Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Propozycje dla administracji by uratowac gre, mikstury, gra,interfejs

  1. #1
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641

    Propozycje dla administracji by uratowac gre, mikstury, gra,interfejs

    1.
    Mikstura doswiadczenia: za zloto jakies tanie, zeby dodawalo zwiekszony exp na jakis czas.
    Mikstura AP : za zloto , zeby dodawalo zwiekszenie AP przez jakis czas,
    Mikstura energi: na niskie levele maks powiedzmy 8 , zeby dodawalo ciut energii, za zloto of course,
    jakis prezent na poczatek gry dla ludzi zaczynajacych gre, nie wiem co by to moglo byc ?


    Przy okazji bedzie gold zlatywal z gry taka mam nadzieje.

    zaraz posypia sie komentarze na temat mikstury energii, bo ene mozna kupowac za mfy , tak to prawda
    ze mfy kupuja za przeproszeniem "mlodziki" my kupujemy mfy za golda, wiec ene kupujemy za golda z gry.

    Jezeli faktycznie gra jest nie dochodowa zlikwidowac, mfy na targu, to przyniesie tylko zyski, bo kto bedzie chial sobie uzupelnic energie, to bedzie zmuszony kupic mfy,
    w tej chwili kupujemy za golda z gry.

    2
    zmniejszyc exp dla wszystkich ludzi,
    i tak wszyscy beda stali w eliar niedlugo.
    Powinno byc jakis "przemial" ludzi na poszczegolne miasta, a tu nic wszyscy prawie w eliar,
    Jezeli wiadomo było ze beda tak dlugo upy trwac, to trzeba bylo zrobic bardzo maly exp, zeby zdobywac, mfy by sie ruszyly bo kazdy by dazyl do jakiegos celu, a takto wszyscy poosiągali wszystko co mozna bylo.

    3
    Glowne okno widocznosci, ciut malutkie jakby nie patrzec, nie mozna uruchomic jakos "pelnego ekranu" ? i/lub go powiekszyc ?

    4
    czat zdecydowanie za maly maks 4 linie wierszy wtf ? az tak to obciaza wszystko ?
    nie mozna go powiekszyc powiedzmy do np 15 wierszy ?

    5
    Nie mozna zmienic interfejsu na bardziej "friendly" ? i podzielic bardziej na grupy ?
    Obserwowani gracze gdy jest ich wiele naprawde trzeba przewijac cala strone w dol by jakos zobaczyc czy ktos jest.


    6
    nowe klasy postaci, tak wiem , MFO slynie tylko z woja i maga ?
    i co zwiazku z tym ?
    ano wlasnie coraz wiecej osob proponuje to samo dodanie nowych klas postaci,
    inne gry maja wiecej klas postaci i jakos nie placza...
    balans przeciez da sie zrobic.

    7
    wspolny czat dla obserwowanych

    8
    mozna wprowadzic tzw druga "reke" w postaci,
    czyli tzw tarczy , badz drugiej broni, nowe mozliwosci pvp , oraz pve,
    9


    Tak na poczatek i na szybko wymyslone.
    A teraz Wasze propozycje:

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Fajnie, że chcesz pomóc ale to nie pomoże, to tylko od adminów zależy czy ta gra upadnie na samo dno czy też nie, gra jest dobra aż tylu zmian nie potrzebuje, potrzebna jest zmiana w adminach, ich głowy trzeba zmienić. Takie moje zdanie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Muzo
    Konto usunięte
    Squadron dobrze mówi, gra nie jest na niskim poziomie. Wręcz przeciwnie, jest dobra. Tylko upki są największym problemem..
    Jak wiemy duzo ludzi nie gra na chwilę obecną i czekają na upka. A Dlaczego tak jest? Wszystko osiągneli, bądź znudziła im się ta monotonia.
    Najlepszy sposób to popracować troche w gronie Administracji, która całkowicie zajmie się MFO3, a nie jak w tym przypadku jeszcze poprzednią wersją.

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Utopijne pomysły. Nie przejdzie.
    Bididididid!

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Nie da się zarobić = nie wprowadzamy

  6. #6
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    zmniejszyć eksp z potworków o 80% i będzie ok Tyle wystarczy

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    No chyba nie bardzo, weź pomyśl może, co to da ? NIC
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    teraz sq nic nie da ale po upku, jakby obniżyć expa to ciężej by się expiło, a nie że 1 dzień po upku już grono ma max lewel, a tydzień po upku już ze 100 osób. Do tego nie osłabiać tak minibossów, żeby ludzie się trochę natrudzili dla eq. Wtedy będzie ciekawiej

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    teraz sq nic nie da ale po upku, jakby obniżyć expa to ciężej by się expiło, a nie że 1 dzień po upku już grono ma max lewel, a tydzień po upku już ze 100 osób. Do tego nie osłabiać tak minibossów, żeby ludzie się trochę natrudzili dla eq. Wtedy będzie ciekawiej
    Jakby update był raz na 3 miesiące to ludzie by normalnie wbijali, ew. by się tylko kilka osob wybiło. A jeżeli przez ponad rok (a może nawet to będzie 1,5 roku) nie ma żadnej aktualizacji, to ludzie zbierają MFy a potem własnie wbijają szybko maxa. Administracja sama do tego doprowadziła.
    Bididididid!

  10. #10
    Poojka
    Konto usunięte
    Ad. 5. Jak masz za dużo obserwowanych, to zmniejsz maksymalną wysokość tej zakładki w konfiguracji, o wiele wygodniejsze (ja mam wpisaną wartość 110).
    Ad. 4. Jeśli chodzi o linijki w czacie to zależy od Twojej rozdzielczości, na laptokach zazwyczaj są te 4 linijki właśnie, polecam F11, albo ctrl i -.
    Ja mam obecnie, przy tej rozdzielczości 8 linijek na czacie, 15 zdecydowanie przytłoczyłoby grę.
    Ad. 3. Tutaj polecam ctrl i +, jak tak bardzo Ci na tym oknie zależy.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Marillin Zobacz post
    Ad. 4. Jeśli chodzi o linijki w czacie to zależy od Twojej rozdzielczości, na laptokach zazwyczaj są te 4 linijki właśnie, polecam F11, albo ctrl i -.
    Ja mam obecnie, przy tej rozdzielczości 8 linijek na czacie, 15 zdecydowanie przytłoczyłoby grę.
    Ad. 3. Tutaj polecam ctrl i +, jak tak bardzo Ci na tym oknie zależy.
    tylko ze jak zrobie ctrl-, pojawiaja sie bledy ze nie moge "przewijac" w szukajce stron...
    ta gra ma wiele bledow, wiecej jak onlinowcow.

    nie wieksze okno, a wiecej "widocznosci" w grze ...
    wieksze okno mi tego nie umozliwia.
    Interfejsg gry mozna przebudowac,

    Rozwinac gupe przedmiotow i dolozyc tam w zakladkach zwoje,
    zdolnosci mozna dolozyc do uzbrojenia jakos inaczej nazwac,
    wszystko idzie zrobic i przy okazji zwiekszy sie miejsce na ekranie.
    gemy tez mozna by bylo jakos powiazac z ubrojeniem ?
    w sumie i tak nie zalozysz gemu bez "ubrania"

    duzo mozna zrobic, z glowa, i zrozwaga.
    ja dalem tylko przyklady.
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 14-07-2013 o 20:33

  12. #12
    Poojka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    tylko ze jak zrobie ctrl-, pojawiaja sie bledy ze nie moge "przewijac" w szukajce stron...
    ta gra ma wiele bledow, wiecej jak onlinowcow.
    To pewnie akurat błąd u Ciebie, na żadnym z komputerów, z których korzystam i wchodziłam na mfo, gdzie używałam tej opcji nie wyskakiwały takie błędy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •