Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się mój pomysł?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 37.50%
  • Nie

    15 62.50%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Nowa profesja

  1. #1
    Gerden
    Konto usunięte

    Ważne Nowa profesja

    Nie znalazłem więc chciałbym zaproponować nową klasę(nie rasę) do gry mfo3 ta postać nazywała by się Paladyn. Profesja używałaby młotów(slotów w młotach byłoby tyle ile jest w różdżkach i broniach dla woja). Mógłby dodawać punkty i do ataku i do ataku magicznego. Jeśli chodzi o zdolności mógłby nauczyć się trującego pocisku lub ataku(chodzi o to żeby nie miał 6 ataków zatruwających). Eq było by takie same
    Ocenę pozostawiam wam. Tylko proszę bez minusów bo dostaję je tylko dlatego bo proponuje coś co akurat danej osobie się nie podoba. I bez hejtu jeśli można

  2. #2
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał BankGerden Zobacz post
    Nie znalazłem więc chciałbym zaproponować nową klasę(nie rasę) do gry mfo3 ta postać nazywała by się Paladyn. Profesja używałaby młotów(slotów w młotach byłoby tyle ile jest w różdżkach i broniach dla woja). Mógłby dodawać punkty i do ataku i do ataku magicznego. Jeśli chodzi o zdolności mógłby nauczyć się trującego pocisku lub ataku(chodzi o to żeby nie miał 6 ataków zatruwających). Eq było by takie same
    Ocenę pozostawiam wam. Tylko proszę bez minusów bo dostaję je tylko dlatego bo proponuje coś co akurat danej osobie się nie podoba. I bez hejtu jeśli można
    raczej nie przejdzie,
    bo mfo slynie z 2 klas,
    wojownik vs mag.

    Choc pewnie fajnie by bylo miec jeszcze "hybryde" jak za czasow mfo2.
    Co do trujakow 6 moze byc, woj i mag w tej chwili ataku/pocisku moga sie nauczyc
    a nawet 9 bo mega zatrucie jeszcze wchodzi w rachube :P

  3. #3
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Zawsze chciałem zagrać paladynem, ale mama nie da mi na abonament WoW'a i nie zagram tam, ale tu tak, więc jestem na tak, pozdro dla kumatych.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  4. #4
    Gerden
    Konto usunięte
    Ja mam trochę słabego kompa więc te lepsze gry nie wchodzą w rachubę a ta gra jest spoko więc można by ją urozmaicić(przynajmniej do grudnia)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    nie znalazłeś takich tematów bo już od dawna leża w koszu, ale jeszcze jeden się ostał: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...990#post105990
    nie będzie łuczników, paladynów, skrzatów, krasnoludów, orków, elfów i czego tam sobie nie wymyślisz.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  6. #6
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    proponuje osoby proponujące tego typu propozycje banować bo jest to juz uciążliwe a odpowiedz typu nie znalazłem jest żenująca albo nadawca jest ślepy albo glupi

    odnoścnie propozycji zeby nie było spamu to:
    NA NIE!!!

  7. #7
    Gerden
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    nie znalazłeś takich tematów bo już od dawna leża w koszu, ale jeszcze jeden się ostał: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...990#post105990
    nie będzie łuczników, paladynów, skrzatów, krasnoludów, orków, elfów i czego tam sobie nie wymyślisz.
    Skrzaty, krasnaludy, orki i elfy to są rasy a nie klasy bardziej i nie tylk ty o tym decydujesz ;p

  8. #8
    Gerden
    Konto usunięte
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    proponuje osoby proponujące tego typu propozycje banować bo jest to juz uciążliwe a odpowiedz typu nie znalazłem jest żenująca albo nadawca jest ślepy albo glupi

    odnoścnie propozycji zeby nie było spamu to:
    NA NIE!!!
    Szukałem pół godziny jak nie więcej nic nie znalazłem oprócz tego co Karen podała i nie obrażaj bo podałem tylko propozycje to już 3 minusy zaliczyłem za swoje słowo to żałosne jest.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał BankGerden Zobacz post
    Skrzaty, krasnaludy, orki i elfy to są rasy a nie klasy bardziej i nie tylk ty o tym decydujesz ;p
    ja nie decyduje. to decyzja adminów. to jest 3 odsłona gry, nie było i nie będzie czegoś takiego. co mnie obchodzi czy to rasa czy klasa? nie i już.
    dałam ci post koridora - moderatora. jak ciężko ci przeczytać co tam jest napisane pozwól ze ci wkleję:
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Odnośnie drugiej propozycji, wiele razy był poruszany ten temat i za każdym razem nie przeszedł. Nowy balans, nowe eq, nowe zdolności na niższe poziomy.. To nie takie proste. Poza tym mfo wyróżnia się 2 klasami, za to z wielką łatwością można tworzyć podklasy - hiter, speeder, lucker, itp.
    istnieje edycja postów nie pisz jednego pod drugim.

    żle szukasz patrz: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=nowa+klasa
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=nowa+klasa
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=nowa+klasa
    co z tego ze nazwiesz nową postać paladynem, a nie łucznikiem. nie będzie nowej klasy!

    gwoźdź programu: propozycja paladyna była : https://forum.mfo3.pl/showthread.php...t=%C5%82ucznik
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 06-07-2013 o 21:43
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Jestem na tak bo tak

  11. #11
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    To z nową profesją nie przejdzie.
    Jednak jestem za tym żeby do MF3 wprowadzić rasy Taki mały dodatek urozmaici grę,gracze mieli by wybór na początku tworzenia postaci wybrać rasy popularne w grach MMORPG m.in:
    -Elf
    -Kraslolud
    -Człowiek
    Oczywiście do poszczególnych ras były by inne stroje Żenujące jest to że jak wchodzisz do miasta to jest pełno tych samych outfitów,miło będzie widzieć szpiczaste uszy Elfów,małych krasnoludów i oczywiście człowieka.

  12. #12
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na tak.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Też na tak. Nie rozumiem administracji, przecież chyba widzą jak często pojawiają sie takie tematy i jak dużo ludzi chce nowe klasy, powinni je wprowadzić, dla równowagi 2klasy dołożyć i do każdej klasy podklasę. Myślę że prócz paladyna mógłby być też jakiś przywoływacz który mógłby do walki przywoływać zwierzęta i smoki itp. itd.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ale po co to komu, gra i tak jest na bardzo słabym poziomie, to nic nie zmieni.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #15
    Gerden
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Ale po co to komu, gra i tak jest na bardzo słabym poziomie, to nic nie zmieni.
    A może troche większej fantastyki urozmaici grę. Spodoba się na nowo i będziemy polecać grę bo ma duży wybór.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •