Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Zmiany systemu rankingowego

  1. #16
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    Zerowanie rankingu i dostawanie żetonów tyle co będzie różnicy między max rankingiem a tym po wyzerowaniu ewentualnie mogłoby być, wtedy by zachęciło graczy do walk, ale tego się nie doczekamy bo za dużo żetonów. Pirat twój system bardzo genialny pomysł, tylko ty masz 1 postać, więc łatwiej Ci się wypowiadać mi by z 4 postaci spadał ranking, a sam wiesz że nie ma depozytu wspólnego dla konta, w tym ogarnij jak mam walczyć na głównej postaci jak nikogo nie mam w przedziale? I mam mi spaść byś sobie mógł ze mną zawalczyć? Trzeba się napracować możesz walczyć że swoimi w teamie z familią i jak się wybijesz to nie ma sprawy. Obniżanie rankingu bez nagród nie miałoby sensu bo po co by było go wbijać?
    Cyferki ponad wszystko . Poza familią i teamem mam też 2 twoje postacie, dlaczego nimi nie chcesz walczyć? - bo mam przewagę leveli? czy po prostu traktujesz mnie jako zagrożenie dla Ksiliath? Obecnie walczę 2 postaciami, a 3 w drodze, jak ciebie tak boli to, że masz 4 postacie do PvP. Ten "for fun" o którym piszesz to puste słowa widocznie
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 03-07-2013 o 01:21

  2. #17
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Ja to bym się nawet zgodził, przynajmniej MortalChaos by nie szpanował rankiem zdobytym na 30 lv, chowając się w depozycie na 50 lvl i unikając walk

  3. #18
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Ja to bym się nawet zgodził, przynajmniej MortalChaos by nie szpanował rankiem zdobytym na 30 lv, chowając się w depozycie na 50 lvl i unikając walk
    Poprawię cię koperku : kupionym.

    A co do systemu walk : już moim zdaniem lepszy był ten stary, do 3 wygranych.
    Co z tego, że jakaś tam nieliczna grupka farmiła żetony? Przynajmniej było z kim walczyć.
    Teraz jest taki trochę burdel, nie wiadomo co.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #19
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Masz rację soad ten starszy był lepszy. Zwłaszcza że teraz żetony idą za rekord, więc można by przywrócić tamten system

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Nie ma walk w topce bo każdy w TOPCE się zna albo koleguje tzn. jest familia i reszta wymieniacie się eq oddajecie sobie rank to do kogo pretensje ?! Nikt nie może się wybić bo zaraz z 5 kont leci na jedno najlepsze EQ do stat dochodzi z 20 punktów i jak tu wygrać ?

  6. #21
    pirlo
    Konto usunięte
    Dla mnie ta zmiana może przejść, ale dla tych co będą wyjeżdżać i nie będą mieli dostępu do internetu będą mieli gorzej. Boje się tylko o to, że gdy ten rank będzie spadał i będą ,,starsi,, gracze z ,,nowymi,, będzie dużo płaczu, że ,,to nie fair bo ty masz lepsze eq,,.

  7. #22
    Pirrat
    Konto usunięte
    Czekam na wypowiedź administracji, jaki ma stosunek do samego rankingu, bo top15 to jakieś żarty od 4-5 dni praktycznie żadnych zmian poza vegitem, który wyleciał z rankingu za nieaktywność. Medale za 24h już mnie rozwalają 200pkt manualnie i złoto można dostać. Auto też nie lepsze, gdzie większość poza pierwszą czwórką nie osiąga więcej jak 200.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 07-07-2013 o 01:41

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Będą zmiany, dobrym polem obserwacyjnym jak działają różne mechanizmy rozliczania rankingu jest serwer PvP w MFO2.
    Limity również będą rozluźnione.

    PS. Poprzedni system "do 3 zwycięstw" został wycofany m.in. przez narzekania na niesymetryczność (jedna strona nie mogła w pewnych okolicznościach zdobyć ranku, druga mogła)

  9. #24
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Up: No tak bo system dogrywek był lekko niesprawiedliwy pod tym względem że broniący tylko tracił na każdej walce, ten system byłby dużo lepszy gdyby po 3 wygranych walkach przez jednego gracza, następowałaby blokada obustronna.

  10. #25
    Pirrat
    Konto usunięte
    Propozycję uważam za nieaktualną, bo problem leży w ludziach co nie mają odwagi nawet stoczyć uczciwej walki. Wyzwania ssą i dają takim frajerom jedynie możliwości do atakowanie kiedy mają ochotę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •