Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Kilka pytań do graczy #3

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    13
    [/B][/I]1. Jaką profesją grasz, wojownikiem czy magiem ? Uzasadnij.
    1. Gram Wojownikiem i magiem ponieważ obie postacie mi się podobają -.-
    2. Ile masz postaci, iloma grasz systematycznie, do czego są przeznaczone itp.
    2. Gram 2 Jedną pomagam z mini bossami 2 expię
    3. Lubisz walczyć PvP ? Jak często to robisz ?
    3. Nie lubie
    4. Często bierzesz udział w Igrzyskach Śmierci ? Jeśli tak to w jakim celu ?
    4. Jestem tylko na trybunach.
    5. Kupujesz punkty MF za prawdziwe pieniądze (złotówki) ?
    5. niee
    6. Grałeś(aś)/Grasz w podobne gry do My Fantasy Online 3 ?
    6. Margonem
    7. Jakie są twoje główne cele w grze ?
    7. Nie mam ;d
    8. Chciałbyś/chciałabyś być testerem ? Jeśli TAK to dlaczego ?

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Temat przywrócony na prośbę autora.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    1. Wojownikiem. Co to znaczy uzasadnij? Mam walnąć screena profek moich 6 postaci?
    2. 6, 2, wszystkie są do fabuły, każda ma inny build, jedne bardziej bekowe, drugie mniej.
    3. Meh, jak walczyć pvp, to tylko dla beki, nie lubię spinania dp o ranking, kiedyś walczyłem trochu częściej, żeby zgarniać żetki, obecnie fabuła mi do tego celu wystarcza.
    4. Raczej nie, zwłaszcza teraz, gdy ich nie ma, chodziłem co jakiś czas, bo mnie znajomki poprosili, ale szybko mnie nudziło. KG było znacznie lepsze. Also przydałby się prawdziwy event tvt, a nie 20v3v1v1v1v5v12v2.
    5. Tak
    6. Nie znam gier na tyle podobnych, by o nich wspomnieć.
    7. Bogacić się. A no i rozwalać wszystkie bossy na miliony różnych możliwości, na przeróżnych poziomach, to też jest spk.
    8. Nie wiem, chyba jestem na to za leniwy. Główna korzyść z bycia testerem dla mnie, to by była możliwość walenia bossów i resetowania ich po tysiące razy.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    1. Wojownikiem. Idk dlaczego kiedyś sobie zrobiłem a teraz z przyzwyczajenia.
    2. Mam jedną postać która coś robi, ale podczas Nordii z pewnością się to zmieni. (w tym momencie druga postać jest od patrzenia targu kiedy jestem w "terenie".
    3. Jedynie walczyłem na 20lv, ale chwilowo, dla zabicia czasu. Za pvp mam zamiar się wziąć na poważnie podczas Nordi.
    4. Nie zdarzało mi się ale ponownie, podczas Nordii to się zmieni.
    5. Kupowałem
    6. Margonem chociaż nie uważam, że te dwie gry są podobne.
    7. Podczas Nordii mam w planach zabrać się za pvp.
    8. Nie testowałem, nie wiem jak to jest, nie wypowiem się.
    Ostatnio edytowane przez Fresher ; 20-07-2020 o 02:30 Powód: Przecinki, kropki

  5. #20
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    1. Magiem, w grach tego typu moim głównym wyborem zawsze jest mag.
    2. Narazie dwie, ofc główną oraz drugą którą zrobiłem dla paru testów. Przed update czasem na nią zaglądałem porobić główną fabułę.
    3. Nie, przynajmniej nie w MFO.
    4. Nie.
    5. Bardzo rzadko, chyba tylko raz w życiu czułem wielką potrzebę zakupu paru mf.
    6. Podobne w sensie ten sam gatunek to sporo.
    7. Chyba przejść grę, taki główny cel.
    8. To już zależy od wielu czynników, niby nic mi nie szkodzi.

  6. #21
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Myślę, że to już ostatnie pytania jakie chciałbym wam zadać, nie będę więcej was męczył.

    1. Jaką profesją grasz, wojownikiem czy magiem ? Uzasadnij.
    2. Ile masz postaci, iloma grasz systematycznie, do czego są przeznaczone itp.
    3. Lubisz walczyć PvP ? Jak często to robisz ?
    4. Często bierzesz udział w Igrzyskach Śmierci ? Jeśli tak to w jakim celu ?
    5. Kupujesz punkty MF za prawdziwe pieniądze (złotówki) ?
    6. Grałeś(aś)/Grasz w podobne gry do My Fantasy Online 3 ?
    7. Jakie są twoje główne cele w grze ?
    8. Chciałbyś/chciałabyś być testerem ? Jeśli TAK to dlaczego ?
    1. Gram głównie wojownikiem. Najbardziej w wojowniku cenię potencjał zaskoczenia poprzez losowość obrażeń - w kolejnej turze mogę zadać dwa razy większe przy odpowiednich zdolkach.
    2. Mam 3 postacie. Gram jednym głównie. Drugą postać stworzyłem w celu doładowania srebrnych pyłów i złota. Trzecią postacią próbowałem przejść fabułę jako mag. Ostatecznie nie gram postaciami pobocznymi i służą mi jako dodatkowe miejsce do depozytu i eny.
    3. Nie wyobrażam gry MMORPG bez aspektu PvP. To właśnie PvP zachęca mnie do grania w takie gry. PvP nie jest moim głównym aspektem, ale od czasu do czasu w wolnych chwilach daję się wciągnąć w wir walki z innymi graczami.
    4. Zdarzyło mi się tylko raz kiedy byłem na minimalnym poziomie i szybko padłem. Nie zdarzało mi się uczestniczyć w następnych wydarzeniach, najprawdopodobniej dlatego, że zapominam o nich w momencie zapisów.
    5. Nie. Nie przepadam za wykorzystywaniem realnej waluty dla wspomagania aspektu p2w. Zwykle stawiam sobie za wyzwanie dorównanie graczom p2w bez wydania ani grosza w grę.
    6. Podobne mi się wydaje Margonem ze względu na grafikę mapy i postaci gry.
    7. Mój cel jest najbardziej typowy: dojść do końca fabuły nie ignorując wątków podocznych.
    8. Tester zdaje się być fajnym stanowiskiem i lubię dociekać się wszelkich tricków mechanik gry. Jednak nie sądzę, by bycie testerem MFO3 mi pasowało ze względu na spoiler fabularny oraz wiążącymi się obowiązkami i wysiłkiem.

  7. #22
    1. Jaką profesją grasz, wojownikiem czy magiem ? Uzasadnij.
    Mag, kiedyś próbowałem grać wojem, ale chybienia odbierały radość z życia.
    2. Ile masz postaci, iloma grasz systematycznie, do czego są przeznaczone itp.
    3, Rapier- fabuła, Jaskier- pvp 50 lvl, Natan- fabuła na innym buildzie
    3. Lubisz walczyć PvP ? Jak często to robisz ?
    Lubię. Raz na jakiś czas, aby dostać żetony za aktywnosć.
    4. Często bierzesz udział w Igrzyskach Śmierci ? Jeśli tak to w jakim celu ?
    Nie.
    5. Kupujesz punkty MF za prawdziwe pieniądze (złotówki) ?
    Tak
    6. Grałeś(aś)/Grasz w podobne gry do My Fantasy Online 3 ?
    Kiedyś było Margonem, ale niezbyt podoba mi sie ta gra.
    7. Jakie są twoje główne cele w grze ?
    Wykucie porządnego uzbrojenia na 80 lvl, pokonywanie bossów na niskich poziomach, to moja pasja.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •