200 - 80 mf
    im wiecej kupujesz tym taniej:-)
    ale nie przejdzie bo $$$$$$$$$$$$$
    to najpopularniejsza usługa a mfo jest tak biedne że ojaciedokładamydointeresuolaboga
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Przywrócić dawne ceny czyli (z przelicznikiem na obecną energię) 25MF - 100 energii.

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Przywrócić dawne ceny czyli (z przelicznikiem na obecną energię) 25MF - 100 energii.
    Owszem
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Administracja ma w nas daleko w poważaniu, chociaż propozycja sensowna, nie przejdzie, bo jedyną stroną która na niej zyska jest użytkownik, którego traktuje się jak śmiecia.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Więcej by zarobili gdyby przywrócili stary przelicznik. Po zmianach ani razu jej nie wykupiłem i pewnie nie tylko ja. Chciałbym zobaczyć wykres przed i po zmianach.
    Średni miesięczny zysk na tej usłudze.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Również jestem za obniżeniem ceny tej usługi.

  8. #8
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Więcej by zarobili gdyby przywrócili stary przelicznik. Po zmianach ani razu jej nie wykupiłem i pewnie nie tylko ja. Chciałbym zobaczyć wykres przed i po zmianach.
    Średni miesięczny zysk na tej usłudze.
    również, teraz jak wiem, że było to kiedyś 2 razy bardziej opłacalne i mfy szło kupić po 15k G sztuka to nigdy już z tej usługi nie skorzystam
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Gdyby nie doszło do tej zmiany to pewnie dobiłbym do 9999 a tak to 2050 mi wystarczy.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #10
    Tehace
    Konto usunięte
    Mi tam wystarcza 350eny, szał

  11. #11
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Trzeba było pisać taki temat przez zmianami żeby nie zmienili, teraz nie zmienią.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #12
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Żeby nie zmienili ? A skąd mieliśmy wiedzieć że będą jakieś zmiany.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Przecież było zapowiadane.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #14
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Była zapowiadana zmiana energii i usługi powinny być odpowiednio do niej dopasowane (jak jest z uzupełnieniem energii itd).
    Co do tej zmiany, to owszem poinformowali kilka dni przed, że nie ruszą i że są ostatnie szanse na zakup po starej cenie ...

    Również od czasu zmian nie kupiłem tej usługi i nie zamierzam, mając świadomość, że przepłacam dwa razy.

  15. #15
    Też jestem niezadowolony ze zmian, nie tyle ceną co limitem limitu, przed jego wprowadzeniem mogłem zgromadzić kilkakrotnie więcej.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •