Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: gemy i zdolnosci > brak AP

  1. #1
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641

    gemy i zdolnosci > brak AP

    Propozycja jest taka by usunac AP
    a wprowadzic zdolnosci, gemy wynikajace z levelu.
    Tzn nie bedzie trzeba nabijc AP, ale gdy osiagnie sie wymagany level, gwiazdka sie nabija automatycznie.
    Zauwazylem to podaczas pewnej przygody. Otoz na poczatku nie kupujac np zwoju leczenie od razu i nauczenia sie, tylko np na 3 levelu nie wbijemy wraz z wymaganym levelem czyli 5 drugiej gwiazdki.
    Gemy tak samo juz na 14 levelu mam pare gemow, i w tej chwili wiekszosc nie nabitych, leza sobie bo nie mozna je nabic bo brakuje slotow na gemy, przez co sie marnuja i nie mozna nabijac AP.
    Nie wiem czy przyjmiecie taka propozycje , ale chetnie wyslucham za i przeciw.
    Bardziej zalezy mi na zdolnosciach jak gemach tak szczerze mowiac.
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 27-06-2013 o 11:44

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    Propozycja jest taka by usunac AP
    a wprowadzic zdolnosci, gemy wynikajace z levelu.
    Tzn nie bedzie trzeba nabijc AP, ale gdy osiagnie sie wymagany level, gwiazdka sie nabija automatycznie.
    Zauwazylem to podaczas pewnej przygody. Otoz na poczatku nie kupujac np zwoju leczenie od razu i nauczenia sie, tylko np na 3 levelu nie wbijemy wraz z wymaganym levelem czyli 5 drugiej gwiazdki.
    Gemy tak samo juz na 14 levelu mam pare gemow, i w tej chwili wiekszosc nie nabitych, leza sobie bo nie mozna je nabic bo brakuje slotow na gemy, przez co sie marnuja i nie mozna nabijac AP.
    Nie wiem czy przyjmiecie taka propozycje , ale chetnie wyslucham za i przeciw.
    Wraz ze wzrostem Lv liczba slotów rośnie. Nie ma w tym żadnego problemu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Wraz ze wzrostem Lv liczba slotów rośnie. Nie ma w tym żadnego problemu.
    wraz ze wzrostem levelu urosnie mi liczba gemow... tak o mala dygresja. PRzedewszystkim zalezy mi na zdolnosciach w sumie jak na tych gemach,

    chociaz nie uprzedzam ze mogly by byc dodatkowe sloty, do ktorych mozna by bylo wsadzic nie uzywane gemy i sobie nabijac, ale ktore by nie byly brane w walkach, nie wiem czy cos takiego mozliwe jest.



    zdolnosci tez jest pare w tej chwili moge miec minimum 7 sztuk, a bron mi umozliwa "nabijanie" tylko 3 sztuk wtf ?
    poczyniajac ze zdolnosc ktora jest przykladowo na 10 poziom, zdobede ja na 13 poziomie jestem daleko w tyle z nabijaniem.
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 27-06-2013 o 11:53

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Gemy powinny mieć AP, ale w zaklęciach możnaby to AP odpuścić...

  5. #5
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Gemy powinny mieć AP, ale w zaklęciach możnaby to AP odpuścić...
    wiec zaklecia tez uwgledniam , bo chyba tez sie rowno wtedy nie nabije ? jezeli sie spoznisz z zakupem ?
    ktos moze to potwierdzic ? ;>


    Mapy: sprawdzilem cos
    zdolnosci na 15 level jest tak, zywiolowie ataki 4 zdolnosci, leczenie 1, multi atak 1, mega leczenie 1,
    ozywienie 1, drenaz 1, nawet jest 9 zdolnosci, bron mi umozlwia 3 zdolnosci uzywania, wiec 6 jest daleko w tyle,
    kiedy to mam nabic ?
    wiec zdolnosci i zaklecia bez AP ...

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    wiec zaklecia tez uwgledniam , bo chyba tez sie rowno wtedy nie nabije ? jezeli sie spoznisz z zakupem ?
    ktos moze to potwierdzic ? ;>
    Zaklęcia głównie dlatego, że a)są wojownicy którzy się resają na magów i muszą wbijać miljart AP, b) jak ktoś ma w skrypcie Eksplozję, to budzi się z ręką w nocniku i musi nabijać jeszcze jeden lv żeby tylko ponabijać zaklęcia. Gemy powinny tak zostać - to decyduje o ich wartości, zdolności też powinny mieć AP.

    Z zaklęciami jest ten problem, że trzeba ich używać w walce, żeby się nabiły :[

  7. #7
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    ciężko jest nabijać wszystkie, ale wszystkich ataków żywiołowych i tak na samym początku nie użyjesz, drenaż i ataki żywiołowe szybko się nabija, fakt że zaklęcia ciężej nabić nawet zakładając używanie 3 do expienia. Wyzerować ap nie miałoby sensu, ewentualne zmniejszenie ap o ileś % dla low leweli. Na późniejszym etapie gry i tak przybywa mniej zdolności i jest je czas nabijać.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    wiec zaklecia tez uwgledniam , bo chyba tez sie rowno wtedy nie nabije ? jezeli sie spoznisz z zakupem ?
    ktos moze to potwierdzic ? ;>


    Mapy: sprawdzilem cos
    zdolnosci na 15 level jest tak, zywiolowie ataki 4 zdolnosci, leczenie 1, multi atak 1, mega leczenie 1,
    ozywienie 1, drenaz 1, nawet jest 9 zdolnosci, bron mi umozlwia 3 zdolnosci uzywania, wiec 6 jest daleko w tyle,
    kiedy to mam nabic ?
    wiec zdolnosci i zaklecia bez AP ...
    wątpię, aby admin się wycofywał z czegoś co jest już zrobione, sprawdzone, działa i nie ma z tym problemów. Podejrzewam, że do negocjacji wchodziłoby zmniejszenie AP do nabicia, bo już rok nabijam gemy i jeszcze nie nabiłem wszystkich - głownie statusowych - 900k to okropnie dużo.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    ciężko jest nabijać wszystkie, ale wszystkich ataków żywiołowych i tak na samym początku nie użyjesz, drenaż i ataki żywiołowe szybko się nabija, fakt że zaklęcia ciężej nabić nawet zakładając używanie 3 do expienia. Wyzerować ap nie miałoby sensu, ewentualne zmniejszenie ap o ileś % dla low leweli. Na późniejszym etapie gry i tak przybywa mniej zdolności i jest je czas nabijać.
    To że jest czas wynika tylko z tego, że są przerwy między upkami.
    Problem mają Ci, którzy nabijają te zaklęcia jeszcze przed upem. Sam na vvvvvvv musiałem expić dodatkowy poziom, bo miałem w skrypcie eksplozję i zaklęcia mi się nie nabijały.

    Zmniejszenie o 50% wyszłoby chyba na zdrowie (AP na zaklęcia).

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmniejszenie o 50% wyszłoby chyba na zdrowie (AP na zaklęcia).
    O, to to. Masakryczne jest też nabijanie gemów statusowych. Człowiek chciałby sobie korzystać z normalnych gemów, ale jak ktoś chce wszystkie sam sobie nabić to ma ciężko.

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    O, to to. Masakryczne jest też nabijanie gemów statusowych. Człowiek chciałby sobie korzystać z normalnych gemów, ale jak ktoś chce wszystkie sam sobie nabić to ma ciężko.
    Mówiłem tylko o AP na zaklęcia ;]
    Gemy statusowe powinny być właśnie takie denerwujące ;d

  12. #12
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Wycofać ap z zaklęć można -> tyczy się szczególnie reset woj -> mag.

  13. #13
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...872#post141872

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zawsze można wyrzucić AP z zaklęć i będzie równo
    wyższe* wbijały by się z automatu wraz z poziomem

  14. #14
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    jak użyjesz pierścienia specjalisty to można powiedzieć że masz nie 900k , a 450k do nabicia

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    jak użyjesz pierścienia specjalisty to można powiedzieć że masz nie 900k , a 450k do nabicia
    Kamień z serca. Potrzebne są zmiany systemowe, a nie prowizoryczne

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •